• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@vejula no čavko, vidíš, aspon nie som v tom sama a dosť to pomáha ked nás to drží viac :grinning:
27. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dnesok uspene za sebou a vecer si dam na chladnicku asi alarm ..........
27. sep 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, prvýýýýdeň za namíííííí, odporúčam ísť spať, lebo to nemdopadne dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby aj ja sa pridavam ako sa vam dari s chudnutim
ja drzim asi 10dni a schudla osm len 1kg
ja mam 178cm a 74kg chcela by osm dat dole aspon 10kg pod 65 ..ale neviem ci sa mi podari ..
a vam sa ako dari? :slight_smile: chudnete?
27. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach co, sak uz len 89... :sunglasses: :grinning:
27. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooooc peciem vianocku na rano pre mojich milacikov....juj ta vonia :sweat_smile: ..........JA ODOLAAAAAAAAAAAAM !!!!!!!!! :angry:
27. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky.tak prvy den mame uspesne za sebou a musim povedat,ze som ho poctivo dodrzala. Uz iba 89 dni haha.ja uz lezim v posteli.rano idem oa jadierka s malou na kontrolu.tak sa drzkajue.zajtra papam ryzu zo sojou
27. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya drž sááááá :wink:
@zibi my tu více méne len začíname, ale sná´d to bude dobré :wink:
@mexx hmmmm ty si iná optimistka :grinning:
27. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya vianocku? Nehodis recept do ip? Urobim drahemu
27. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bea44 vitaj.som rada,ze si ok a zvladla to
27. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech v tom nie som sama :wink: takto vyzerala pred pol hodinkou v rure teraz sa dopeka ... ale necitite to mate stastie :slight_smile:
27. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co budete mat zajtra na jedenie , tie co dnes mali masko a salatik ? hodte typa nejakeho
27. sep 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kde su vase tabulkove cisla? mame tam len 4 zienky tak sup sup
27. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya jejo paradna je....no tazko sa bude chudnut :slight_smile:
@marianca no ved fajn osm to vystihla ze len zaciname vsetky..ved tych 11 dni to nei je tak popredu tak sa pridam ako mozem..
:wink:
pa zajtra
ja mam zajtra bielkoviny
dnes som mala vitaminiy ale som to nedodrzala presne..som si dala rano banan a na obed som zjedla vyvar so zeleninou...zacalo mi byt velmi zle od hladu, a potom som na veceru zjedla ovocny salat..a caje a tak..no tak uvidime..:slight_smile: zajtra kuracinka so salatikom :wink:
27. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja som dietou dočasne skončila- v nedeľu som prekonala synkopu a min. tt musím byť v inom režime :frowning2: :pensive:
tak o týždeň sa vidíme
27. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka ufff veru si odpocin asi si to prehnala :unamused: ...drz sa tesime sa na teba :wink:
27. sep 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya, tá vianočka vyzerá úžasne! môj syn ju miluje, dáš mi recept aj postup? upiekla by som ju, teda aspoň by som sa o to pokúsila :grinning:
dnešok som prežila aj ja, veľmi mi pomohli myšlienky na vás všetky :slight_smile:
a zajtra si urobím šampiňonové rizoto a uhorkový šalát...
tak dobrú nocku a nech sa nám darí :grinning:
27. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda baby, vy ste šikule,. Ja už síce ťahám druhý mesiac ale dnes večer som zhrešila. O deviatej som zožrala 2 krajíčky celozrnného chleba s maslom. No už neviem čo so sebou. Asi začnem variť presne podla knihy lebo od kedy to nedodržiavam a varím vlastné recepty tak sa mi veľmi nedarí.
27. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, už len 89 dní a budeme krásna...
Ja som včera odolala všetkému.. aj bábovke... Len som nemala kuracie prsia, lebo u nás sú mäsiarne v pondelok zatvorené, tak som si dala tuniaka v konzerve s vajíčkom, paradajkou a celozrnným pečivom... A deti prišli do kuchyne, že jeeeee tuniak a už som mala pol obeda preč :angry: :angry: :grinning:
A teraz to isé... slečna vstala, zobrala mi vidličku a kŕmi sa mojimi raňajkama - banánom :grinning:
28. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak od piatku sa chcem pridat k vam... Este sa chcem spytat pochopila som spravne okrem ovocno zeleninovych stiav caju a mineralok sa nic ine nepije?? a ako to riesite ked mate chut na sladke??? :wink:
28. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikka22 tie ovocne stavy su myslene ako jedno jedlo a myslim ze sa moze len vo vitaminovy den. no nie som si ista... ja ich nepijem, lebo vytvaraju nove tukove bunky. :wink: :wink: :wink:
28. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia85 takze v podstate nesladene caje a mineralky??? :astonished:
28. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano len nesladene caje,mineralky..ja casto pijem cistu vodu s citronom

ja som bola v noci taka hladna,ze som sa na hlad zobudila :grinning: ,ale nastastie som to uspala a rano uz necitim hlad,mam zatial len vodu za sebou
28. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzula25 presne tak. ja to nastastie zvladam faj, ze sa nebudim. a dokonca som vcera zbehla aj do posilovne. len MM musel byt s detmi a starsi syn ma vital, ze maminka, uz nemozes ist cvicit, nechcem, aby si bola pekna... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ina motivacia...
28. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejula tak to neviem... :grinning: zisťovala som len hrušky :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia85 no pekne, malý to zaklincoval.. :grinning: :grinning:
Inak, my dve sme si to pekne vymenili... Ty si z MA a teraz bývaš v DS a ja som z okresu DS a teraz bývam v MA :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata co si dnes varite?
28. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyya ja bude mvariť tú segedínsku polievku, to aj zvyšku rodiny a im k tomu ešte urobím palacinky
28. sep 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@no to je super. a co sa ti paci viac??? DS alebo MA?
28. sep 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok