90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

agika1982
26. sep 2010

@miki060707 no ved to...v spalni chcem stavane skrine....zajtra co si budes varit?? daj recept...rano zacinam hrozienkom....
@mirka285 ja mat tvoju vahu predtym ako si chudla, tak som spokojna...maxara zhodila este nieco? vtedy spominala ze po porode 16 co bolo uzasne...
@ingridka22 dokonca ta vaha je elagantna....no som zvedava...snad bude vazis smerom dole...
Kocky drzme si palce..ja tu budem hned zrana...tak sa dobre vyspite

mirka285
26. sep 2010

@agika1982 neviem ako Maxi,ale operovali jej zlcnik teraz takze nemohla moc jest,tak asi aj pochudla zase..no a nasa rodina je stihla,to je genetika asi,ja mam teraz 58 kil a citim sa taka krv a mlieko 😀

agika1982
27. sep 2010

Kockyyyyyy chudulkyyyy dobre ranko....kde steeeee? tak ja mam vahu ze 99,9 hehe....a zacinam hrozienkom....co budeme dnes papat na obed???

st2
27. sep 2010

dobre ranko, tak uz to vypuklo 😀 😀 😀 tak som sa odvazila ze pekne cislo na mna kukalo 88,0 tak mam ciel minimalne 13 dat dole fuuuuu to bude boj, na ranajkose musim este pockat kupim si cestou do prace a na obed mam dnes salat s kuracim maskom grilovanym

janka5861
27. sep 2010

Ahojte chudnuce...tak ja dnes azacinam hroznom a dufam ,ze do vecere to neporusim ................ 😉

agika1982
27. sep 2010

@st2 tusim ked je salat s mesom, tak syr tam nemoze byt, ze?? nooo tiez som uvazovala nad salatikom...
@janka5861 ja tiez dufam a tiez mam hrozienko 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzula25
27. sep 2010

ahojte

ja mam za sebou zatial len vodu,pojdem si spravit kavu a spapat nejake ovocie..pravdepodobne nektarinku a potom sup na nakupy--obed mude tiez masko so salatom
baby chcem sa opyptat,keby som nahodou chcela jest maso na stave.ale je zahustovane mukou..mozem??ci nie
a jogurty sa kedy papaju??na bielkovinovy?
aj budete pit ten vyvar?

mexx
27. sep 2010

Tak ja mam zatial kavu, neskor asi odranajkujem ovocie, a na obed bude kura so salatom. Len este neviem, co vyklumam na veceru okrem toho salatu. 😅
Co budete jest zajtra? 😕

agika1982
27. sep 2010

@zuzula25 múkove veci sa papajú tušim na UH den...tak muku by si asi nemala...a jogurty tušim na bielkoviny...ale pozor nesmieš kombinovať....bud papaš meso a vajcia alebo mliečne výrobky....čiže ak si dáš jogurt a meso v jeden den, to by si nemala...
@mexx večer papáš to iste ako na obed, len tušim bez mesa a chleba...zajtra si tusim mozem dat ryzu a sojove mesko

janka5861
27. sep 2010

pre mna je nahorsi den tento...ja naozaj nemusim maso ,take dusene .... a ani rybu dusenu . to nie su moji kamosi . co si mozem dat ? a este nieco poslite mi tu dietku niektora prosim na email .......

mia85
27. sep 2010

ahoj. nooo, tiez som sa odvazila odvazit a des a hruza 83kg, dufam,ze dolu dam dakych 15kg. snad pri mojej vyske to potom bude dobre (175cm). doteraz som sa utesovala, ved po dvoch detoch, ale prd... musi to dole. dufam,ze to s vami zvladnem... odhodlanie je, snad vydrzim... pre mna je najhorsie, ze musim normalne varit pre drobcov a manzela...
ja dam na obed paradajky a tofu syr a to iste aj na veceru...

eyya
27. sep 2010

@janka5861 posli mi mail poslem ti ju a daj si syr ten si davam dnes ja 😉

eyya
27. sep 2010

takze zaciname , mam pred vami 4 dni naskok pretoze som musela zacat skor lebo ja ked nieco odkladam tak sa na to potom uplne vykaslem tak preto ale vyslo mi to rovnako takze dnes bielkovina ja potrebujem dat dole min.8-9 kil aby to bolo ako tak dobre , zatial -1 ale to len asi preto ze nie som taka najedena 😅

miki060707
27. sep 2010

ahojte,dobre ránkooooo

agika1982
27. sep 2010

@janka5861 moes napriklad salatik so syrom...to je moje naj....

agika1982
27. sep 2010

@miki060707 no konecne zeno.....boze mne je blbo...drahy bol chory, potom mala a teraz ja.....takze nemam chut na nic....

eyya
27. sep 2010

papate aj ten chleba?

miki060707
27. sep 2010

šak môžeme do tabulky dávať len úbytky váh,nie 😉

eyya
27. sep 2010

@agika1982 na nic ako na jedenie alebo na nic 😉

eyya
27. sep 2010

@miki060707 som za 😀 😀 😀

miki060707
27. sep 2010

@agika1982 no aj moj drahý bol chorý,ale išol do roboty,ale celý vikend ležal, malá hysákovala,že nechce do škôly a to ide ĺen na 2hodky. ja dostala krámy 😉

agika1982
27. sep 2010

@eyya nie, akoze nemam chut na nic, asi ta choroba...ale dam si aspom naobed trosku salatu.....kupila som cottage syr tak si to zmiesam

gabika11
27. sep 2010

ahojte, ja mam dnes UH, teda neviem, ci si nejaky posuch celozrnny neurobim s domacim kecupom,naposledy mi velmi chutil, alebo spagety, zeby mala dcerka radost? alebo klasika pizzu, neviem...
vcera som mala skroby, tak u svokry som jedla zemiaky so salatom uhorkovym a paradajkovym a u mamky zase ryzu s paprikou....

agika1982
27. sep 2010

@miki060707 no vies co, ja som este vobec kramy nemala...je to normalne po sekcii????

agika1982
27. sep 2010

no baby tu na byte nemam ruru takze nemozem vela veci robit...ja sa taaaaak velmi tesim ked sa prestahujeme do Bolerazu...juuuj uz nech to je 🙂

juli71
27. sep 2010

@gabika11 zdravim ja som mala vcera UH no nic moc urobila som si spagety s rajcinami v konzerve ale moc som si nepochutila dnes mam vitam....to je lepsie 🙂

agika1982
27. sep 2010

@miki060707 si predstav ze mala prespala zo soboty na nedelu skoro dvanast hodin...od deviatej vecera do stvrt na 9 do rana.....normalne som bola v soku...a jak sa zobudila, cely den sa smiala hehe

gabika11
27. sep 2010

@juli71 ked ich budem varit, to predovsektym urobim radost Kajke, ona ich ma velmi rada, ale minule som mala ten isty den a urobila ich len s morcadellou (konzervou), a lecom na cibulke, ale moc jej to nechutilo, chybalo tam masko asi 😉 je to potom chutnejsie...
a chutili jej celkom tie celozrnne placky, vynikajuce boli pre mna s tekvicovym olejom a kecupom domacim a kajka ich papala nasucho. Idem prestudovat ake su dalsie receptiky v tej diete, lebo sa mi paci, ze trosku obohatim jedalnicek o nove veci a chute... 😉

ingridka22
27. sep 2010

ahojte 😀
váženie mám za sebou, fuj 😝 . 82kg. des 😠 . nemerala som sa, stratil sa mi krajčírsky meter. vy ste už odmerané? čísla hodíte sem alebo miki do IP? nie, že tabulečka zostane prázdna 😒
zatiaľ pijem zelený čaj, potom dám kávu, potom ovocko. na obed asi cottage so zeleninkou. a večer jogurt...
fuuuu, nezomrem dnes od hladu???? 😀 😀

monkula
27. sep 2010

a komu mám poslať svoje "miery?" 😝 😀