90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
1. mar 2010

adrina... tak vieš, ja som sa na tuto dietu pred 3 rokmi ?? už ani neviem dvoma?.. neviem presne 😀 čítala, čítala a stále sa mi zdala zložitá, že jak to zmáknem - sebe varit, rodine.. uff.. do práce som chodila... (kámoška držala a že pohoda, to sa dá)... a raz som sa ráno na seba naštvala d ošla do práce, že držím dietu, dokopy nič som nejedla, lebo som nevedela, čo môžem.. potom som chodila sem-troška, čo to tu pochytili a na čo to došla sama a teraz sa mi tá dieta zdá super, uplne jednoduchá... 😵 😉

akurát stále neviem, kedy sa môže sojové maso a musli???? háááá.... kto poradííí?

adamko05
1. mar 2010

ja dolu iba kilo, tiež 7 den, začala som min. pondelok...

adamko05
1. mar 2010

a jaké su dobre zapečené jablká a banány so škor. cukrom.. (troškou).. to cez vit. dník ako večera... uplná "amerikaa" 😝

adamko05
1. mar 2010

alebo si ráno daj banánovy koktail, prípadne aky maš rada, kiwi.. ja ked som nemala chut hryzkat ovocie, tak som si ho rozmixovala... troška vody, alebo dzusu a máš "koktail" 😉

ninny
1. mar 2010

Koľko toho ovocia jete na raňajky? A jedavate aj desiatu alebo olovrant? teda okrem ovocnych dni, vtedy sa moze jest kazde dve hodky, ze? Ja už sa neviem dočkať obeda... o ôsmej som mala kivi a už mi teda riadne vyhrávajú muzikanti... no musím niečo vymyslieť na večeru... myslela som si, že si dám to čo na obed, ale ledva to vyjde na ten obed 😀 kedže mám mäsko, tak asi si tam šunku... koľko asi dkg môžem? 😅

adamko05
1. mar 2010

na ráno by sa mali dva kusy ovocia... tak niekedy si dám dva, niekedy jeden, niekedy nič... niekedy pár orechov...

desiata, olovrant - NIEEEE!!! 😀

tej šunky by som dala tak 10 max. 15 dkg 😉

no, susedovci buchaju jak diví, isto mi zobudia malého 😠 😠 😠

adamko05
1. mar 2010

.. no, balím to tu.. zatím, ozvem sa hádam navečer, dufam, že s pozitívnymi správami, že som "nezhrešila" 😝 .. pekny den 🙂

zuzanaca
1. mar 2010

Ahojte 🙂

Ja dnes bielkoviny, mám dnes 41.deň, schudnuté 5 kilá a 13 cm v páse dole! 😀 Šiaaaaaalenááááá motivácia, nie? 😀 🙂 😵 Cítim sa a aj vyzerám na viac kíl dole, no tie centimetre sú dolezitejšie! Nedodržujem na 100%, nie som robot 😀 😀 😀

Prajem úspešné chudnutie, všetkým 😉

ejbyk
1. mar 2010

zuzanaca...krásny výsledok! aj ja uz chcem pod 5 kg sa dostat...po tomto vikende som neudrzala urcite ani tie zhodene 4!!! a tie cm! akoze to je fakt ze super.

zuzulikz
1. mar 2010

Ahojte 🙂 Uz je cas na obedik, dneska to bude grecky salatik, mnam 🙂 Zuzanca - krasny vysledok, 13 cm ? wow, zatial o tom mozem len snivat . Ja som si dala nad zrkadlo papierik s cislom kil ktore chcem schudnut a vkuse ho budem znizovat, ako odpocitavanie (resp. 18, 17, 16 ... ) , a nezastavim, kym tam nebude nula . Adamko a Ninny skuste si najst nejake ovocie alebo zeleninku, ktora vam velmi chuti alebo nejake super kombinacie, ja napriklad nedam dopustit na hocijaky druh zeleniny a ovocia. Uz sa tesim na zajtrajsie skroby, milujem ryzu a zemiaky, len teraz sa rozhodnut, ze ktore pojde skor 🙂 Drzim palce. OZvite sa babulky, ktore ste dneska zacali so mnou chudnut a ze kolko chcete schudnut, potom si po vodnom dni porovname vysledky 🙂

lucijja
1. mar 2010

ninny: som sa tu skoro zosulala, ako som ta doplasila...prepaaac... 😀 Ja som schudla uz dost kil, preto sa mi vaha zastavila na tak dlho, no ale hadam sa to rozbehne. Asi mi pomohla voda - posledne tri dni pijem 5l tekutin denne. 🤐 A ak chces motivaciu pozri do mojho albumu na poslednu fotku, ako sa s 90dnovkou chudne. 😉

adrina
1. mar 2010

zuzulikz...ja som dnes začala chudnúť 😉 😉 😉 😉 ...a chcela by som 15kg zhodiť... 😵 😵 😵 😵
ešte musím niekde v meste kúpiť krajčírsky meter...aby som aj cm videla..hlavne v oblasti pásu 😀 😀 😀 😀

adamko05
1. mar 2010

ja som sa práve nadlávila toho karfiolu... uf, ledva dycham.. tomu hovorím dieta 😀 😀 .. idem vysávat, nech mi vytrávi 😉

ninny
1. mar 2010

lucija, krásny výsledok... si fakt šikulka 🙂 a dodržiavala si všetko na 100%, aj keď neverím, že sa to dá až takto dokonale... Alebo boli i nejaké prehrešky? 🙂

adrina, i ja chcem 15 kg 😀

yanna, ty maš už teraz pred chudnutím v pohode váhu, po diéte z Teba pani modelka 😉

nelinka79
1. mar 2010

zuzulikz - tak ja som dnes zacala tiez. ja by som chcela dat dole tak 10 kg ale pokial budem vidiet ze mi bude stacit menej lebo ked cm bude vyhovovat tak staci aj menej.

ninny
1. mar 2010

* po diéte bude z Teba pani modelka 😉

adamko05
1. mar 2010

lucijja, čo ja pamatám, za čias pred Vianocami, veru poctivo šla, veeeeľmi poctivo 😉 ...

yanna20
1. mar 2010

ninny, ja viem ze nemam až tak navyše ale u mňa je najhorsie ze mi tie kila idu strasne do bokov a brucha, nikde inde 🙄 snazim sa aj cvičit brušaky a hadam pojdu tie centimetre dole, odkial maju 😕

ninny
1. mar 2010

yanna, neboj pôjdu 🙂

každá sme iná.. niektorej pár kíl navyše neprekážajú, ďalšia si zaklada na vyšportovanej postave a sú aj také, ktorým neprekáža ani pokročilejšia nadváha... hlavne je aby sme sa cítili dobre a boli spokojné samé zo sebou.. a je jedno či sme štíhle, plnoštíhle, nízke alebo vysoke 🙂

ninny
1. mar 2010

yanna, ak sa môžem opýtať, kde bývaš? 😉

adrina
1. mar 2010

ninny..super..uvidíme,ako ná to pôjde 😉 😉 😉
ja musím bez prehreškov..lebo ako sa poznám,ustúpim raz a dovidenia 😝 😝 😝 😝

adrina
1. mar 2010

tak pre mňa je najhoršia partia brucho a pás..ten sa mi nejako stratil..tie ostatné kilečka sa pekne symetricky rozdelili..hehehee...

lucijja
1. mar 2010

ninny: prvy mesiac som isla na 100%, druhy to bola hroza, hlavne okolo silvestra, 😀 A treti tak dopohody na 90% 🙂

yanna20
1. mar 2010

ninny my sme 2 a pol roka v irsku, tu som aj porodila..ale nechceme tu ostat

yanna20
1. mar 2010

lucijja no chválabohu že su tie sviatky za nami! ja si ani neviem predstavit ze by som zacala dietovat pred vianocami, mna bavi piect na vianoce, a kedze tu nemame ani starkým všetko co sa napieklo sme zjedli my dvaja..no nevyhodím to !! 😀

olianko
1. mar 2010

Ahojky 🙂
Tak som sa tu neukazala vyse dvoch tyzdnov.A za ten cas som nic nerobila len jeden prehresok za druhym takze dieta uplne v prdeli / pardon za vyraz / 😠 😠 😠
No ale teraz som sa uz poriadne nastvala aj ja a idem do toho a budem pokracovat na 200%.
Takze dnes som mala bielkoviny, na obed syr eidam surovy s keiserkou a salatom.Na veceru to iste .
/ akurat doniesol brat veci zo zabijacky ....no zblaaaaaaznim sa ☹ /
....Adamko soja sa moze jest v skrobovy den.Ja idem robit na zajtra sojovy gulas so zemiakmi 🙂
adrina pre ,ma je brucho tiez hroza
...takze po tyzdni dietovania a cvicenia sa odmeriam a odvazim a som zvedava na vysekdok
..zatialsa drzte ..... 😵 😵 😵
Lucij a kolko si dala dole v cm ked pocitas kJ?

adamko05
1. mar 2010

my hovorte.. jak ja rada pečiem aj mimo Vianoc a jak to rada jem 😀 😝 ... si budem teraz každy 4 den len dobroty vypekat..

uvažujem na UHL vo štvrtok langoše a na večeru dačo vymyslím...

neviem ale, čo zajtra.... asi vyberiem masko z mrazáka na mrkvičke čo som si robila minule na bielkoviny a zostalo 🙂

adamko05
1. mar 2010

mi hovorte, oprava

nelinka79
1. mar 2010

adrina - u mna je to tiez najhorsie s bruchom a pasom. Nohy a zadok mi nevadia ale mne ide však všetko do brucha a potom nie a nie dolu .

yanna20
1. mar 2010

mna len zaujima, čí mi neostane natiahnuta koza na bruchu ak schudnem...trocha po porode ostala, no takže toho sa veľmi obávam