90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
5. mar 2010

petoooo... drž sa.... 🙂

uf, mne je zle, len pomyslím na taky den 😒 , ale šak, dá sa prežit

misinn
5. mar 2010

blazka, viem viem ja som mala tiez taky suflik, tak viem o com je rec 😀 😀 😀

blazka24
5. mar 2010

peter neboj vydržíš, ty máš pevnejšiu vôľu ako my všetky dokopy 😉

misin veru je fajn mať taký šuflík 😀

misinn
5. mar 2010

lucim sa s vami na dnes, dufam ze sa tu cez vikend aspon ukazem 🙂 🙂
ale najviac dufam ze v pondelok mi vaha ukaze aspon minus 1kg
tak vam prajem pekny vikend a drzte sa 😀 😀

blazka24
5. mar 2010

misin pekný víkend, ja tu budem strašiť lebo mm je v robote do desiatej a krpec nepochopiteľne ešte spí 🤐

mima
5. mar 2010

no aj ja o chvilu tiez koncim v praci, frcim domov zjest zostatok z obeda a zase frcim do fitka, potom zas spat domov k detom, cez vikend dva ranne treningy s malym na hokej, decka, varenie upratovanie a coby dup tu je pondelok.... 😀

blazka24
5. mar 2010

mima tak veru víkend je nie o oddychu ale druhej šichte 😝

mima
5. mar 2010

no veru tak, ale radsej sa niecim zamestnavat, potom nie je kedy mysliet na jedlo, lebo si priznajme castokrat jedia len oci nie brucho 😖

blazka24
5. mar 2010

mima už som vylogala toľko čaju že zachvíľu začnem kvitnúť 😖

mima
5. mar 2010

no a ja pijem taky na chudnutie dnes mi je z neho akosi blbo 😠

blazka24
5. mar 2010

mima tie ja neskúšam, vždy mi je z nich blbo 😒

mima
5. mar 2010

no musim sa prekonat, snad zaberu.....tak vypinam pocitac.......pekny vikend vsetkym..... 😲

jaakajka
5. mar 2010

no takže dnešný deň poctivo a úspešne za mnou 😀 ale veru ešte by som niečo zjedla 😉

jaakajka
5. mar 2010

inak k tým reštikám.....raz som niekde čítala, že dve ženské na materskej začali variť najprv pre kamošky a potom z toho spravili normálny biznis a varili ženám diétne jedlá podľa nejakej diéty a rozvážali im to alebo si po to tie ženy chodili to už neviem

blazka24
5. mar 2010

jajka to je dobrý nápad ale ja nie som bohvieaká kuchárka, ešte by som musela tým kamkám doplácať na gutalax 😀

jaakajka
5. mar 2010

😀 😀 😀 😀

jaakajka
5. mar 2010

ale ak je dobrý recept tak tam nemáš čo pokaziť 😉

blazka24
5. mar 2010

jakajka never tomu, ešte si ma nevidela na začiatku, mm chytal fialovú farbu ale časom sa to upravilo a teraz len priberá a priberá a ja mám držať diétu 😠

jaakajka
5. mar 2010

no tak daj diétu aj jemu 😉

jaakajka
5. mar 2010

ok idem ja do hajan....tak sa tu mávajte a zajtra mi držte palce 😉

ninny
6. mar 2010

dobré ránko

dnes mám škroby, už sa teším na pečené zemiaky s kapustou 🙂
práve som dojedla pomaranč.. už mi to ovocie začína liezť na nervy 😀

baby, aké čaje to presne pijete? Tiež by som si niečo také chcela kúpiť, ale neviem čo..

jankabambulka
6. mar 2010

ahojte - dobré ránko
babenky, prosí,m Vá ako zvládate ovocné raňajky - som 3deň a ide ma picnúť - to ovocie jem na silu. cez deň je to ok ale toto ....uf

ninny
6. mar 2010

janka, i ja už začínam mať problém s ovocnými raňajkami.. už som preovockovaná :D a keď si pomyslím na ovocný deň... brr.. 😅 asi začnem tiež v ovocný kombonovať.. jesť i zeleninu i ovocie... nie len ovocie...

ninny
6. mar 2010

*kombinovať 😀

domyyy
6. mar 2010

ahojte 🙂 jáj kočky za dva dni mám vodný deň 😅 porazí ma 😀 asi si to posuniem o deň neskôr lebo pondelok budem mať veľký zaberák na psychiku, aby som sa nezložila úplne 🙄

peterb...ako si dopadol? 😵 vydržal si? 😉 čakáme výsledky 😵

lubikaf
6. mar 2010

ahojte, dnes tusim kazdy vikenduje 🙂

ja som si dala na obed pizzu, som si vcera kupila mrazenu spenatovu. a na veceru veternik, uz sa tesim 😉

ninny ja som pila pu-erh sypany, ten spaluje tuky.

peterb
6. mar 2010

ahojte,
tak vodovy den uspesne za sebou, ale po tych troch hodinach v bazene by som bol vecer zjedol vsetko, na co som si len pomyslel.

Odolal som a rano vaha ukazala -13kg za 58 dni, co je o 5 menej, ako som chcel touto dietou schudnut. Asi sa prepnem na rezim postupneho zvykania organizmu na klasicke kombinacie jedal, aby si zvyklo a aby nepriberalo.

Ale som viac ako spokojny. Dalo sa to vydrzat, ale bolo to troska tazsie ako prvy.

Ale je to viac o psychike ako o hocicom inom, ked si clovek povie, ze neje, tak neje. Dnes bielkoviny a konecne po dvoch dnoch zasa nieco normalne (spargla s paradajkami jemne orestovane a zaliate rozpustenym tvrdym syrom, rozmarin, por a velke salatove listy, na ktore som to naserviroval)

pekny den,

jaakajka
6. mar 2010

ahojte....takže ja dnes druhý deň a celkom v pohode....celý deň som sa krútila po byte, upratovala, zabávala malú tak som to prežila celkom v pohode ale poobede bolo trošku horšie no vydržala som 🙂

chcem sa opýtať....ovocie na raňajky musí byť vždy 2 ks rovnaké??????

jankabambulka
6. mar 2010

ja som zlyhala na plnej čiare. ja osm od mala závislák na zmrzke. už ako 5r som zjedla 3kopčeky naraz. neskôr to bol aj liter, no postavu resp. váhu som mala ok teda premňa-nemusím byť vyžľa a vtedy hoc som ju jedla namiesto obeda mala som pri výške 171 59-60kg. no a teraz som sa odnaúčala už od jesene od nej. a teeraz ako som mohla tú zmzku tak som zjedla 6kopčekov. som ako chorá vrana, sakra aj som si hovorila že nesmiem ale ale ale zvíťazilo to nadomnou.
ale zajtra už idem na ovocno -zeleninový deň - tak to hádam zvládne.
ninny-ja by som čisto ovocný deň nezvládla a tam je písané, že ak to nejde treba dať zeleninu. a ja ovocie nemusím bežne vôbec a zeleninu aj na kilá ako sa hovorí...
peťo -smekám klobúk si fakt borec - krásne ti to ide dolu, len tak ďalej

jankabambulka
6. mar 2010

a to som celý deň krásne odolala misám koláčov od výmyslu sveta - maminka mala 60-tku takže tak - ja som si uvarila dokonca len cestovinu s cesnakom a kečupom - i keď vońalo to všemožným ale fakt som odolala ani len sladkú vodu , skrátka nič a večer - brrrrrrrrr- hambím sa ale ale