90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

chamuda
5. aug 2010

Ahojte,
Od 11rana do teraz som pratala 😖 Nic som nejedla,iba 2 kavy vypila a nie som akosi hladna. Na veceru si pravim 1 zemiak v rure. Baby mam o 2 a pol kg menej 😀 este 8 kg!!! 😖 😖 😖

agika1982
5. aug 2010

ahojte kocky...dakujem v prvomrade vsetkym za podporu, ste vazne zlate....dneska sme boli u usneho na poliklinike....zevraj je to lepsie, malinkej dali nejake muieto kvapky..teploty klesli..este mala cez den 37,6love tamponiky do uska s niecim napustene..mam to do vecera nechat, pak vybrat a nakvapkat do kazdeho uska 5 kvapiek..odzajtra mam davat 3x denne teploty klesli, max ma 37,6...ale uz je to ok....aj v noci spinkala..zobudila sa o tretej a pak az rano....juuuj asi to speke k lepsiemu... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teraz ideme v pondelok do poradne a v utorok zase k usnemu....
a priznavam sa, dneska som zrala jak diva....strasne hute som mala....ale od pondelok zacinam natvrdo s dietou...ak sa podari tak vecer este dojdem kuk....vsetky vas pozdrav

marianca
5. aug 2010

Zdravím žienky štíhlučké 😉

@chamuda asi by si nemala vynechávať jedlo, lebo ono síce tak nárazovo schudneš, ale hneď to priberieš akonáhle začneš jesť, telo potom tak reaguje, že aj keď začneš jesť málo začne si robiť zásoby a budeš priberať...teda aspoň mne to bolo tak vysvetlené, že v diéte sa nesmie hladovať, lebo potom to má len dočasný efekt 😉 pche aká som ja múúúúdra 😀

@yanni nazďo osobo, tak ty už máš parťáka, hmmmm ešte mu budeme všetky závidieť ako mu pôjdu kilečká dolu.... 😉
ja som dnes papala ryžu s fazuľou a celkom mi to aj chutilo 😉
ale dala by som si už aj niečo iné, také fest nezdravé 😝 😝 😝 😝

ninimini
5. aug 2010

ahojte! chcem sa spýtat čo papáte sladúčké a kolko toho spapkáte lebo ja by som poglgala všetko 😀 😀

danyelituska2
5. aug 2010

@ninimini super sú brusnice sušené, ja ich jem miesto sladkého, su veľmi sladké a hocijaké sušené ovocie

chamuda
5. aug 2010

@marianca vynechala som lebo nie som hladna vobec,neboj ja to dozeniem zajtra na svadbe 🙂 inac mas pravdu
@ninimini ja nejem sladke,ale mna si za priklad vobec nebere,od malicka som nemala rada sladke,cokolady vobec nejem,jedine sem tam keksik si dam a asi najviac ked mam chut na sladke tak si dam lizatko. /no dietu drzim,lebo som pribrala z jedla-ja rada jem 🙂 a vsetko 🙂 hoci dnes vobec nie som hladan hmmm

ninimini
5. aug 2010

chamuda ty sa máš ideš na svadbu juhhúúú

missy97231
5. aug 2010

ahojte... ja mam 4ty den za sebou 🙂 vitaminovy,,, a prezila som to 😀

marianca
5. aug 2010

pche, že koľko hodín a ja som hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a tu nikto!!!!!!!§drichmete, čóooo sa bojíte, že sa budete prežierať, no tak nič idem aj ja spať, brú noc 😔

ninimini
5. aug 2010

😀 missy tak to ti blahoželááám 😀 no ved počkaj ked budeš mat ovocný den za sebou 10 krát 😀 uvidíme čo povieš potom 😀

ninimini
5. aug 2010

missy tvoj malý nemal náhodou teraz niekedy narodky ak hej tak všetko najlepšie k prvému ročku 😀

marianca
5. aug 2010

@missy97231 nápodobne aj ja sa pripájam ku gratulke, všetulinko naj drobcovi, nech sa mu v živote darí 😵

@ninimini a s tým ovockom som na tom rovnako 😝 ani čerstvé, ani zavárané, ani sušené.....čo sa týka ovocka najradšej žiadne 😝

chamuda
5. aug 2010

@marianca ja nikdy nespim 😉 aspon nie tak skoro

chamuda
5. aug 2010

@ninimini veru tesim sa na tu svadbu a halvne som zvedava co budem robit s jedlom 😕 mam mat ovocny den 😀 😀 😀 to urcite!!!!

chamuda
5. aug 2010

Haloooo kde ste kto? preco vsetky spite?ty kokso zajtra zas cestoviny-fuuuj-asi si dam kuskus
No nic idem si pozriet film ked vsetky spite...

missy97231
6. aug 2010

@ninimini @marianca dakujem za gratulku davidkovi... mal vcera rok 😉
s ovocim som na tom podobne - tiez moc nemusim 😝

bea44
6. aug 2010

ahojte babyzne 😉
@chamuda - a kedy potom spiš, ked si tak dlho hore ? či posun času? 😕 ja ked nespim 7 hod v kuse tak som jak požuvana 😒 a nevynechavaj jedlo ! no no no ! jest musiš ! 🙄
novačikovia -@missy97231 ,@ninimini & spol. no vidite ako vam to ide, perfiš, len vydržat 😵
@agika1982 a ty sa najprv zregeneruj a daj do poriadku , alebo to skus s nami len tak na skušku, že ako to pojde, hlavne je byt v pohode 😉
aked tak rozmyslam, tak ja vacsinou tiez bielka po diete 😕 , alebo syr a zelenina, alebo masko a zelenina. akurat vcera boli cestoviny/ bolo treba ich dorazit/ 😀 inač by skončili v zachode 😅 . a vlastne tam skoncia tak ci tak 😀
dnes som mala prehrešok : mali čoko ku kave 😨 a čo budem jest dnes na obed netušim, ale už som dlho nemala škroby - tak asi ryža a zelenina, huby???

kočky ja som po tom zakroku jak požuvana, stale ma moce, asi si idem kupit to železo, čo spominala yanni, a nejake vytamin, alebo žeby červene vinko ?? ale to ja velmi nemusim 😖 radšej biele suche 😝 a to teraz eee ee. 😒

agika1982
6. aug 2010

@bea44 neboj, som v poriadku...len niekedy som v strasnom strese, ked sa mala v noci zobudi a strasne place...kolkokrat je napapana, prebalena a vsetko okolo toho a nie a nie sa ukludnit...byva dost nekludna....ale zvladame to....snazim sa spinkavat zarovno s nou, alebo si aspom lahnut cez den....

agika1982
6. aug 2010

kocky, este sa chcem spytat, kolko ste za tu dobu zhodili, co mate tu dietu??????????????????

bea44
6. aug 2010

@agika1982 no je to individualne. zaleži aj od prehreškov.
boli tu kočky / adriana a magy / čo schudli 16-18 kg . 😵
ale ja a yanni cca 6 kg. a zaleži aj od toho kolko maš vychodziu vahu 😕 z trojcifernej sa chudne najlepšie 😀 .

chamuda
6. aug 2010

@bea44 cauky ako sa citis? ty kokso 16 az 18kg-waw,mne by stacila polovicka 😵
Piatok chaos-vybavovacky, behacky,vecer airobik a zajtra smer domov na svadbu -jupiii
@agika1982 Myslim si ze zalezi od vela faktorov,ale jasne ze kto ma 90kg schudne viac nez kto ma 70kg. Ja napr pod 70kg sa musim velmi trapit aby som dala dole a to vraj moja idealna vaha ma byt medzi 63-65kg, nikdy neschudnem tak 😒
anyway kocice vikend sa blizi, snazte sa bez prehreskov myslim ,ze moj prvy ale pride urcite tento vikend, ale i don`t care 😎 /tak staci ak zhresim ja za vsetky 🙂

yanni
6. aug 2010

caute zenule,

no vy riadne ponocujete. Ja som mrtva uz o osmej 😠

No my dnes druhy den dieta, som zvedava ci si brasko daku coko nehodil. Vcera vecer zapot, ze vraj, napis mi co mam jest. no malicky nevie si navod precitat. Ale vcera bol 100 %, zjedol jeden banan, kura a salat na obed a len kura na veceru a dnes mame zapecene zamiaky so zeleninou. No a ovocia ma na vyber, tak si hadam daco hodil. Ale on asi velmi ranajkuvat nebude, on drichme do obeda 😕 Zajtra bude pizza na obed, este musim kuknut nejaky recept na cesto. Inak samu cerstvu zeleninku dsom nakupila, tak bude na nej trojaka paprika, cerstve sampinony. üar zrniek kukurice pre farbu a co ja viem co vsetko sa da na taku zekeninovu pizzu nahadzat.
No a ja mam este jogurt so sebou, tak aj ma vecer v pekoske chyti nejaky sladky álebo praclikovy hlad, tak si hodim jogurt. No ja som fakt zvedava, ci ten moj brav nieco zhodi. Lebo tomu treba riadne. To nie ako mne 5 kg. Som mu vcera pocitala bm,i, tak ma skoro hodilo o zem. Tem ma uz nadvahu. No ja neviem co v tych Kosicoch ti chalani vyvaraju ze sa tak vypasol. No cez viekd budem vsetko ostrim brilatym zrakom sledovat. kazdy jeho pohyb 😀 😀 😀

Izaj bei ako? Si na chorej? Ozaj a nebude to uz prechod? ale dost skoro by to bolo, ci nie?

missy97231
6. aug 2010

😒 a ja som ju dnes porusila 😠 😠 brat priniesol kolace , nejaka znama ma svadbu ,,, a tak som si 3kusy dala 😖 a ked uz,, tak jednu zemiakovu placku,,,a to mam bielkovinovy den 😒 😒 ako teraz? zajtra mam pokracovat ,alebo opat si dat bielkovinovy den? lebo este sa nemienim vzdat,, som iba na zaciatku 😕

ninimini
6. aug 2010

missy to je ok zajtra pokračuj dnom ktorý máš 😀 nič sa nedeje ja som tiež už porušila a pokračovala som dnom ktorý som mala dalej

marianca
6. aug 2010

Dobrý dník sa želá 😉
@missy97231 jasné ako ti povedala nini pokračuj v tom dni, ktorý nasleduje, akoby nič...neboj všetky sme už trochen porušili 😀
@yanni no já som tak nedobrovoľne ponocovala, Fifo mal teplotu, tak som ho sedovala, či klesne a kým mu neklesla pod 37,5 som bola hore 😒
a tvojmu bráchovi sa bude dobre držať, keď bude mať nad sebou takú sekeru 😀 😀 😀 nebude mať šancu hrešiť 😀 ale to je dobré 😉 a ty už prosím ťa začni aj trochen normálnoš papať, ty už móžeš 😉
@agika1982 mne býval Jakubko tiež takýto nekľudný, vtedy mi bolo do plaču a riešila som to tak, že som ho dala mužovi a on ho ukľudnil, malá keď cíti z teba nepokoj prenáša sa to na ňu ...preto sa malý aj vždy pri mužovi unormálnil....trvalo to asi tak 3 mesiace a potom bolo OK 😉
Já som dnes mala pizza štangle a zeleninový šalát k tomu v reštike. Pochutila som si... 😉

bea44
6. aug 2010

trocha som si zdriemla 😉 som doma ale akože čerpem dovolenku, 😅 a j tak som chcela od pondelka tyzden - dva čerpat. mam este 20 dni 😝
a nad tym som už uvažovala aj ja , že možno - prechod sa hlasi 😕 😕 . no uvidime, čo povie dr. ale mam prist az ked budu vysled. z histologie 😒 cca 12-14 dni . tak že uvidime, ale hlavne, že zo mna už netečie 😅
na obed bola zelenina s rožkom. mne sa tak nechce varit este aj pre mna 😠 ty kokso, keby som bola sama, tak urcite nevarim. a hrnce prevetram len pri návsteve 😀 😀
@missy97231 - nevadi. normalne pokračuj tym dnom, ktory ti nasleduje. prve dva tyzdne su tazsie, ale potom ani nezbadaš ako to preleti a uz naspamat budeš vediet čo mas jest na dalsi den 😉
@chamuda - a ty sa neznasilnuj - užio si to v medziach normy a pokračujes akoby nič. aj ja sa tazko dostavam pod 70 tku. niekde som čitala, že telo ovie dost, ked sa dobre citi 🙄 ja mu dám ☹ ja poviem dost , kedy stači a nie ono si bude so mnou robit čo chce 😠 😅 😵

ninimini
6. aug 2010

baby ešte jedna otázka ako pozerám tak pozerám všade je písané 3 jedlá denne ale podla správanosti by sme mali papat 5x za den vy ako často papáte lebo ja som aj dodržiala odstup no ked som sa potom najedla tak to bolo viac napráskanie ako vychutnanie si jedla 😀 neviem rozmýšlam že si začnem dávat jedlo 5x za den v úplne mini dávkach 😀

missy97231
6. aug 2010

diky moc za podporu 😉 tiez som sa chcela opytat,,, ako dlho to trva kym si clovek zvykne na takyto system stravovania 😀 lebo ja som v tom, ze po takom mesiaci to bude uz pre mna normalne a ani si nespomnem trebars v bielkovinovom dni, ze by som mala chut na nejaku ryzu alebo podobne 😀 tak uvidime.

agika1982
6. aug 2010

@bea44 to vazne??no tak to som zvedava heh...pak ti dam vediet ci to plati z tej trojcifernej na dvojcifernu 🙂

agika1982
6. aug 2010

@marianca ono nieco na tom bude pravdy...ja som po tych prebdenych nociach hotova, ale nechcem budit lubka, bo ma narocnu robotu a chudak este je aj prechladnuty.tak sa snazim ju utisit ja..aj ked niekedy to nejde....

kocky ja zacinam od pondelka s dietou ...teraz mam rovnych sto kil...je to velmi vela..v tehotenstve som nabrala skoro tridsat kil....desat je uz dole.....sak ja neobleciem ziadne nohavice a ani rifle..hrozneee....raz som zhodila za dva tyzdne devet kil, ale to som cvicila na steperi 3xdenne po 30 minut a dopadla som tak, ze som si dovrzala koleno a skoncila na operacnom stole..no bola som sikovna...podla toho viem ze keby chodim cvicit, tak zhodim rychlo..lenze teraz nemam kedy, musim sa venovat nasmu krasnemu drobcekovi...