• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@idris - pokial viem, tak by si ani ovocie nemala jest na 2x, ako ranajky a desiatu. bolo to povelene na zaciatku, kym si zvyknes, ale po par dnoch by sa to uz nemalo.

ja dnes - asi ako vacsina - mam vitaminovy den, tak dufam, ze sa budeme drzat a zvladneme ho.
na mna nieco lezie, som bez hlasu (z coho sa tesi hlavne manzel :grinning: ), tak mi tie vitaminy aj pomozu :wink:
4. okt 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak ja som zhodila velmi velmi malo...nie som so sebou spokojna...cakala som, ze kedze mam taku vahu aku mam, pojde to rychlejsie....ale som sa mylila.....
agika1982......-2
bea44.............
eyya ................-2
ingritka22......
janka5861....
lulupopo.........
magimary........
majca424.......
marianca.......
mexx...............
mia85............
monkula........
miki060707...
ninka123.......
predsaja........
sisa2............. -2
st2..................-2,3
yanni.............
zibi.................
zuzula25.......
4. okt 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 - vsetky sme zatial na tom rovnako :wink: kolko mas nadvahu? podla mna 2 kg za tyzden je super! si zober, ze keby si kazdy tyzden zhodila 2 kg, po diete by si mala na vahe takmer -26 kg! :wink:
4. okt 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 ahojte, agi ja som nezhodila nič, včera mi došlo tak zle, bola som skoro ráno hore a ja doma žádny ovocie, a mne sa točila hlava, napínalo ma, sakriš a to som celý týden jako nedzobla do ničoho iného, normálne som si dala na ranajky rožek a mne bolesti prešli, ja som bola normálne hladná, tak som včera uplne porušila, ale na obed som si dala ryžu a cviklový šalá bez masa, takže aj dnes som si dala rožek na ranajky a budem jesť bez masa, alebo zemiakov, čo bude na obed, lebo niejako som den porušila a odvážim sa a rovnako, tak jako som nasratá dosť, ale nemám niejak pohyb, sakraaa, mne asi tie kila ostanú, musim nato isť inak, šak to neni možne jeden den som porušila a nepohlo sa to......no šak uvidime, lebo ako včera som mala aj jablkové pité, neviem, neviem, ako to pôjde so mnou dalej, musim niečo vymyslieť..
4. okt 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 ja musim začať cvičiť a rozhýbať si ten tuk......tak som sa tešila, že aspon kilo pôjde dole..... :frowning2:
4. okt 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 ja som zacinala s vahou 99.9 a baby vraveli, ze pri velkej vahe to ide rychlejsie....tak asi nie...
@miki060707 moja nic si z toho nerob...zase je pravda ze mozno su u nas este tie hormonalne zmeny, preto nam to tak nejde....musim priznat ze trosku som zhresila aj ja, ale len trosku....uvidim ako to pojde dalej....
4. okt 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 tiez rozmyslam nad cvicenim...len to je tazke, kedze mame babo a k tomu starost o domacnost a tak..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale musime sa drzat a zvladneme to...
4. okt 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 - a pijes dost? lebo zle ti mohlo byt aj kvoli tomu.

@agika1982 - ja mam este vyssiu vahu :pensive: a tiez mi isli dole "len" 2 kg. treba na to pozerat pozitivne! nie LEN 2 kg, ale AZ 2 kg. ja si vzdy vravim, ze kadze deko, co schudnem, je skratka super :slight_smile:
4. okt 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 inak ja som taka nasrata ohladom uveru a hypoteky ze az...predstav si, mali sme znalecky posudok bytu na 82000 eur a tie svine (sory za vyraz) v BA nam dali posudok na 46000eur, takze sa bral medziuver 20000 eur a ostatne dolozime..a to este cakame na to, kolko z toho schvalia...akoze desne...a tu sme dali na byte vypoved, takze k 1.12 musime odist...a ked to nevyde, musime ist k svokrovcom....nasrata som ze az
4. okt 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 a aku mas vahu, teda si mala??
4. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 - kokos, to v ktorej banke? lebo to je riadny rozdiel!
my sme teraz 2 mesiace pendlovali medzi svokrovcami a mojimi rodicmi ... takze velmi dobre chapem :confounded:
4. okt 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 - 180 cm, 103 kg :pensive: :pensive: :pensive:
4. okt 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 prva stavebna...my sme nemali ine vychodisko...totiz ja som na materskej a moj priatel nemam dobre danove tri roky po sebe...cize nam by nedali uver...tak ho zobrali nasi...a v stavebnej su dobrymi klintmi....neviem ci v inej banke by im dali uver, lebo maju par rokov do 60.....
4. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 no lenze ty mas aspom vysku o desat centi vyssiu....
4. okt 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes zacinam, prave som sa odvazila a pomerala, tak vazim 70,7 kg, na tej dovolenke som pribrala 2 kila, no otras :angry: este som dnes ani nejedla, nejak nie som hladna, len som mala kavu. a idem teraz na nakup nejakej zeleniny. neviem este, co si dam na obed, ale asi si spravim salat so syrom, taky nejaky balkansky, tie zboznujem :wink:
4. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agika - no nasere to tak ci tak. je to svinstvo :angry: :frowning2:
no jo, som mozno vyssia, ale uz sa nemozem vyhovarat, ze su to kila z tehu :confounded: :grinning:
4. okt 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 mne staci ist na 85..to bola moja vaha predtym...bo teraz nic neobleciem....a k tomu uveru, no som na nervy...furt cakame a cakame....
4. okt 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubikaf ahoj! tak nech ti to pekne ide dole, drzim palce.
ak chces, napis eyya miery, prihodi ta do tabulky.
4. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 - ja sa chcem dostat pod 90 kg, to je zatial taka hlavna meta :slight_smile: potom neskor dalej. chceli by sme 2 babo a pamatam aj pri prvom tehu, ked som u lekarky zahlasila pociatocnu vahu, pozerali na mna ako na mimozemstana :confounded:

staviate domcurik?
4. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som vcera vecer vlci hlad
soom vcera porusila dietu leebo som bola u svokry na obede a mala zemiaky s masom..ale som si vypytala najmensi kusok..nechcelo sa mi jej vysvetlovat ze drzim dietu a pocuvat ze naco a take reci..xi
no tak som na veceru velmi nic nejedla..
a potom vecer taky hlad..ale som si dala kalerab xi a ovocie
pocujte ja uz nemozem na ranajky to ovocie..
som si kupila vyzivu a tu jjem myslite ze je to ok ta vyziva
lebo ovocie hore krkom a z bananu ma zapekalo hm :unamused:
tak ahojte a drzte sa
a aj cvicite ked drzite dietu?
4. okt 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 nie nie, chceli sme ale to by sme financne neutiahli, potrebovali by sme az min. 100000 eur...kupujeme byt v bolerazi....velky 3izbovy v novostavbe......
4. okt 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris ahoj idris, ja som takisto nahovorila muža, aby sa ku mne pridal a bolo to super. Akurát ma štvalo, že z chlapov tie kilá lezú dole rýchlejšie a lepšie ako z nás. Môjmu mužovi sa podarilo schudnúť 12 kg išiel z 86 na 74 čo je pri jeho výške 173 cm akurát. Potom čosi pribral naspäť, ale málo, nejaké kilo-dve. Držím vám palce, je lepšie variť pre dvoch ako iba pre seba :grinning:
4. okt 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej baby, diki za povzbudenie, uvidime, čo sa bude dať robiť, ale niečo chcem určite robiť, inak agi hypot. uver je na hovno, že? vybavovačky a tak, mi sme brali tiež z stavebnej, ale nie hypotek., sme si navýšili cielovú sumu a nám to tak vyšlo, že sme neprekročili ani cent, inak by sme to mali tiež hypotek. takže už mi došli papiere a do 2 týždnoch aj love na učet...
no ja mam len 160, takže ja som uplny malý tlstý krpec...musim doma cvičiť.....šak vám dám vedieť, že jako to pôjde a vidiš, no pijem, ale asi nie vela, možno v t om bude problem...porád si idem dať čaj...
4. okt 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 no my cakame na schvalenie a ak to schvalia aj tu druhu sumu, tak neviem dokedy budu peniazky...a mna je tiez dost..ale moj drahy mi furt vravi...ty si moja gulicka hehe
4. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky,ktorým sa zdá, že kilečká idú veľmi pomaly dole. Oni tie kilá išli aj veľmi pomaly hore! Tiež tam nebol nárast 10kg za mesiac :unamused: . Treba trošku trpezlivosti, telo si zvykne a začne pracovať tak, aby sa nadváhy zbavilo. Myslím si ,že vaše úspechy sú skvelé a treba si len veriť :dizzy_face: . A obdivujem všetky, ktoré to zvládajú pri maličkých bábätkách. Ja som sa na chudnutie dala až vtedy, keď boli väčší a nebola som taká vyčerpaná. Dovtedy som fungovala tak, že som skoro celý deň nejedla a večer, keď som deti uložila spať, som spratala do seba všetko, čo som našla... :confounded: . držím vám palce :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata musim sa pochvalit :grinning: nie je to vela ale isla som za 8 dni -1,5 kg dole nejak to necitim ale vaha mi to ukazala :dizzy_face: citim sa taka lahsia
4. okt 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka72 no ono je to tazke ....chvalabohu moja malinka je velmi dobrucka a zatial to zvladame dobre....len tazke je varit pre seba zvlast a pre draheho a k tom u odbiehat za malou, a upratovat a vobec vsetko...ale nevadi...a dufam, ze to vydrzim dokonca... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@juli71 no super...uplna parada...tesim sa s tebou
4. okt 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 vdaka si zlata chcem dat este take 2 a koncim .......zistila som , ze moja dcerenka vazi viac ak ja :dizzy_face: ale ona je stavbou po otcovi
4. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juli71 kazdy mame inu stavbu tela....ja som ako slonik hehe..ale napriklad, nikto z mojho okolia by nepovedala a neveril, kolko vazim....kazdy typoval menej...comu som aj rada hehe
4. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stavba tela a tazka kostra je uplne na nervy. :sweat_smile: Ja s mojim genofondom sa obavam, ze vaha by ukazovala obrovske cisla este aj v pripade, ze by som vyzerala stihla. :sweat_smile: To mi vzdy aj moja dokina vravela, ze my mame so segrou kostru po otcovi, proste sme tazke. Coz je asi pravda, keby ste sa pozreli na mojho otca a jeho brata, tak by ste vizualne asi moc velky rozdiel nevideli, pritom tatik vazi nejakych 100 kil a ujo 80. Ale napriklad moja babka, co cely zivot vyzera ako gulka a vzdy som si myslela, ze musi vazit hadam aj stovku, ma 75 kil. Zivot je nespravodlivy. :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
4. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok