90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ejbyk
16. mar 2010

ninny...potom ked to okusis...napis ci si spokojna. ma to zaujalo a je tam aj super cena, ze by som si prikupila ak budes pochvalovat

mecunka
16. mar 2010

ninny dakujem za reakciu na moju otazku 🙂 a ty si po kolkom mesiaci po porode zacala chudnut? tusim som citala ze tvoj drobec ma 9 mesiacov ,cize az teraz? no zbohom ,dufam ze schudnem aj nieco len tak porodom a zhonom pri malej ked porodim.....

ninny
16. mar 2010

mecunka, začala som pred 16 dňami, čiže keď mal drobec 8 mesiacov...

ale neboj, hlavne nech je bábo zdravé, kila pôjdu dole aj neskor 🙂 ja som mesiac po pôrode mala ešte menej ako pred tehu, ale po 4 mesiacoch po porode sa to nejako začalo nabaľovať a pribrala som 8 kíl :(( teraz mám z toho dole 4 kila. Ale ja som pribrala aj pred tehotenstvom skoro 10 kíl.. takže mám čo zhadzovať 😝

skybaby
16. mar 2010

mecunka ja zacinam uz teraz lebo nekojim, takze mozem kludne dietovat 😉 kojit som sice chcela ale podarilo sa len nejake dva mesiace 😒
takze ja mam dnes druhy den a celkom sa drzim 😉 dufam ze aj vy ostatne 😉 dnes bola podla tej origos knizky kapustova polievka, aj mm si pochutil a teraz varim segedin, takze zajtra bude knedla s kapustou 😉

jankabambulka
16. mar 2010

zuzanaca-ja mám také isté miery momentoš
ale mne to už dlho stojí ale ja som robila prehrešky a akosi zvýšila porcie- neivem prečo (teda asi , že majú prísť tie dni)

zuzanaca
16. mar 2010

janka....tak to si potom už teraz kočka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Koľko chceš ešte schudnúť? 😉

ninny
17. mar 2010

dobré ránko

ako sa máme? 😉

ejbyk
17. mar 2010

dobré ránko...

ninny...skúšala si tu zumbu???

a teraz nieco na pobavenie, mna to dnes prinutilo k usmevu 🙂 :

"Je to velmi nespravodlivé, ze jedlo zostáva niekolko sekúnd v ústach, niekolko hodín v zalúdku a niekolko mesiacov na bokoch... "

mecunka
17. mar 2010

caute baby, tak Vam drzim palce a pevnu volu, aby ste to zvladli 😉

inak mna teraz v tehotenstve prepadne hocikedy taky vlci hlad, ze idem odpadnut... a pritom by som za normalnych okolnosti nemala byt hladna.... dufam , ze to potom prejde ked porodim 🙂

blazka24
17. mar 2010

tak dobré ránko,
ja stále stagnujem na 79,5-79,3 takže nič moc, len nefry mám, ale včera som robila koláčik a dnes UH takže si večer dám, aj keĎ včera pri uspávaní syna som zhrešila a jeden si šlahla........
musím začať cvičiť lebo to nedám dole z bokov ani karbobrúskov 😠

misinn
17. mar 2010

ahojte, viete co sa mi strasne paci?ze minuly tyzden som oslavovala narodky a doslova som aj porusila dietu a vobec som nepribrala 😀 tak predsa ma tato dieta nieco do seba...pri inej by som uz mala kg hore.. 😝

blazka24
17. mar 2010

misinn tak gratuľujem, ja žerem vkuse 😠

misinn
17. mar 2010

blazka, mne sa stiahol zaludok ja uz teraz tolko nevladzem... 😉

ejbyk
17. mar 2010

misinn...to je super pri tejto diete, ze ked dodrziavas a mas jeden no aj dva dni uplne prehresene nepribera sa. na sebe som to tiez videla...

jankabambulka
17. mar 2010

zuzanka- ja by som chcela ísť na pôvodnú predpôrodnú váhu - čo je nemožné -59-60 ale uspokojím sa na 64- ale to je pe mňa asi nemožné -zo začiatku som to striktne dodržiavala a teraz hodím do úst aj iné ako smiem a keď aj nehodím tak sa dojem toho čo som si pripravila- že sa ledva hýbem 😖 ☹ - som hrozná
a včera som sa s chlapom o tom rozprávala a zistila som, že je to odvtedy čo som stretla jednu kočku a ona držala túto dietu a dopadla tak ako dopadla ...

ejbyk
17. mar 2010

janka...ako dopadla ta kočka???

matynuska
17. mar 2010

ahojte,aj mna by veru zaujimalo ako 🙂 Babeny mam na Vas otazku. Ma tu niekto tu receptovu knihu v elektronickej podobe? Som na 7 dni a chyba mi inspiracia 🙂 Bola by som Vam veeelmi vdacna

ejbyk
17. mar 2010

matynuska...hod mi do ip tvoj e-mail a poslem ti ju! a asi dve tri strany dozadu som tu na plochu zavseila link na jednu stránku...treba sa tam sice registrovat ale su tam rozdelene a velmi fajn recepty na všetky 4 dni. tak si to skus nalistovat 🙂

zuzanaca
17. mar 2010

Ahojte 🙂

janka....dopadla nejak zle???? Napíš hneď, lebo ja som dnes na vodovom dni a mám pocit, že kolabujem 😝 . Už včera večer som bola straaaaasne hladná, nie to teraz! 😝 😝 😝

zuzanaca
17. mar 2010

zhrešila som.....dala som si banán 😝 😔

ejbyk
17. mar 2010

zuzanca...netrap sa. netreba chudnut na ukor zdravia! nikdy!!! tiez mam nemilu skusenost s extremnym chudnutim...nie na vlastnej kozi, ale mam, a dost zavaznu skusenost.

jankabambulka
17. mar 2010

nie nechcem vás odradiť-alebo neviem čo...
ale ak chcete... no skrátka schudla 17kg, krásne sa držkala.skončila dieta a ona ešte stále rańajky ovocie a doobeda len vodu a po 17h ani hlt do úst -a to držala podstivo - no a prvý rok po chudnutí i napriek tomu , že držala sa tak penkne pribrala 10kg a na ďalší rok 8kg - bola z toho nešťastná a teraz začala zasa ale s tým , že na raňajky zje klasika chlebík celozrnný a k tomu šunku ... ale nie veľa tak, aby sa zasýtila, na olovrant pol jabĺčka , banána... na obed čo varí aj pre ostatných ale len pol porcie o 15 si dá druhú polku toho čo ovocia a na večeru zeleninu a ide krásne dolua že nie je vôbec hladná... hovorí že 90dňová bola fajn ale ako prestala deliť tak bolo zle. a jej manžel hovorí , že fakt , že neklame .. on sám hvorí keby nevidel, že je veľa .. ale fakt ,že jedla menej a dodržiavala ten pitný a ovocné rańajky tak neuverí že priberie-myslel by si, že klame a prežiera sa ..
ale neberte to prosím ako demotiváciu !!!!! toto je len dôvod prečo asi ja stále denno denne trocha poruším ...

ejbyk
17. mar 2010

janka...dik za objasnenie...Na kazdeho tato dieta zareaguje inak, samozrejme. ja som napriklad dodrziavala asi 30-35 dni takmer 100% kg isli dole...potom som mala neskutocne neskutocnu krziu jedla som jedno cez druhe...doslova a sladke mi nenormalne chybalo a to mne sladke nechybalo nikdy, jedla som aj bezne velmi malo sladkeho, tak isto som nejedavala ani pecivo...prote to telu asi chybalo. da sa povedat ze som nepribrala ked som mala tie zrave zachvaty. no teraz ako to nedodrziavam a obcas dam na ranajky aj ine ako len ovocie, ale to len obcas lebo tie ranajky sa snazim dodrziavat...uz nechudnem, prave naopak priberam. sice viem preco, lebo je! len chcem povedat ze sa mi tie zhodene kg proste neudrzali.

ale radsej zdrava sastna a s kolesom na bruchum, ako chuda, urevana, nervozna s psychikou na figu 😉

zuzanaca
17. mar 2010

janka....och, ja som si myslela, že tá kočka nejak vážne ochorela z tej diety, alebo že upadla do komy 😀 😝 😀
Tak ja si to na vlastnej koži vyskúšam, ako dopadnem, keď dochudnem.... 😉

Idem si dať kávu na obed, pohár vody, potom čaj na chudnutie, pohár vody a tak dokola až do večera (teraz sa mi hovorí s banánom v bruchu 😝 ) 😀 😀 😀

jankabambulka
17. mar 2010

ja pečiem nové zemiaky - dala som ich na vejárik so slaninkou prerastenou a bôčikom -ako slanina a pre seba bez toho mäsa a k tomu kapusta nastrúhaná (hlávková)- ale zasa je tam prehrešok -lebo moje zemiaky sa pečú v tom výpeku zo slaniny.- ale nebudem ich mačkať v tom tak hádam ...

lubikaf
17. mar 2010

ahojte baby, no tak dufam, ze na nas sa tie kila nenavalia spat, ja si stale hovorim, ze ja mam iba tehotenske kila, a tie sa mi predsa nemozu vratit, aspon kym druhy krat neotehotniem 😀 ja som mala poslednych desat rokov okolo 60 kilov, tak dufam, ze ked schudnem, tak si ich aj udrzim. tiez mavam kazdy den (skoro) nejaky prehresok, vacsinou vo forme sladkeho, bez toho ja proste neviem zit. a radsej pomalsie schudnut, ale natrvalo.

mima
17. mar 2010

ahojte, no baby k tym kilam naspat, ja som si rok po diete udrzala vahu, ale dalsi rok sa to pomaly nalepilo spat a to si dovolim tiez tvrdit, ze sa neprezieram, ranajky som mavala obcas, obed normalne a veceru len suchu, obcas daku sladkost a prilezitostne alkohol, a aj tak sa to vratilo ☹ no neviem ja si myslim, ze mam daky spomaleny metabolizmus ci co, ani teraz sa este nezobudil, vaha stale dole nic

zuzanaca
17. mar 2010

baby, nezaktualizovali by sme si tabuľku? Trebárs zajtra ráno by sme sa mohli odvážiť a hodiť nové úbytky aj na sklo.... 😉 😵

mima
17. mar 2010

no mohli by sme, aj ked za mna ziadna vyrazna zmena ☹

zuzanaca
17. mar 2010

dnes tu same negativne spravy, demotivujuce... ☹ ach jo....