90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzula25
27. sep 2010

tak ja som uz za obedom..sice som nebola hladna.ale po mase zevraj sa nemoze 4 hodky jest,tak aby mi vecera vychadzala cca o 17.ale som sa naprasila 😀 masko a kooopec zeleniny 😀

zuzula25
27. sep 2010

vyvar som si nedavala,ale mozno o 3 hodky budem lutovat..len sa musim donutit viac pit,kedze som to doteraz riadne flakala,som bola rada ked som liter denne vypila

eyya
27. sep 2010

ja mam nabuduce v plane salatik s morazelou juj uz teraz sa tesim

eyya
27. sep 2010

no to sa mi podarilo mozzarelou 😀 😀 😀

sisa2
27. sep 2010

ahojte 🙂
som trochu mimo netu, neviem, kedy sa t-comu uraci prist nas zapojit 😠
ja som dnes tiez zacala, tak hadam nam vsetkym odhodlanie vydrzi az do konca 😀 kedze nemam stale moznost varit, mam dnes syry a zeleninu, no bude to boj. hlavne ta zelenina, ja to moc nemusim 😔 ozaj, moze sa aj kukurica?

@eyya uz som ti poslala ziadost o priatelstvo 😉

bea44
27. sep 2010

ahojte kočky. 😉
vedela som, že dnes začinate, tak reku podpichnem 🤐
ja bohužial zatial nepojdem s vami na 100%. vynecham vitaminove dni. to by som nezvladla 😔 a budem sa snažit striedat aspon tie 3 . takže ja dnes na ranajky banan naš kazdodenný 😅 a obed masko s cviklou a rožok.
a večera ? asi to masko a zelenina. som zvedava do kedy to s vami vydržim. 😖 ale posledne dva tyzdne som uz jedla 5cez9 a miešalo sa mi to. aj blbo mi z toho bolo . Ja jednoducho musim mat nalinkovane že co v ten ktory den papkam a potom je to v pohode. inač je zo mna , ked dostanem hlad : "vyžierač chladničiek" 😀
nooo a odvažila som sa odvažit : moja vaha 68 kg pri vyške 158 cm. takže este stale je z čoho dat dole. 😝
pre tie ktore ma nepoznaju: ja som 90 dnovku dodrziavala 2 x končila som 4.7. a dala som si pauzu 90 dni .a nebojte sa aj vy to zvladnete. najhoršie su prve 7-8 dni a ked sa prehupnete cez 14 den ani nezbadate ako to ubehne. verte viem čo hovorim. a kočky, ak aj zhrešite / hoc aj cely den jete niečo ine ako ma byt/ tak sa tvarte, že sa nič nestalo a pokračujete normalne tym dnom , ktorý nasleduje. ked vas je tu tolko určite sa bude chudnut lahšie 😉

eyya
27. sep 2010

tak urobila so jednu v exceli je v albume na facebooku poslite mi miery a skusim to tam nahodit

sisa2
27. sep 2010

neviem nikde najst meter 😖 tak sa asi nepomeram, ach jo. uz nech sme prestahovani, z tohto vecneho hladania ma uz poraza.

@bea44 - vdaka za podporu! 🙂

marianca
27. sep 2010

@bea44 čau moja, tak ideš bojovať s nami, super a ako ti je, je to lepšie??? 😨 🙂
a inak ja som presne ten prípad čo ty. keď mám nalinkované čo mám jesť je to v poho, ale akonáhle mám voľnosť, takk zožeriem aj to čo nezožerie mňa no a tie kombinácie.......jak tehotná..... 😝

@eyya no tak idem ti hodiť božské miery 😉
a kde sa fláka yani???????a magimary????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
@sisa2 nemboj zvládneš, zo začiatku to bude boj ako písala bea, ale pôjde to 😉
a inak ja som dnes papala kuracie prsá so šampiňónmi k tomu celozrný rožok a rajčinu....ale som nejaká hladná, som sa asi rozožrala a môj žalúdok nejak nechápe, že voč mi zas kráčí 😀

ingridka22
27. sep 2010

@eyya, no ty si mi dala 😖 . ze facebook 😲 . ja tam vôbec nechodím, len som sa tam dávnejšie zaregistrovala a to je všetko 😔 . ani heslo už neviem. som ja ale nemožná 😖 . asi poprosím synátora o školenie, on fičí na FB každý deň 😀 inak obed mám za sebou, syr a uhorku 😉 . vývar zatiaľ čaká v hrnčeku, ale ešte nemám chuť vypiť ho 😝

lulupopo
27. sep 2010

caute baby, tak ja mam za sebou ranajky dve hrusky, obed kusok morcacieho prska a baklazan s rajcinkou, chleba som nedavala, cele doobedie som stravila u zubara, brusil mi cele predne zuby, takze som to musela zmixovat a mala som problem to jest, lebo ma to teraz boli.... uvazujem ako budem jest treti den pizzu, viete o nejakej inej alternative?

st2
27. sep 2010

@bea44 a vydrzala si teda tych plnych 90 dni, a kolko sa ti podarilo dat dole

marianca
27. sep 2010

@lulupopo fuj zubár, moja nočná mora....a inak nemusíš jesť pizzu, veď si uvar nejakú drobnú cestovinu, tarhoňu alebo tak niečo s nejakou rajčinovou omáčkou 😉

bea44
27. sep 2010

@marianca noo ctim sa lepšie ako pred dvoma tyždnami ale este to chce čas. a každy ma straši, ze po takejto operacii zvyknu ženy nabrat kg. tak ja to chudnutie- nechudnutie beriem ako prevenciu. a aj lekarka ma upzornovala, že počas ožarovania sa mam stravovat dietnejšie. tak preto som sa rozhodla začat s vami, ale kedže nemožem strukoviny žiadne jedla čo nafukuju, tak preto len tie 3 dni dokolečka 😅 a normalne idem hladat meter, nech sa odmeriam 😠

bea44
27. sep 2010

@lulupopo cestoviny s paradajkovou omačkou, pripadne ina zelenina s cestovinymi 😉
@st2 hej vydržala som 90 dni , ale moj ubytok nebol nejak motivujuci / 1x - 6 kg a 2 x 5 kg/ ale zato som sa citila super, a cm isli dole podstatne viac. zisla som z č. 44 na 40. a to je myslim OK, noo ale tu boli ine bojovníčky 17 kg ap. noo ale sa aj inač chudne z trojcifernej vahy 😀 😀 😀

juli71
27. sep 2010

@bea44 kedy sa ukazu prve vysledky aspon orientacne,

st2
27. sep 2010

@bea44 no tak mne by tiez stacilo to cislo zo 44 na 40, teraz som tiez tak nejak na 42-44 takze 40 by som veru uvitala, a veru niekedy su rozhodujuce centimentre a nie kg

eyya
27. sep 2010

zienky poslite mi bud sem do IP alebo na facebook udaje z takulky nech to nahodim naraz ok? 😉

ingridka22
27. sep 2010

@eyya, synáčik ma previedol facebookom, takže tabulečku som videla, už len tých 90-60-90 keby tam bolo 😀 😀 😀 . jej, a to sa budeme vážiť každý týždeň? bojím, bojím 😉. možno od strachu nebudem jesť 😲
@bea44, ďakujeme za podporu, aj ja chcem veľ. 40 🙂 . do vianoc mám čo robiť ☹ to bude fuška 😀 😝

marianca
27. sep 2010

@eyya já som ti už poslala 😉
@bea44 no jasné, veď ono to nie je ani nejaké hladovani, skôr je to o kombinácii jedla, takže to môžeš v pohode držať... veď ty vieš o čom to je 😉
@st2 veru rozhodujúce sú asi fakt cm. Ja som prvý krát schudla 6 kg ale v cm som to mala napr v páse 8 cm....
@juli mne sa prvé výsledky ukázali po prvej vode 😉

zuzula25
27. sep 2010

inac v knizke sa pise,ze prvykrat po zaciatku diety sa ma merat a vazit az po vode

gabika11
27. sep 2010

ahojcek, vy ste toho popisali, nestiham citat 😀
ja mam UH a prave dopekam na panvici celozrnne placky, k tomu papriku nakladanu a cerstvu, malemu som prvykrat davala varene doma, elbo kupujem lne vyzivky hotove, celkom mu chutilo, taku zeleninkovu, polievkova zelenina, do tohon zemiaky, cervena sosovica a trochu pohanky a zmixovat, a provensalske korenie a rozmarin, malicko soli a pepru.
A dens mam spinning, takze idem sa tma vypotit 😀

gabika11
27. sep 2010

@juli71 myslis ten recpet na segedisnku polievku? ano clemi kysle, takze nabuduce viac premyt kyslu kapustu alebo pouzit sladku...inak ako polievka super...ty mas tu knihu tej diety? myslis poslat recepty v tej knihe? ked knihu, tak mi do ip napis svoju mailovu adresu a poslem ti...

gabika11
27. sep 2010

@monkula ze ponozkovy caj 😀

ingridka22
27. sep 2010

@eyya, poslala som ti tie miery do IP, ale mám z tých čísel normálne depku 😝 😝 😝 . idem radšej kávičkovať - bez mlieka, bleee

gabika11
27. sep 2010

@eyya ja sa radsej nemeriam, lebo by ma to skor demotivovalo, ja vidim na obleceni ako sa do neho zmestim 😀 ale vahu mozem poslat...ja sommala pred tyzdnom pri vazeni 71 kg a predtym ako som zacala drzat takych 73 az 74 kg.

yanni
27. sep 2010

caute kocky,

tak ja nejak nestiham. a to som dnes este nie v robote. som zverdava co ma tam zajtra caka 😠

Ja som mala na ranajky len banan, nic ine som tu nemala. ale bola som nakupit, tak mam teraz vselicoho a riadnu furu tak sa moze chudnut. Doobedovala som akurat teraz,dost neskoro ale co uz. Nechce sa mi vyvarat tak bola len taka tekvicova polievka narychlo. A vecer mozno bude salat. uvidim ci budem mat chut. alebo si dam jogurt. na mäso som nemala nejak chut. zajtra budu zemiaky so zeleninou. nejak o osmakujem, to je vzdy taka sucharina len zemiaky a zelenina. ale co uz.

a uz sa zacne aj sport, zajtra idem plavat a na aqua fitness a uz bude aj pilates zase, dost bolo vyvalovania. dnes som sa rano odvazila tak ma skoro svihlo, za 5 dni na sk som pribrala kilo. no slovensko mi neprospieva. a to som sa este vytesovala ze na dovci som nepribrala ani gram. tak mam teraz 58 kg pri 168 cm. takych 3-5 kileciek by som este chcela.dufam ze este daco pojde.

Bei vitaj, super ze si tu. a liec sa.

Ozaj s tym vazenim. Vyserte sa na knihu, povedzte mi, ktora to vydrzi sa jeden cely celucicky mesiac nepostavit na vahu. no ja urcite nie. ja som sa pocas prveho kola vazila raz za tyzden, kazdu nedelu rano. a merala po kazdej vode. to je tak idealne si myslim.

st2
27. sep 2010

tak ja uz mam aj veceru za sebou takze v podstate prvy des uspesne za nami, este si vecer ku telke nejaky cajik bylinkovy uvarim
uz mam aj navarene na zajtra, nakoniec to bude rizoto - a dala som tam male leco, hrasok a porik, vyzera to celkom chutne

magimary
27. sep 2010

dnes: PONDELOK-prvý deň- 27.9.2010 BIELK.

---------------
tak, ja už mám tiež prvý dník úspešne za sebou... 😉
na raňajky-banán,
na obed biele chudé mäsko+krajec celozrnného chlebíka
večera -detto, len polovica a bez chleba 🙂

ešte by som si teraz aj voľačo dala, ale nuž! 😅
----------------

a, bei, ahooooj, vitaj!!! pridaj sa akokoľvek-aj bez dietovania, ale aspoň prispevkami tu 😉
zajtra si dávam zemiačky-na obed i na večeru a zase bude fajn...

vejula
27. sep 2010

@monkula a z čoho najviac priberaju poatavy velke brucho velke prsia, a ceulitida na nohach??? 😅

@majca424 čaves tak ty sa davaš na chudnutie??? KEd dokojim možno sa pridam 😉 teraz nejdem pokušať