90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzanaca
7. apr 2010

natsa.......ja si dám z tých mojch fajn koláčov, teším sa! 😉 😀 a ty?

natsa
7. apr 2010

ja sa už nemožem dočkat ved ma čaká zmrzka v mrazaku.

gerdusha
7. apr 2010

ahojte babule,

tak sa k vam po dvoch rokoch znova pridavam. Pred dvomi rokmi som schudla 27 kg...genialne...citila som sa skvele...ale zacali sme sa s mm snazit o babo, prisli umele hormony a kila sa takmer vsetky vratili.

dnes som 17. den, vazila som sa vcera a mam -6 kg....

dnes som mala bielkovinovy den, mala som chut na mliecne vyrobky, tak som si na obed dala activiu s grahamovym rozkom a na veceru salat z rukoly, paradajok a mozarelly...mnam...

na zajtra som si urobila genialne rizoto, rozvoniava po celom byte, tak ak mi ho manzel do zajtra nezblajzne, budem mat fajnovy obed zajtra.

pekny vecer

lubikaf
7. apr 2010

ahojte, tak ja druhy den bez prehresku 😉 😉 u mna velky uspech 😀

rizoto na obed aj na veceru, vyborne, a dala som si k tomu feferonky, tie straaasne lubim, takze som bola celkom spokojna 🙂 teraz som sice trochu hladna, ale uz jest nebudem, do zajtra to v pohode vydrzim. zajtra cestoviny, a na veceru mam odlozene kolaciky este z velkej noci, 2 kusky a coko tiez uz nachystana 😀

gerdusha tak vitaj, super ze 6 kg za 17 dni, to keby ja schudnem tak skacem meter dvadsat 😀 😀

theress
7. apr 2010

Ahojte, chcem sa vas opytat, moze sa drzat tato dieta aj ked este kojim? nema s tym niektora z vas skusenost?

natsa
7. apr 2010

Theress možež pretože tu sa netrizniš hladom ale správnim výberom potravín.ja tiež kojím a držím ju veselo.
Gerka tak hurá do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

bea44
8. apr 2010

Tak som tu 😉 . po troch mesiacoch znova. 😵 . som sa ráno postavila na váhu a skoro som odpadla 😠 😠 .
počas SVIATKOV SOM NAHODILA 2 KG ☹ ☹ . za jeden týžden !!! 😖 . ja som teda pí pií pííí ., že som si nedavala pozor 😲
Takže začinam na vahe 74 kg / minuly tyzden 72/. 😔
dnes: zatial jeden banan, jablko a kava. / + 2 hrčeky bylin. čaju,2 x 2 dcl vody s citronom/
obed: masko +zeleninka./ mozno vyvar, podla situacie/
večera: dorazim šunku / nech už neprovokuje v chladničke a k tomu hlavkovy šalat 😅

lubikaf
8. apr 2010

ahojte, tak mne sa uz chladi obed, som desne hladna. na ranajky som si dala iba jeden pomaranc, tak asi preto. mala som si dat radsej dva...

bea ja som cez velku noc tiez pribrala necele dve kila, mala som 68 kg minuly tyzden a v utorok po sviatkoch, ked som zacala znova s dietou, som mala 69,7 kg. dnes som sa odvazila, a mala som 68,3kg 😉

je tu niekto, kto ma zajtra ovocie?? ja budem potrebovat velmi pevnu volu, aby som to vydrzala, ale uz som si spravila planik, ze co budem jest a poobede si pojdem nakupit suroviny. som odhodlana vydrzat!!! 🙂 🙂

prajem pekny dnik, u nas krasne svieti slniecko, dufam ze aj u vas 😉

bea44
8. apr 2010

lubikaf......to si ma potešila 😀 😀 😀 , už som myslela ze som sama .. hriešnička 😉 😉

dobru chut prajem 😵 , aj ja sa idem napapat 😵
tak ti prajem zajtra pevnu volu , na to ovocie a zeleninku 😎 .
ja tvrdim , chudnutie sa začina v obchode. 😉 . podla toho čo nahadzem do košika, take su potom prehrešky 😠 .
aj u nas svieti oskar 😵

natsa
8. apr 2010

ahojte hriešnice no keby ukamenovali niekoho koli diet tak som asi prvá.dnes mám vitamíny tak mi zaželajte pevnu volu aby som do večera neskapala.na ranajky džus a teraz žujem jablko.ked sa malí zobudí tak pojdeme von aby som nemyslela na chladničku.prajem pekný den 😅

gerdusha
8. apr 2010

jeeejda, natsa, ked si das na ranajky iba dzus a na obed jablko, nemas velku sancu vydrzat...jablko nezazenie hlad...jablko zahana smad...v ovocno zeleninove dni treba nieco, cim sa viac zasytit...inak budes trpiet...a dieta sa ti tym moze zhnusit..alebo minimalne tieto ovocnozeleninove dni.

myslim to v dobrom...som v tejto diete trochu uz "matadorka"

natsa
8. apr 2010

garduska tak čo mám jest?ked som lenivá ☹

gerdusha
8. apr 2010

jeeejda...rano ananas, ked si kupis taky velky, mas ho aj na 3 dni....alebo pomaranc a banan...ten zasyti na cele doobedie...len ho nejedz pricasto, trochu "zapeka"...na obed si robievam skvely mrkvovy salat...postruham mrkvu, vytlacim si do neho pomaranc, ak mam, tak tam nakrajam ananas....obcas mi ho polovicu zje moj manzel...alebo si kratulinko na panvicu poprazim na kolieska pokrajanu mladu cuketku, cibulu na take vacsie kusy a masitu papriku /alebo tam vysypem nejaku dobru mrazenu zeleninu/, pridam sojovu omacku...v podstate je to potom na panvicu len tak dlho, aby sa ta mrazena zeleniny rozmrazila a zohriala....zelenina je zdrava v surovom stave, ale mnohe potrebne latky a mineraly z nej dostanes len ak ju tepelne upravis...ale to neznamena rozvarit na kasu atd 🙂...teraz uplne zboznujem rukolu...v lidli ju maju stale...zainvestovala som do susenych paradajok, tie su uplne bozske, tak si vzdy 2 pokrajam do salatu /bud ta rukola, alebo cinska kapusta, ladovy salat/...kupila som si cerveny balsamico ocot...vsetko v lidli za velmi rozumne ceny...ja naopak zboznujem tieto ovocnozeleninove dni...lebo si vymyslim salaty od vymyslu sveta...a netrva to ani tak dlho...pridem domov, hodim na panvicu a kym sa prezleciem, mam hotove 🙂...mrkvovy salat si robim den dopredu, nech sa lepsie "nalozi"...

gerdusha
8. apr 2010

a este ma napadlo: varievam aj kapustovu polievku, kde podavam vselico: paradajky /mozu by aj tie lupane z konzervy/, hriby, ruzickovy kel, ku koncu brokolicu...a trochu octu...taka na mierne kyslo...a bud ju na zaver rozmixujem, aby bola hustejsia, alebo necham tak...ta velmi dobre zasyti...ak jej uvarim vela, mozem ju jest aj v bielkovinovy den, urobim si k nej kusok masa, dalsi den sa k nej daju uvarit zemiaciky...

da sa...vazne sa da povymyslat od vymyslu sveta...

natsa
8. apr 2010

GERTI SI ZLATá TAK čOSI NA VEčER PODUMáM VčIL PRášIM VON A BEREM ZO SEBU MINERáLKU.

natsa
8. apr 2010

taka som ulietana že mi nechuti ani jest na zajtra si dám kap.šalát z jog.dresingom.mám zajtra bielkoviny

lubikaf
9. apr 2010

gerdusha dala si super tipy na vitaminovy den. ja mam akurat dnes vitaminy a mam na plane len same ovocie, som si vybrala nejake recepty z knihy a podla toho si nieco urobim. ale nabuduce veru asi skusim nejaku tu zeleninku na panvici oprazenu, mnam to musi byt vyborne.

bea44
9. apr 2010

ahojte chudulky 😵 , ja dnes 2 den , a hned sa citim lepsie 😀
už som zvladla banan a 3 ks sušeneho ananasu. bylinkovy čaj . teraz kava ,a už mam pripravenú vodu s citronom.
na obed: zeleninove rizoto. a kapia a baranie rožky k tomu.
gerdus - ja robim v ovocne dni presne to iste. do obeda ovocie , sem tam aj obed, ale večeru uz mam zeleninovu.
a uplne super je mada cuketka len tak na oleji s bylinkovou soľou, tej sa neviem dojest 😉
už sa tešim na novu zeleninku, aby som si urobila salat, taka čerstva na jar chuti najsamlepsie 😵

natsa
9. apr 2010

tak mám za sebou ranajky 3 mandarinky.na obed šalátik kur.prsiaspravene na oliv.oleji a cel.pečivo..z polievku sa nekámošim.každe rano si dávam na lačno cit.vodu ale mi dnes došli tak som bez toho.musím dnes kupit.inakked mám škroby tak sa neviem dojedt zemiačikov z fazulu.tu si kupim v konzerve z raj štavu . ale zajtra si spravím rizoto.z kečupom a potom asi pizzu a ked budu vitamíny tak si sprvím ovocný šalát.

lubikaf
9. apr 2010

ahojte, tak ja som zvladla ovocie celkom ok, ale na veceru som si nakoniec urobila tu dobrotu, co opisuje hore gerdusha - cukinu, cibulu a papriku som osmazila a este som mala trochu rajcinovej omacky, tak som to tam tiez dala a bolo to vynikajuce. akurat ze som k tomu zjedla polku rozka, ale mala som nan strasnu chut. inak bez prehreskov 😉

bea44
10. apr 2010

kukam, že tu sa nechudne 😠 😠 😠
ja dnes do obeda klasika: jablko a banan
a na obed : tarhona + zeleninka na sposob rizota/ povodne som chcela spagety, ale zvysila sa mi tarhona zo vcera, tak mi bolo luto to vyhodit 😖 / dojiždak/
ale na večeru : 2 kusky pizze / a teraz povinne riadok čokolady/ 😀
až mám výčitky, kolko som toho dnes pojedla.
tak vám prajem prijemný zbytok dna 😵 😵 😵 😵

gerdusha
10. apr 2010

ahojte,

ja som dnes bola v ramci ovocnozeleninoveho dna na kapustovej polievke...

zajtra kuriatko so spenatom...mnam

natsa
10. apr 2010

Bea riadok čokolády?ja dávam len tu jednu malu kocku.J asom mala dnes rizoto malý sa mi do neho pustil tak mi moc toho neostalo ale čo by som nedala pre svoje dieta

inuska79
12. apr 2010

servuste žienky!!
Zdravím skalné...Lubikaf,Bea44,zuzanaca...blahoželám peterb,kedže viem, ako si aj poctivo cvičil...a tych 800km..uj bisťu...šaleňák riadny si!!!!!

Ja som vydržala 40dní,od Nového Roka...potom bieda, mamina mala 50tku a už som sa zviezla pri ochutnávaní zo všetkého...ale napriek všetkemu som bez cvičenia dala 8kg dolu...Žial po Velkej noci sa 2kg vrátili.LUCKA /naša dvorná motivátorka/ vravela, že rýchlejšie sa chudne 90dňovka bez cvičenia...asi to je pravda.Ale čo s faldami????

Takže som tu späť,dnes začínam, budem sa snažiť troška aj pocvičiť....
Držme si palce teda...a zdar ovociu a zelenine!!!

bea44
12. apr 2010

ahojte.
iuska, tak hor sa do toho !! 😵 Ja som pri prvom pokuse dopadla cca ako ty : 45 dni a potom prišli vianoce. ☹ a to uz bolo len o udržiavaní. schudla som celkovo cca 6-7 kg . dala som si 3 mesačnu pauzu. a teraz po velkej noci si davam repete. 😉
snad to teraz uz dokopem pod tu magicku 70. / taka 66-67 by stačila/ 😵. začinam na 74
a silne uvažujem o cvičení 😠. sice zatial je to v rovine uvažovania ... ale ....... 😀 😀 😀
ja dnes bielkoviny: obed kuracie na zeleninke a kvasne uhorky
večera : asi to iste / ale mam v chladničke česky trojboj: knedlo vepro zelo, a pokuša ma/ 🙄 😖.

ale este je skoro na prehrešky po 4 dnoch . to si necham na neskor 😀 😀 😀 😀

natsa
12. apr 2010

Ahojte,tak ja by som tiež rada pocvičila ale neni času.po malom som ulietaná ked po obede zaspí tak mám čas pre seba.ato niečo upratujem a večer som rada že sedím.Kde brat energiu na cvičenie?dnes mám vit.den.Už som stačila stiehnut kysle uhorky.Dufam že to možem.

lubikaf
12. apr 2010

ahojte, tak ja som dnes cely den jedla pizzu, teda na obed a na veceru 😉 zajtra ovocie, ale na obed aj na veceru si urobim nejaku zeleninku, zasoby su uz kupene 😀 celkom sa na to tesim 😉
a ja si tiez kazdy den hovorim, ze dnes uz budem cvicit, ale este sa mi to nikdy nepodarilo ☹ cez den neni kedy a vecer neni sil... mozno sa k tomu skusim dokopat niekedy rano, skusim to hned zajtra 😉 😉

lubikaf
12. apr 2010

inuska vitam ta znova medzi nami 🙂

inuska79
12. apr 2010

kočky dík za privítanie...
Mám 66kg..na nich začínam...ale vysku 159cm...
Motivácia??? manžela som ukecala po 8.spoločných rokoch na dovolenku k moru...
Chcela by som sa dostat na vahu pred porodom, a to 58kg..
Beriem ale hormony Euthyrox skrz stitnej 2.rok, tak mi to chudnutie celkovo ide pomalšie...a v july budu aj 2roky
čo nefajčím..Tak sa všetko na mna nalepilo...ale koniec vyhovoriek...a ide sa do boja proti kilam...
Ved o tom tu je reč, vsak????
/len to dojedanie za deťmi je strašné...../

lubikaf
13. apr 2010

Inuska ja mam dnes vitaminy, a uz som po malom dojedla vyzivu, co by nebolo az take zle, keby v nej neboli piskoty... 😠 No ale co to vyhodim, ked to nechcel dojest???
Teraz pijem kavicku a za chvilu si pojdem dat jablcka take zapekane a na obed zeleninku.
A este jedno velke pokusenie je v kuchyni - pizza zo vcera, nezjedla sa cela a teraz stale na nu myslim, ze ved kusok mi neuskodi, no hruuuuuza. Musim na nu rychlo zabudnut!!!! 😀 😀