• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
Ninny, akú zumbu to máte?
16. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,ja každý deň behám na stacionárnom.teda začala som :slight_smile: tá zumba sa páči aj mne,ale odrádza ma trošku cena
16. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko, jasne pokial je to naozaj tak ze som tehu, tak sem budem chodit aj nadalej pravidelne :grinning:
ejbyk ako myslis ze mat tak moznost? :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn...pod tou "moznostou" myslim...trocha zabezpecenie a "vhodny geneticky materai" hlavne, teda chlapa ako ma byt :grinning: ...čo teda bude hmmm...tazko povedat kedy. i ked jeden nikdy nevie, mozno uz zajtra :grinning:
tebe drzim palceky, babato je zazrak a velky dar.
16. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejbyk, jasne rozumiem :grinning:
dakujem ja velmi dufam ze cakam babatko, cela som z toho mimo, dufam ze to tak aj bude :grinning: :wink:
16. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta baby co este chudnete ci co ? nikto tu nie je :angry:

ja dnes ovocie, na obed som si ale dala kapustovu polievku, bez zemiakov a maska, len vyvar s kapustou a k tomu polovicku chlebika :frowning2: viem, ze sa nesmie, ale taky bol makkucky, som neodolala :frowning2: a do vecera uz len ovocie, bleeeeeeeeeeeeeee
16. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima tak drzim palce, neboj vydrzis :slight_smile: a z toho chlebika si nic nerob, radsej si dat teraz kusok ako potom zjest cely pecen chleba :grinning:

ja si idem za chvilu nakrajat tu mozzarelu s rajcinou, ale ste nie som hladna :slight_smile:
16. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam mozzarelu by som si dala aj ja :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ja až teraz z práce sa vám ozývam, dnes ovocie (na obed som spráskala strapec hrozna), o druhej bude pomaranč a jablko, a tak dalej až do šiestej-siedmej.... :wink:
Inak ja som sa nanovo navnadila na tú diétu slovami: "kedy bude lepšia prilezitost ako teraz, mám to už dobre rozbehnuté (dnes 57.deň), ostáva mi ešte mesiac diety, tak idem do toho na 100%, musim ešte 3 kilá dať dole!!!" :grinning: :grinning: :grinning:

misinn....ak sa mozem opytat, robila si si aj test a bol pozitivny? :confused: Lebo ja som tiež trochu stresovala, že mrcha nechodí (viac ako dva týždne) a dnes som bola u dokiny a tá mi vravela, že je to z chudnutia, tehotná nie som. :wink:
16. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanaca a kolko si zatial schudla ?
16. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubikaf, no ved to, ale teraz som odbehla do obchodu a prave vykladali este horuce pecivo, som kupovala detom, tak som im jedno ukradla :grinning: a zjedla som ho napoly s mm, takze dnesny prehresok pol krajca chleba a pol veeelmi dobrej horucej zemlicky, boze ja milujem horuce pecivo ci clieb, mnaaaaaaaam :frowning2:
16. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima...6,5 kg :sweat_smile: (viem prečo :unamused: , mohlo to byt aj viac :pensive: ) :dizzy_face:
16. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima....o teplom chlebe je v tomto fore zakazane hovorit! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco by to mohlo byt viac ? hm

tak sori s tym chlebom, ale viete ako mi tu v kancli vonaju tie zemle :frowning2:
16. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanaca, mne este mrcha nemeska...ja som si robila test preto lebo sme si s muzom cez ovulaciu na plno, a uz som zvedava ci som alebo nie, teraz som 11dpo a robila som si test a objavila sa mi tam slabulinka druha ciarka...
16. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn....tak to je potom jasne jak facka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...blahoželam, staraj sa o seba :wink:

mima....druhy mesiac bol plny prehreškov, tak uvidim zajtra ako dopadne druha voda a vo štvrtok sa odvažim, dúfam, že budem spokojná :wink:
16. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja pečivo nemusím, neviem ani kedy som naposledy mala. ale dnes som sa tak dovalila borščom a mám dostať, tak ma vyžiera a dala som si 3tabl.čokiny :angry: -ale ako dobre padli :dizzy_face: -až tak dobre , že to nemôže byť ani hriech -či prehrešok :grinning: :sunglasses:
16. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn, neboj ta ciarka urcite zosilnie, urcite to vyjde :slight_smile:

zuzanaca tak daj potom vediet ako si na tom po tej vode :wink:
16. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jankabam... to mas dobre, ze ti nechyba pecivo, ja budem radsej bez masa ako bez vonavuckeho cerstvuckeho pecivka :sunglasses: ...ze prehresok, co aka cokolada, 3 tabl., to sa vstrebe medzi borsc :grinning:
16. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima... :grinning: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je zuzanaca ? :sunglasses: som pochrumkavala lieskovce, to sa dnes moze, ale som ho, teda ten sacok lieskovcov, musela schovat :grinning: lebo by som ho cely zozrala :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nič, ja len sa smejem na tom, aka si dnes zabavna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :fearful: :fearful: :fearful:
16. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem spravit caj na chudnutie - ten PU-EART (či ako sa to píše), smrdí ako zemina, ale je vraj účinný..... :confused: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosim vas, z čoho tak prdim :sweat_smile: (pardon, ženy vôbec neprdia :grinning: ), šak nič nejem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak sa dozabavam ked sa postavim na vahu a zas nic :grinning: :grinning: :grinning:

inac zuzanaca ty si tusim dakde pisala, neviem ci na tomto fore, ze ty az tak nepotrebujes velmi schudnut, teda ze si az tak vela nevazila predtym .....
16. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda zuzanaca :sweat_smile: ja mam skor opacny problem, a hovori sa mam vetry :grinning:
16. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima....ani ja už neviem, kde som čo popisala :dizzy_face:
Až tak veľmi nepotrebujem, ale chcem byť štíhla ako laň! Momentálne 63kg, 170 cm :sunglasses:
16. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už mlčím, už som až vulgarna z toho hladu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a idem niečo popracovať :wink:
16. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanaca, ved to mas akurat vahu, uz teraz si lan, no a hlad ten kadeco s nami narobi :grinning:
16. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, cez tento inzerát som kúpila tu sadu dvd-ečiek:
http://sport.bazos.sk/inzerat/3242081/dvd-ZUMBA.php
16. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok