90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

slnyecko
1. júl 2010
yanni
1. júl 2010

dnovku mozes stiahnut. Natukas pismenka a uz to frci 😉
http://www.ulozto.cz/4189781/90-denni-dieta-kni...

adrianapeter
1. júl 2010

@lubikaf no mám dvoch , ten starší bude mať v septembri 11 volá sa Fabian a ten mladší mal teraz 7 mesiacov a vol sa Tadeáš...

adrianapeter
1. júl 2010

@sivocka no budem sa snažiť to nepokaziť... myslím však, ž je to z toho blížiaceho sa konca... fakt sa bojím toho priberania...hrúza... aj ty sa drž veď už si skoro v polovici...

adrianapeter
1. júl 2010

kočky ešte by ma zaujímlo...mám na pupíku popraskanú kožu, že strie neviete niektorá ako sa jej zbaviť? našťastie nie sú ani fialové ani ružové... sú vo farbe pokožky, ale vadia mi... máte tiež niektorá takýto problém?

gudulo
1. júl 2010

@slnyecko , to je v poho, neutocila som ani som ti nic nevycitala, ja som len konstatovala, ze som to skusala hladat - bolo to ale uz davno - a vtedy som tam nasla iba odkaz na kupu knihy.... prepac ak som sa ta dotkla, nemala som to v umysle
ja som v podstate skoncila tuto 90dnovku po 2 vode a bolo to z viacerych dovodov 1. z mojej pohodlnosti, 2. lebo som schudla na vahu co som mala pred prvym tehu a 3. lebo mi chybali - "klasicke" ranajky a nejake jedla, ktore sa pri tejto diete vobec nemozu - napr. zemiakova kasa - teda skrob + bielkovina a aj ine
uz som pozrela ten link co si dala a skusim to pozriet

slnyecko
1. júl 2010

gudulo nie sak ja som ani nemala ten pocit ze na mna utocis alebo co,len som ta chcela vyviest z omylu 🙂

gudulo
1. júl 2010

@slnyecko tak som rada, len podla tvojej odpovede som mala taky pocit, ze som sa ta dotlka
dolezite je, ze kila idu dole a my sa citime lepsie, ze si tu mozeme poradit a hlavne pokecat 😉
ozaj a ak niekto mate zaruceny sposob ako na strie - ja ich mam tiez dost - tak sem s nim

bea44
1. júl 2010

tak vas zdravim, ale ste toho popisali , nestiham citat 😕
ja dnes - UH - a nechcelo sa mi vcera varit / a vlastne som na cestoviny uz nemala chut/ 😨
tak som si rano kupila : 2 x pizzovy rozok a pagač 😝 - to je ina dieta 🤐
a na veceru mam pripravenu jogurtovu bombu 😵/piskoty jogurt a jahody/ uz sa chladi od vecera v chladnicke 😀
ale sak sladke , nie 😲 pisu ze kusok torty, ale nepisu ze akej 😔
@yanni ja si myslim, ze ked si raz za 2-3 mesiace das sulance s makom, nic sa nestane 😎

a ked si vas tu citam, tak uvazujem ze som ani nemohla viac schudnut, ako islo dole , lebo ja na ranajky stale banan, aleno suseny banan , suseny ananas, hrozno a jablko - ine velmi malo
a to su samy cukor , ako pisala Yani, ☹ mozno pri 3. pokuse sa polepsím a budem 100% 😨

nikanika28
1. júl 2010

Ahojte

@adrianapeter mas krasnych chlapcekov 😵 😵 😵 ... neviem ci som prehliadla...ak sa smiem spytat...ty chces kolko schudnut?
Baby, ja som mala vcera totalnu..ale totaaaalnu krizu ☹ ..nebolo nieco vo vzduchu???? ani nejdem pisat, co som pojdedla... ☹ 🤐 🤐 🤐

@slnyecko som rada, ze si tu aj ty, aj ked nemas 90-dnovku ..ale sme na jednej lodi a kazda rada je dobra..si myslim 😵 a kde je ta tvoja tema? som ju akosi nenasla 😅 😕 ..asi som slepa..

@gudulo no ja si zemiakovu kasu davam veselo 😀 😀 😀 😀
A tiez zacinam pocitovat nedostatky tejto diety... nechyba mi chlieb, klobasa, rezne...ale ja som bola zase zavislak na jogurtoch, acidkach... ja neviem, zacinam mat pocit, ze to vsetko flakam uz, nebavi ma to ☹

nikanika28
1. júl 2010

baby a strie su uz na furt 😝 .. najlepsie je sa pekne opalit, strie sa trosku "stratia"

lubikaf
1. júl 2010

@adrianapeter krasnych chlapcov mas 😉 aj mena si im dala krasne 😉

a hej, ako pise nika, strie su uz na furt, neda sa ich zbavit 😝 😝 ked som bola tehotna, tak som sa ich bala ako cert kriza, tak som si kremovala brucho 2x denne. a nastastie na bruchu ziadne strie nemam. za to na bokoch...no otras. ale to mam uz davno. ked som skoncila skolu, tak som schudla 10 kg a vtedy som o striach nic nevedela, takze to tak aj dopadlo 😝

inak mam dnes uht, uz som zjedla jeden banan a prave pijem kavu. a nemam sajnu este, co si dam na obed 😲

yanni
1. júl 2010

Caute kocky chudulky 😉

no ja dnes zase nic nestiham, este sme mali prave pteraz poradu takze ostalo vsetko lezat, tak sa mozem aj zblaznit. Ale aspon ze ma dnes kolegyna volno, tak mam tu ticho a pokoj. Ta totiz stale vela rozprava 😠

Inak strie ja nemam, no nemam este z coho mat, ale to je navzdy. To mi mama vravela, v tehotenstve so mnou nemala nic ale pri braskovi pribrala takmer 30 kg (ale stastny to clovek, do mesiaca po porode mala zase jej povodnu vahu 56 kg) ale ma ta jednom poku "znamienko" tri kratke ciarky-strie. Vravela ze aj sa natierala ako diva ale to ked sa ta koza tak naraz roztiahne tak to sa vsetko potrha. Mam kamosku, tiez este nebola tehotna ale ta naraz velmi pribrala a ta ma sice nie fialove alebo cervene ale predsa vela strii na rukach nach laktami. No hroza. Ale baby, upokojim vas, ked bude mat 60 tak to uzu skoro ani vidiet nebude 😉

Bei no tak si dam tie sulance, alebo ten grisik 😉 Alebo uz vydrzim ten mesiac a potom si dam. Ozaj to tak sa zase stretneme. Ja budem asi tiez druhe kolo absolvovat. Tak ty tretie a ja druhe na´100 % 😀

Andrianka krasnych suhajov mas, juj no ale riadny vekovy rozdiel.

Ozaj ja dnes moj oblubeny den, bielkoviny. To sa viem tak napraska az az. Mam tie cecky so zeleninou so sebou tak uz aby bolo 12 hodin. ale ja to miesam od zaciatku takze uz som mala aj termix a 2 babybelly. Tak tak 😠

Ozaj mohla by som zajtra na skroby rizoto so sojovym mäsom?

magimary
1. júl 2010

ahojte 🙂 !
Ja mám dnes prvý ozaj pracovný deň 😝 😅,
deťom začali prázdniny a mne robota ...
mne keď niekto praje oddych na prázdniny, tak si len povzdychnem, že aktuálne mi prázdniny (včerajším dňom) skončili...
je totiž diametrálne odlišné mať doma nonstop 4 deti a mať len dve a dve v škôlke 😅 😉
😉 šak to poznáte 😉
a moji chaloši boli včera dokonca úplne poslednýkrát v škôlke, od septembra začína iný BOJ... ( 🙄 😨 😝)-škola na dvakrát...
tak to tak nejak ťažko prežívam... 😢 😅, moje "bábätká" budú už školákmi...

a, @yanni, ty si sa pýtala prečo pokračovanie operácie odkladám, tak to ti radšej plasticky opíšem priebeh tejto prvej v IP (aby som niekoho neodradila) a hneď Ti bude jasné, prečo otáľam a chcem posunúť ďalšiu AKCIU" na čo najneskôr... 😝 🙄 😉 inak včera mi tie stehy už aj vybrali, tak teraz sa mi to už musí len pomaly hojiť a zrastať samo (lebo som to nemala zašité celé)

dnes mám škroby, a na šporáku ma už čaká ryža a varené zemiaky...

a keď už sú tu fotečky detí, tak ja prikladám jednu najaktuálnejšiu (je problém zachytiť všetkých 4 naraz 😀 ) so všetkymi našimi 4 (aktuálnymi detičkami)-z predvčerajška 🙂(je na nich Tobiáško, Tomáško, Tadeáško a "Macík" 🙂):

lubikaf
1. júl 2010

@yanni sojove maso mozes, ja si tiez niekedy robim sojove maso s ryzou na skroby 😉

magimary
1. júl 2010

jáj a ešte som chcela, že dnes som sa opäť po dlhšom čase odvážila a mám dolu ďalšie kilečko!!! 😵 😵 😵
ja už som ani nedúfala... 😵 😵 😵
takže som dosiahla bod, keď máme menej, ako som plánovala 😅 😵

a prikladám ešte jednu fotečku, lebo na tejto sa Tobi tvári ako kyslá uhorka 😅

lubikaf
1. júl 2010

@magimary super fotka 😉 a tebe pojdu obaja do skoly? to preco?

magimary
1. júl 2010

tak fotky mi nejako ušla, tak znova 😅
a teraz prikladám aj fotky z uhľohydrátov v nedeľu 😵 ,
mňamky, teraz už len smutne slintám nad tými úžasnými opekanými novými minizemiakmi 😅 (to som ich samozrejme nejedla sama, ale pochutili sme si celá rodinka 🙂 )
a aj zo včerajšej rozlúčky so škôlkou 😢 😅

magimary
1. júl 2010

lubi, lebo jeden ide o rok skôr a jeden o rok neskôr 😉
tak nám to akosi vyšlo...

gudulo
1. júl 2010

mika, lubi, ja som to vedela, ze strie su uz nafurt 😝 , ja som tiez mastila brucho ako sialena a urobili sa mi na bokoch 😝 , uz som sa s nimi zmierila, len ked sa adri opytala, tak som sa pridala, ci nahodou nenastala nejaky prevratny objav 😵
yani - sojove maso je vlastne strukovina - teda je to robene zo strukoviny - soje takze podla mna mozes

lubikaf
1. júl 2010

@magimary no tak to budete mat veselo 😉 😉 😉 ale chalani sa mozu navzajom povzbudzovat a snazit sa predbehnut jeden druheho, co nemusi byt na skodu 😉

inak to si ty na tej fotke s chlapcami? ak hej, tak prosim ta naco ty chudnes? 😉

magimary
1. júl 2010

lubi, nie, nie 😅 !,
to je ich obľúbená učiteľka v škôlke (teda praktikantka)...
neboj, ja mám stále čo (a veľa!) chudnúť...
ako som už neraz spomínala, ja som tu medzi vami najobjemnejšia...
a to aj teraz (takmer) po dietke... 😀 😅

hoci, včera na rozlúčke mi veľa rodičov (aj učiteliek) dokola opakovalo, že takto ("chudú") ma ešte ani nepoznajú 😅 😀 😀 , lebo ma zažili až ako mamu (nie ako babu za slobodna) 😅

lubikaf
1. júl 2010

@magimary aha 😉 no to urcite potesi a doda dalsiu chut do chudnutia, ked niekto hodi taky kompliment 😉

inak ja rozmyslam, ze ved ja dnes nemam uht, ale skroby 😲 no to uz je vazne, ze si ani nepamatam, co mam jest 😝
ale mama robi kuracie masko s ryzou, tak si dam aspon tu ryzu 😉

yanni
1. júl 2010

magi no tak super, len tak dalej s chudnutim, drzim palceky 😉 Krasne deticky, tie väcsie su tvoje vlastne vsak? A tie mimina su dvojicky ci sa len tak podobaju?

Lubka tak si ma potesila, urobim si to sojove dnes vecer,a spon zajtra nebudem ma zle myslienky ked budem poobede v pekarni na brigade 😀

Ozaj to cem sice napatri ale som sa az rehotala pred chvilou. prave sa mi dostali spisy na stol a ten chlpi sa vola Picura. No baby ja nemozem 😀 😀 😀 😀

lubikaf
1. júl 2010

@yanni 😀 😀 😀 to je asi priezvisko, ze?

magimary
1. júl 2010

keď spomínaš tie UHD, tak ja som náš nedeľný obed tiež omylom nazvala UHD, ale samozrejme som myslela škrobový-ako aj dnes 😅 😉

a veru poteší... 🙂, ale aj tak ma máta "ujo jojo" ako ho tu familiárne nazývame 😅 🤐 😕 😀

ďakujem, yanni, sú zlatí... hej, väčšie sú porodené a menšie nie sú dvojičky, dokonca ani len akákoľvek rodina 😅 😉 , a ten väčší z tých menších ostáva u nás tiež ako "náš" natrvalo 🙂

lubikaf
1. júl 2010

@magimary jeej tak to budes mat tri deticky 😉 myslim take, ktore uz budes mat navzdy 😉 a to sa da aj takto vybavit, ze tie deti, ktorym si profesionalny rodic, mozu u vas zostat na trvalo?

magimary
1. júl 2010

ubi, budeme mať (raz) 4 deti... 🙂 😵
tak to chceme odjakživa...
no nič sa nedá naraz...všetko treba postupne, ako keby som si ich aj porodila... (čo teda porodila, ale bez kíl navyše 😅 a najmä V SRDCI 😵 )
a dá sa...
ak naše "dočasné" detičky nikto nechce a my o ne legálen požiadame a ukončíme prípravu ako všetci iní náhradní rodičia, tak sa všetko dá... sme ako akýkoľvek iní žiadatelia, bez špeciálnych výhod, či naopak znevýhodnení 😉 🙂

magimary
1. júl 2010

sorry, lubi, nie ubi 🤐 😉

yanni
1. júl 2010

@lubikaf hej priezvisko. A nakoniec som zistila ze to nie je ON ale Ona. No riadna picura 😀 😀 😀