90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sivocka
19. júl 2010

Ahojte, ste tu chceli niekoho, kto prehreskuje? JA ..ja ani neviem podla coho momentalne idem, ci podla 90 - dnovej, ci podla delenej....v piatok som mala druhu vodu, zvladla som ju, v sobotu som si dala pauzu...robila som bryndzove halusky...tak som to nezvladla ...a teda obzvlast, ked som predtym cely den nejedla... ☹ , tak som sa odmenila a vcera som sa snazila zasady delenej a dnes na obed cestoviny s omackou: sampiony, cukina a pretlak+cesnak...coz by relativne spadalo do 90 dnovej, avsak.......predstavte si, neskutocne: Aj mne kleśla hladina CUKRU 😕 : tak som si nahadzala nejake mini sladkosti...viac druhov....aby som sa uspokojila............no takze takto sa dari mne...cize nedari...uvidim ako dalej, sama neviem ci mam tahat este treti mesiac, ci skusat delenu , ale zajra odchadzam k sestre na par dni a v sobotu na chatu s rodinou...to netusim, ake budem mat moznosti...chystame vylety na cele dni, takze viacmenej to vidim na obedy v restauraciach....co asi velmi s chudnutim spolocneho nema...a žuvat zasa iba zeleninove salaty, ked ostatni budu mat dobroty.....joooooj, 😒 😖
moje cisla po druhej vode:

prva voda: -5 kg , druha voda: -1 kg....centimetre zanedbatelne, 1-2 dolu

dosiahla som stanovenu cielovu vahu po druhej vode,,,,cize ja uz by som aj mala narok skoncit...co poviete???? ale este mam previsy...este by malo ist z coho dolu....tak uvidim..

sivocka
19. júl 2010

aj ked budem porusovat, ale Vam sem budem nakukat....mo 😵 zem....

bea44
19. júl 2010

@sivocka - mo 😉 zeš , ved ja taky - tak . aj porušim sem tam aj nakuknem 😵
ale keby som nenakukla, tak neviem - neviem kde su moje predsavzatia.

Ja - ako najstaršia medzi vami navrhujem : ciel do konca leta: udržat si vahu ! 😨 nevpustit joja k nam! 😠
a naostro sa pojde v 10/11/ a 12 mesiaci.

uf uf - este že som sama v kancelárii. ta hruška pekelne učinkuje 😀 😀
ale zatial sa drzim a akurat pijem dzus. dufam ze mi večer neklesne hladina cukru 😀 😀

sivocka
19. júl 2010

@bea44 , ja mat v sebe hrusku, uz som o pol kila lahsia... 😀
inak Bei, hovoris mi z duse, ja som si tiez tak sama pre sea povedala, ze skusim udrzat, co sa mi podalrilo a potom, ked uz nebudu male "otravy" doma, skusila by som to este raz, takto musim navarit pre nich a uz sa mi nechce aj pre seba, aby to bolo "kóšer" (neviem ako sa to pise).

Ale kocky, horsie je, ze su mi gate velke...v pase teda riadne, aj maleho by som si posadila na chrbat a zapli by sme sa v pohode.... 😉 , som nahodila opasok, ale sak ako sa furt k deckam zohybam sa mi to zosuchlo pod opasok a mi tam take fuuuuj ha sa urobilo...sa trosku ochladilo, som si veru nemala co obliect....asi budem nutena si nakupit nove gate...ale ked zasa priberiem, naco mi budu???? to znamena, nemozem pribrat.....ze? Ja som teda sikovna, baby nakupte si nove gate...a budeme sa snazit neprerast cez ne... 😀 😀 😀

a kocky, co ste mali krutu noc s detmi....aj moj starsi vcera vracal...ale ten sa "prezral" chipsov, babka mu na cestu strcila do auta a cestou domov ich spresoval...asi po hodine spanku sa pytali von....este sa aj netrafil....no sme mali s muzom miesto tutu-mutu...ocistu kupelne
a mladsi mal horucku...ale zda sa uz su dnes v pohode obaja... 😵

yanni
19. júl 2010

@bea44 ved si nieco daj, ked si hladna. Ale neprehanaaaaaaaaaaaaaaj 😀
No ja asi nabehnem na delenu. To mozem aj to co brasko a vzdy este nieco k tomu. A dam si raz za cas aj ranajky. napr. müsli s jogurtom (samozrejme ze bielym) to sa moze. A zoberiem si to do kanclu aby brasko nevidel 😀 😀
a obcas nejaky ten chlebik s tucnym 😀 syrokremom alebo bryndzou alebo tak. Juj to budu hody 😀 😀
No uvidime ako to bude fungovat. A ide sa behat. Dvom nam to pojde hadam lepsie. Ja som strasne leniva, ja ked viem ze som za to nezaplatila tak sa neviem donutit. 😠
A od oktobra zase frcime na diete 😉

Aj ja som hrusku zjedla. ale nejak mi nechutilo. este mam jabko, ale to tiez nejak nemusim. Dala som si po obede vyzivu. Akoze dezert.Aby nieco sladke bolo. Vecer este neviem co budem. Cestoviny uz nemam, to bol len zvysok z minula a akurat na obed vystacilo (mohlo byt aj viac) a sladke nemozem, kedze uz som vcera bastila. Mala by som aj zmrzku, este ten magnum gold, ale minule som si dala a mi nejak nechutil. Kupila som ked mala kamoska prist, ale vsetci ochoreli tak to mam stale v mraziaku a ja ze je to novinka tak okusime, no nie je to bohvie co, dakomu podarujem 😀 Ta kavenka a pernik vcera boli lepsie pochutky 😀 😀 Ale mozno ak sa dokopen dnes vecer na tu behacku tak si mozno dam sladke(fuj fuj fuj ake hriesne myslienky mam 😕 ).

yanni
19. júl 2010

jaj ozaj a kde sa ivella stratila?

a ta baba co jej bolo stale zle?

yanni
19. júl 2010

@sivocka krasne si to napisala. ale mne gate nepadaju. Ja len teraz nosim tie co som vlani v lete vobec nemala oblecene. oni mi sice boli ako tak, ale tucne sunky a do zadku sa ryli a necitila som sa dobre. A vcera som chcela este jedny odmerat, tie boli tiezu az prilis vypasovane a tiez zase nie tak do zadku ale niekde inde (do predku 😀 ) sa tlacili, len som zabudla. No tak ak sa k tomu dostanem, tak ich dnes vyskusam. Ak sa velmi nerozbehnem na tom joggingu 😀 😀 😀 Juj uz sa vidima ko ja pojdem jogingovat 😕

Inak mne tento treti mesiac vela nedal. Mala som aasi skoncit po 2. Od druhej vody sa len trapim. Chodim okolo ladnicky ako taky spion. A ked nejaka reklama na zradlo, tak prepinam. A uz ma normalne serie, ze tito blbi nemci vkuse len nejake varne relacie maju. cely vecer. na kazdom moznom programe. Uz mi to aj brasko pred par rkmi vravel, ten zase zistil, ze to cely den varia. no ja nastastie aspon cez ten den niesom doma. Inak tu sa cely svet a cely zivot toci len okolo zradla a priberania a potom chudnutia a neviem co. A rozvoniava vskuse nieco, ja uz ani do mesta nepojdem. Este ze v tej mojej pekarni uz nic zrat nemozem, to uz vsetko poznam a to skoro vsetko co je sladke je z listoveho a to ja nemam rada, cize aspon to ma nelaka. Ja zase chodim stale okolo tej horucej peci kde mame rezne a fasirky a tak. Boze to by som ja mohla stale. Mne sa raz spytali ze si mam rada zvierata. A ja ze hej, hlavne ked ich mam na tanieri 😀 😀 😀 fuj hanba mi. Dufam ze tu nie su nejake giiiiinpiiiisaaaaaaaaacky 😀 😀 😀

yanni
19. júl 2010

Juj musiv vam este nieco povedat. Ma teraz napadlo. Dobre ze som si to kapucino rano nedala. By som sa otravila. No ja som kydla vcera do varnej kanvici taku nejaku chemi na odstranenie vodneho kamena ze ju konecne riadne vycistim a zabudla som na to. No keby som ja rano zapla a kapucino zaliala. No neviem neviem.....

A chce sa mi rumazgat. Som o 711,95 europskych lahsia. Boze ako ja polovicu jula neznasam. to idu prachy z konta za moj rocny cestovny listo prec. Juj to by bola dovolenka. 😠 ☹

Ozaj ked uz o tych grcanicach pisete. Taj ja som v sobotu vecer mala sr-----ku. A neviem z coho. Behala som kazdych 5 min. Ani do reklamy som nevydrzala. A nebolo mi ani zle alebo tak, len to islo ako voda zo mna. Prefutrovalo ma riadne.

magimary
19. júl 2010

jejeje!!! super nápad, bei!!! 😵 😵 😵
do konca prázdnin držíme Jojiska na uzde a potom mu ešte dáme viac na frak!!! 😵 😵 😵
ja som mala parádny bielkovinový obed a vydržala som a odolala som všetkým koláčikom a dozvukovým slastiam a teraz o štvrtej ma čaká UHD - večera 😅 😵 (mama nabalila koláče domov, keď som si tam nedala 😅 ) aj s nanukom 😵

sivocka
19. júl 2010

@magimary , ty si ina machrica, ako krasne sa ty drzis.... 🙂

yanni, tu chemiu v kapucine by si podla mna zacitila okamzite...mne sa to uz tiez stalo, ale teda ja som akurat chemiu nemala, tak som pouzila ocot...a kysla kava...no teda riadna hnusoba... 😢
Mna baby prezenie vzdy cez ovocny den, to pojedam susene slivky a tie teda maju ine graaaady..ak by mal niekto problem zo zapchou...nech si da....funguje to

yannni, ked spominas tie vydavky, tak aby si nebola v tom sama: my sme doma dokoncili pergolu a chceli sme si tam kupit dreveny nabytok...(boli sme nieco vybavit v Pezinku...zhodou okolnosti Magi...som sa obzerala, ze ci ta neuvidim niekde na ulici, by som po tebe skocila... 😉, by si sa divila, co ta sialena po mne chce... 😀 ) a sme si vybrali nabytok...a teraz som bola u susedy na kavu a hovorim jej o nabytku, ze tteda aky a tak a ona mi ukaze letak so zahradnym nabytkom a ceny o polovicu mensie, ako sme my objednali...no na porazenie...to ani muzovi nepoviem... ☹ ...

sonya16
19. júl 2010

ahojte, nezačína niekto s touto diétkou, aby som nebola sama? Už sa fakt na to musím odhodlať a vydržať minimálne do prvej vody, lebo nejako sa mi nedarí, fňuk 😝

chamuda
19. júl 2010

@bea44 cauky bea, jasne ,ze si pamatam aj ivellu. no veru tam v australii sa mi chudlo super a ked som sa vratila, sama tucne slovenske jedla.je pravda,ze som vela nepribrala,ale som zrusila dietu a prestala chudnut. podla bmi mi pise16 kg. no urcite!!!ja zas nie som debil. pri mojej vyske 175cm mne uplne staci 70kg. mam 78kg.vraj mam vazit 64kg,ale to aj keby som schudla viem,ze si neudrzim. ajtak ta obdivujem,ze si to zvladla a si na II casti. ja som rozhodnuta tiez to tentoraz dokoncit. no nie si spokojna este s tvojou vahou??
je tu niekto kto zacina???

chamuda
19. júl 2010

@sonya16 ahojko, zacinam ja zajtra prvy den 😉 ty si kde? ktory den mas?

bea44
19. júl 2010

tak ja dnes ovocie na 100% 😉 to nebolo počas diety ani raz 😝 stale som to miešala so zeleninou 😲
zeby preto, ze uz nedietujem 😕 😕 a nemusim , ale chcem 😅 😀 😀 😀

chamuda - na BMI sa vykasli 😠 ty musiš vediet, kedy sa dobre citiš 😉
a ja by so chcela este 5-6 kg dat dole 😅 ja mam len 158 cm- takze 64-65 kg by mi stačilo. 😝

Yanni- ja som čistila konvicu v nedelu 😀 😀 a len len že som mm nezaliala kavu s octovou vodou 🤐

magi - ty si taky naš tahač 😉 nakukni aspon sem tam a pochval sa 😅 dobra motivacia 😵
tak dobru noc, a @sonya16 zajtra začni - nečakaj. po dvoch tyždnoch sa strati rozdiel 😅 potom sa to vyrovna, a ani nezbadaš a 3 mesiace prejdu. s nami to zvladneš 😉

magimary
19. júl 2010

"poslušne hlásim", že nakúkam 😅 😀
bei, tak ty si iná makačka 😉 😵
super, super, super!!!
aj ostatné babule, ktoré pridávali v dohľadnej dobe čísla 😉 🙂 😵

ja a ťahač?!? 😨 😝 🙄 😅
mne tak prídeš ty a aj yanni... 😉
a to i napriek tomu, že ste sa tu dnes "dušovali" že ste schudli najmenej 😠 😅,
práve preto ste najväčšie makačky!!! 😉 😵
mať vašu vytrvalosť, motiváciu a silu ísť ďalej i napriek nízkym stratám (ľahko sa chudne, keď ti týždenne ubudnú 2-4 kilá).. 😉 😵 🙂
to klobúk dolu za vaše ťahanie a spoločnosť (tu s nami!!!) 😉 😵
keby som mala toľko "zanietenia", tak už som asi ako prútik tenká 😅

(inak, sila, keď si pozerám správu z operácie a mám tam napísanú váhu 😝-a to nebolo tak dávno- a teraz je tá váha už o 4 kila neuaktuálna 😨 😅, tak to sa to potom niekomu chudne a dodržiava -aspoň na 75% pravidlá 😅 ; alebo-na narodky som dostala nejaké prašulky, nech si niečo kúpim...to bolo 6 júla, kupovala som si 3/4 gate niekedy okolo 10júla a keď som si ich dala včera, padali mi dole... 😨 bola som síce aktuálne frustrovaná, lebo to som si kupovala akože nateraz, na schudnutejšiu osobu a zase ich môžem len odložiť ako široké... 😝 , no v konečnom dôlsedku sa teším...aj keď:
ako každý-ešte stále mám čo chudnúť 😝 🙄 😅 )
takže?!?:
ťahajme sa navzájom! 😉 🙂

idris
20. júl 2010

tak aj ja sa hlasim kedze posledne dni chodim kade tade po rodinkach a inych atrakciach je po mojom chudnuti. ale aj tak sa tesim lebo som ako tak obmedzila stravu a uz sa citim aj lepsie takze ja si radsej pockam na koniec leta kedy som si ista koncia vsetky navstevy a veci podobne. No som hrda lebo uz jedavam pravidelne aspon v tie iste hodiny uz len rozdelit stravu a bude to OK :D

bea44
20. júl 2010

takže aj ja nakukam 😵
magi - ja keby som sem nekukla a nevidela že sa to daaa.... a že aj ine sa snažia, 😉
tak neviem , neviem ako dopadnem 😝
určite to ma niečo do seby že si tu pomahame navzajom 😎
inač maš pravdu - je to hrozne, ked sa ti ostane vaha na jednom čisle a nie a nie pohnut sa 😠
už som sa aj prestala važiť kvoli tomu 😖 ale teraz sa sustredim na joja, takže mam aj tak motiváciu 😝
Kuaaaa aj ja chcem aby zo mna padli gate 😠 😠 moje su volne a v pohode zapnem.. 😅 ale nepadajúúúú 😕
ale zas....z druhej stranky : by som musela kupovat ine 😀 zatial nehrozí 😝 snad na jar 2011 😨

ja dnes doobeda : klasika - dzus a sušeny banan. 😝
/ ja sa neviem toho banana dojest, mam ho každy den a furt chuti/ 😉
a na obed mam zvyšok od nedele : zeleninove ryzoto a uhorku, 🙂

@idris - tak to vydrž tak ako robiš a v jeseni sa pridaš ku nam nostro 😉

yanni
20. júl 2010

ahojte kocandy,

aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeem aby mi gate padali. Ale zatial sa vsetky proti mne spikli, strajkuju a nepadaju 😠

magi diky ale ty si ten tahac. Ja som ta posledna co to tu taha. Ani vela nehresim a kila stoja. Asi zacnem viac hresit
😀 Vcera tiez, taku chut som mala na sladke ale nedala som si. Aj som rozmyslala, chodila ako keby som nieco stratila ale povedala som si, idem si zabehat a potom uvidime. A poviem vam, ja som fakt bola behat. hned o 5 ako som domov prisla. Vcera nebolo az tak horuco, tak som sa len prezliekla i hajde. Lebo sa poznam, o 7 po mojom serialy by sa mi uz nechcelo. Ale kondicka ziadna. A ja som si este vravela, ze taka hodinka bude stacit. Baby ja som uz po 10 minutach bola hotova. A ta horucava. A ja ze nie horuco. No na nervy. Ale vydrzala som tristvrte hodinu. Taky okruh okolo stanice som si urobila. trenovyny by to zvladol aj za 20 minut si myslim. Ja ked to bude za pol hodinu dakedy budem rada. Ale ku koncu dobre ze som sa neplazila 😀 No mrtva, vam poviem. A na stehnach svalovka. A ja ze spoortujem. hahahahaha No dnes idem hadam zase. Uvidime.
to moje chudnutie ja na r...Asi uz nic nepojde dolu. Uz asi nema co. Ale sunky mam stale. Na tie asi uz len sport. No uvidime co a ako aj braskom sa bude chodit behat a potom na jesen dalsia dieta. Ale je to frustrujuce.

Magi ty ani nechudnes a predsa chudnes. Normalne zavidim ale zase to je motivacia ze treba dalej delit.

Juj baby no mne je na rit ☹ ☹ 😠

ninimini
20. júl 2010

🙂 🙂 Ahojte! Tak ja som už z dovolenky doma a začínam sa sustredovat na diétu 😖 alebo radšej takto 🙂 od pondelka sa tu hlásim nie preto lebo sa začína od pondelka ja to nemám rada ale ide o to že pondelok je spln a to znamená že je dobrý začiatok na redukčnú diétu 😀 tak to vyskúšam dúfam že mi to vydržíííí 🙂 a tie ktoré končia tak ticho závidím dúfam že ste dosiahli svoj ciel 😉

marianca
20. júl 2010

Čafte, baby nembojte ani mne gate nepadajú, ale nechajte tak, aspoň nemusíme kupovať nové, ušetríme, nééé? 😀 😀 😝 😝
Yani, si dobrá já by som sa nedonútila behať.......chodila som síce na aerobic nejaké 4 roky dozadu každý druhý deň na 2 hoďky, ale boli časy boli a už nie sa... 😀 Ale behať ja nemusím, neviem dýchať a potom ma všade pichá, bolí a tak...
Šááák dobrá výhovorka prečo nebehať, nééé? 😀 😀
A ty budeš už asi potrebovať len trochen spevniť.....keď nejde z čoho chudnúť telo nepustí....tak sa zbytočne nedeprimuj, neváž sa a uvidíš časom 😉
Jáj tak som sa rozhodla, že si idem schrupnúť...dieťa spí tak čo to nevyužijem???? 😉 😉

yanni
20. júl 2010

@ninimini a ty si bola na dovolenke? A kde? No nejak som ani nepostrehla 😕 Tak vitaj spät a dietuj s nami 😉

@marianca no ani mne sa nechcelo ale som strasne chcela nieco sladke zjest a som si povedala ze mozem az po behu.No tak som isla. A ked som domov prisla, ci lepsie doplazila sa 😀 , tak som bola taka hotova ze akurat som na poly mrtva vbehla pod sprchu a na sladke som uz vobec nemala chut. Strasne mi islo na salat tak som si urobila 😉 tak som aspon usetrila kalorie 😀

Inak baby dalsia depka. najskor ma tu v kancli vykrutil nejaky blby pravnik na telefone, ze sme stratili jeho rozsudok, tak na mna navrieskal, normalne ma triaslo a ze "ved este budete o mne pocut", no tak teraz lepy ze sa bude na mna stazovat ze som bola "nepriatelska" k nemu. No niektori ludia si myslia, ze si mozu na nas svoju zlost vybit 😠 No nasral ma ,som ako certica. Vrazdila by som.Dnes sa musim ist vybehat, tie nervy vybit.
Ale to nic, este dalsi sok. Nini spominala ze v pondelok spln. A ja na spln vodu. a myslela som si ze v stredu mam tu vodu. No nieco som tam poplietla (a to si pisem v kalendari 😠 ). Tak som to pocitala, tak sa posadte, ja mam vodu uz teraz v nedelu. Booooze babenky, ved ja na to vobec nie som pripravena psychicky. A to som este dnes rano rozmyslala. ze co budem v nedelu na bielkoviny varit. A chcela som vodu na spln. Boze. Pomoooooooooooooooc....

bea44
20. júl 2010

Yanni - nič sa neja take horuce, ako sa uvarí 😉
ved si prelož tu puslednú vodu -/ ako magi/ ved to už posledná 😝 budeš dietovat o 1 den viac 😀 😀

tak ja utekám na bus 😉

ninimini
20. júl 2010

yanni: hej boli sme v bulharsku a som rada že sme sa vrátili.ja som dostala zápal pluc malá bola celé dva týžden chorá išli jej zúbky tak mala horúčky pršalo nám no proste katastrofa aspon ten druhý týžden sa nám vydaril 🙂)

yanni
20. júl 2010

@ninimini jezis no to mi je luto ze sa vam dovolenka nevydarila. A ty preboha kde si chytila zapal pluc? A uz si v poriadku? Bola si tam aj v nemocnici? Ako to tam vyzera? Ja si stale predstavujem ze to na tom vychode dost divoko.No dufam ze uz si OK a ziadne nasledky nebudes mat. A malej ake zubadla idu? Nejake stolicky?

@bea44 no uz som aj rozmyslala, ze ju hodim na pondelok. V robote sa lepdie dietuje. Cize v nedelu potom ovocnickov ale co dam na sobotu? Uz to budem mat cele pomiesane. Boze ja som truba. Ano pocitat neviem.

Ozaj dnes nebude z behania nic. Ledva chodim. Po schodoch hore je super ale dolu no na nervy. A aj po rovnom nie bohvie co. A zajtra a vo stvrtak zase sport, tak si musim sily setrit. V piatok cele poobedie na nohach, v sobotu zase doobeda, to bude sportu tento tyzden. A do soboty hadam svalovka prejde a pojdem si vecer zabehat. No kazdy den behat, ako som si to ja predstavila, asi nebude. Aspon zo zaciatku pokym aku taku kondicku budem mat.

Sportom k trvalej invalidite!!!!!!!! 😀

ninimini
20. júl 2010

No dúfam že budem ok dali mi nejaké inekcie vraj sú to silné atnibiotiká no mne sa zdá že sa mi to začalo vracat 😕 tak uvidíme a toto bolo naozaj dobré zdravotníctvo lebo to bolo len hotelové a lekárka každé ráno prišla až do našej izby a bolo to tam pekné nové ale to bolo len pre hotelových bulhari to majú ako nadštandartné služby keby tam chceli íst.Aj jas som sa bála lebo ked som videla tie domčeky mimo letovísk tak som sa hrozne bála že dostanem žltačku alebo ešte horšie 🙂 a malej idú zadané stoličky tak dúfam že to bude rýchlo vonku. 😀 tak sa teším ako sa pridám medzi vás vidím že ste dobrá partia a neberiete všetko tak vážne a presne tiež som občas podvádzala 🙂 pri diéte

nikanika28
20. júl 2010

nazdaaaaarek
Baby, potrebujem schladit, vynadajte mi alebo co.......mam uz nervy a chute vseho druhu 🙄 🙄 🙄 . Jaaaj....nechapem, preco potrebujem zase zut sladkosti 😠 😠 😠 🤐 🤐 🤐 🤐 . Inak sa mam fajn 😀
A vitam nove koceny medzi nami 😉 😉 😉

marianca
20. júl 2010

Brý večierik sa praje 😉
ninimini, to poteší, taká dovča....no čo už všade dobre doma nejlepšie.... 😉
yani z toho zakomplexovaného týpka si nič nerob, potreboval sa na niekom vyventilovať, no a ty si mu padla do rany...
a inak ako si hovorilo o tej vode, ja som myslela, že mám v pondelok a mám vo štvrtok, nejak som to doplietla, takže vitaj v klube trdiel 😉
nika, no čo už keď telo pýta, tak pýta, ja tiež mám furt chuť na niečo, tak si priebežne šľahám gumových medvedíkov 😝 😝 😝
pá pá

lilinka004
21. júl 2010

Ahojte dievčatá🙂)) No tak ja by som sa chcela k vám pridať🙂 ja som už raz túto diétku držala a schudla som zo 75kg na 64kg potom som prestala lebo som si našla priateľa a papkanie sním bolo fajne 🙂)) vydržala mi 3 roky🙂 Teraz momentálne som na váhe 71 kg:((( a to len preto lebo som začala meniť anikoncepciu a tie hormóny somnou porobili divy..Ani si neviete predstaviť koľko kôli tým hormónom dokážem pojesť raňajky normál potom obed v práci ,potom večera a keďže mám stále chute ako keby som bola tehotná tak si nájdem vždy niečo aj večer. 😢 aj keď som chcela začať vždy bola nejaká výhovorka že neskôr a ešte víkend a tak...ale keď som sa včera odvážila skoro som odpadla ☹ Ale keďže v nedeľu idem do Bulharska tak to ešte nechám na pokoji....ale keď prídem by som sa chcela do toho pustiť...hádam to zvládnem...už viac krát som ju chcela začať od znova ale nejako mi to nevychádza... 😢 😢 😢 Chcela by som tento krát ísť až na 59kg to by som bola spokojná...ja som už vyskúšala veľa diét ale najviac som schudla práve touto 90 dňovou diétkou 😀 😀 😀 tak veľmi dúfam že sa mi to podarí....

yanni
21. júl 2010

@lilinka004 vitaj medzi nami. Ked prides z dovelenky tak s ozvi, nam to tu ide celkom fajn 😉

Baby kde ste vsetky? Zase vytrcate sunky na kupalisku? Ani ma nestvite. Aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeem...Potim sa tu v kancli ako hovadu, stupnov v tieni, no na nervy. A dnes este sport. Este ze mam dnes bielkoviny. Aspon sa najem. Ranajky neboli, ovocie mi uz ide hore krkom, o rano cappuccino, a neskor v kancli caj ale nic na zakusnutie, mam aj dve hrusky so sebou, chcela som vyprdiet kolegynu 😀 ale mala som tolko roboty ze nebolo casu msliet na jedlo. Teraz som si dala celpzrnnu zemlu so syrom a jogurt. Mne s uz vobec nechce varit a vlastne ani normalne jest, ja by som len salat a co tak narychlo. uz aby prisiel brasko, ten vie varit a bude mat cas,t ak nech vyvara. Juj to bude zivoooooooooooooooooot 😀

ninimini
21. júl 2010

yanni: a ty ju už ako dlho držíš? a kolko sa ti podarilo schudnut