• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
baby uz normalne slincem zajtra na tie zemiaky pri vas, a to mi este pred chvilou nic nechutilo :confused:
5. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ako kedy, niekedy nemam problem nejest nic po siestej ale niekedy aspon susene ovocie zjem aj po siestej...
5. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima :grinning: :grinning: nieco mi o tom hovor.. :grinning:
5. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja večeriavam medzi 18-19...

isto, cestoviny s brokolicou.. môžeš.... ja sa chystám aj na špenátovee.... juuuj, toooľko nápadov zrazu a ked mám robit neviem čo :slight_smile:

ten osuch som robila tak, že som potrela kečupom, oreganom posypala, cesnakom a juuuj, papina, aj manžel si dal :sweat_smile:
a ktory osuch z tej knihy je dobry, na ktorej strane :wink:
baby a co keby bola taka restika kde by nam varili podla tejto 90-dnovky, nemuseli by sme kazdy den hutat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima.. super nápad.... navrhni niekomu :wink:
5. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, tak to by bolo perfektne :grinning:
5. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko, vcera som mala hubove cestoviny, jaaaj taka super omacka vynikajuce boli :sunglasses:
5. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima :slight_smile:
Posúch
40dkg hladkej múky, aspon 3dl mineralky (sytena), 1prasok do peciva, 1CL
soli, trochu rasce, 1PL oleja
Múku zmiesate s praskom do peciva, solou a pomaly prilievate mineralku.
Vypracujete makke cesto tak, aby sa este trochu lepilo na ruku. Pekac vymaze
te olejom, cesto roztiahnete po pekaci a vlaznou rukou vyrovnate povrch.
Nakoniec ho posypete rascou. Peciete v rure pri 220stupnoch dozlatista. Ked je upeceny, pokropte ho vodou a pod utierkou ho nechajte vychladnut. Upece
ny posuch nekrajajte, ale trhate ho, tak je ovela chutnejsi. Zjedzte polovicu, zvysok si odlozte do mraznicky
5. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len to by asi musela byt v kazdom meste pomaly sme tu z celeho Slovenska, ale ze je to dobry napad ? :sunglasses:
5. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missin... pssst... dnes sa bavme o banánoch, jablkách a inych "dobrotách" :grinning:
5. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som doma minerálku nemala lebo u nás to nikto nepije, dala som len vodu a čo sa týka rasce minula sa na zemiaky,takže som dala cesnakový prášok a mm si veru tiež dal a presne tento osúch čo písala adamka milujem :sweat_smile:
5. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko, jaaj ked to ovocie mi lezie krkom ale zas na druhej strane budem zdrava :grinning:
5. mar 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za recept adamko, v nedelu vyskusam, detom nieco ukuchtim, sebe toto a mm ide prec a ten urcite zhresi dakde v restike, bezo mna to nedodrzuje :confounded:
5. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima napad je to super :wink:
5. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len drzte vitamin. dni ja som po vcerajsom mala vyse kila dole
5. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, moj muz by takuto dietu nevydrzal...on skoro kazdy den veceria klobasu :grinning:
ale on pri tom postavu ma super
5. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja si tiez myslim ze po vitaminovom je najlepsie vazit sa
5. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja po vit. dni nemávam dole ani gram... ani som nemávala... asi ma to dáko nafukuje, alebo čo... :frowning2: .. no ved uvidíme..

missin, už sme skor za vodou, o chvíľku je večer, pôjdeš buvat a ráno si nasyp oriešky a na obed dáku mnamku bielkovinovu

mima.. tá reštika by sa možno aj v každom okresnom meste uživila.... :wink:
5. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko, ale ja dnes vecer robim babovku a cestovinovy salat....babovke odolam...salatu tiez ale za to ochutnat ho budem musiet ..aj ked to nie je nic strasne
5. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina, nastupuješ do práce?

ja som dnes absolútne nestíhala jesť :D ráno som bola na prechádzku s drobcom, na malý nákup, potom prišla kamoška s dcérkou... tak som volala s manželom cez skype, potom s maminou.. tak som uložila Sebinka spinkať a na to prišla ďalšia kamoška... no a keď odišla stihla som navariť a potom sa už drobec zobudil.. tak sme obedovali spolu, o tretej :D jemu som chcela dať skôr, ale nechcel.. len mliečko cuckal :slight_smile:

obedik bol fajnový - kuracie mäsko s olivami a paradajkami a k tomu kúsok celozrnného pečiva..

ejbyk, juj akú krásnu váhu maš, i ja chcem :fearful:
5. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
missin... ja som tiež obed ochutnávala minule, aj dnes šalát...
5. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn no moj mm vazi 100, ma sice skoro 190 cm ,ale aj tak mu treba schudnut, a to hrava hokej a tenis rekreacne, ale pravidelne, no a dieta zacal vobec teraz1x v zivote drzat so mnou, schudol tiez uz 2 kg, ale casto cestuje a to urcite vzdy porusi :unamused:
5. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, moj muz ma 198cm a vazi 105kg a na nom sa tie kg stratia...teraz bol aj u doktora a povedal mu ze ma vysledky ako sportovec..kedysi hraval basketbal ale teraz uz nie...no mne sa paci ked je taky viac baculaty :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dohltala zeleninu, lebo ovocie mi už neberie a to mám vitamínový deň :frowning2:
ale pijem čajík vraj je s rumom xixixix no čo už :astonished:
5. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze som v robote lebo keby som bola doma tiez by som vselico chrumala :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misin ja keď som odchádzala na materskú tak som vypratala ten svoj záhadný šuflík - menzesový som ho volala, mala som zásob všelijakých napolitánok,cukríkov a čokoládok asi na mesiac :grinning:
5. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si robila ten posuch cez vikend a bol dobry, ale nabuduce si ho skusim spravit s tym cesnakom a posypat bylinkami, to musi byt este lepsie potom :slight_smile: dikes za tip adamko :wink:
5. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dnes druhy vodovy den, este som si ho spestril tym, ze som siel s krpcom na 3 hodiny do aquaparku a poznate to, ked clovek vyjde z vody, zjedol by vsetko. Zatial odolavam, este pol dna :frowning2:

ale jedol by som ......
5. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok