90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

adamko05
25. okt 2010

ahojte
nesmelo sa asi po 10krát od druheho pôrodu pridávam k vam (snad teraz už uspešne... bolo to iba raz ako tak uspešne s ubytkom 4 kg a odvtedy len chabe 4-6 dnove pokusy s prehreškami 😠 😠 😠 )... tak začala som min. tyžden a teda, dufam, že skočím tak na vianoce a tak o 8 kg lahšia
min. pondelok som mala 68.5 kg (to som ani nečakala, neskutočneeeee veľa) - meriam len 168 cm 😝 😝 😝 .... ale dnes som sa odvážila a 67 kg, no tak snad to pôjde
prevetravam doma aj stacionár, ktory mi v lete zapadal prachom
dnes mam vitamíny
rano jablkova kaša s kokosom a kava (každodenny prehrešok je mlieko v kave a trošička cukru)... a na obed dusena kapusta a teraz som si dala troška arašidov solenych (viem, nesolene maju byt, ale nemali a bola chut 😝 )
tak mi držte palce, nech idu kg dolu, teda kg ked aj nie, cm.. aj ked, ja sa nemeriam... mierou su mi veci, nohavice, ked budu padat, je to OK 😀

adamko05
25. okt 2010

@magimary chcem sa spytať, vo vitamínovy den si davaš rajčinovu polievku?? či to bola výnimka?? ak davaš pravidelne, ako robiš???? 😕

st2
25. okt 2010

ahojte vodacky
tak uz nech je aspon zajtra a budem si moct povedat ze som to zvladla, zatial je to v poho uvidime do vecera
inak po prehreskovkom vikende som si povedala ze tu vodu vydrzim aj keby co bolo

st2
25. okt 2010

uz len par hodin a mame to za sebou, tak ako som sa bala vecera tak teraz poviem ze je to este lahsie ako na obed, telo si asi uvedomilo ze nic nedostane dnes papat 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
25. okt 2010

ja som nevydržala... Bolo mi nedobre... 😝 točila sa mi hlava... tak som si dala banán...

magimary
25. okt 2010

dnes: PONDELOK-29-ty deň- 25.10.2010 H2O
---------------------

ja nápodobne ako mon... 😔 😝 🙄
ale keďže som bola hore od šiestej rána v plnom maximálnom nasadení a strese po tých dvanástich hodinách (!pričom 12 hodín som VYDRŽALA! pri maximálnych lákadlách!) som sa tu skoro sklátila (prišla som domov a začali sa mi robiť kruhy pred očami, o hlave ani nehovorím) a odpadla...
koniec..., spať ešte nejdem (a dlho nepôjdem) nevydržala by som tak či tak...
a ešte stále je mi na zdochnutie...som vysilená, vyslabnutá a unavená... 😖 😔 🙄

@adamko05 , nie nejako pravidelne, ale keď mám chuť, tak si urobím (len tak, že paradajkový pretlak uvariť s vodou, pridať trochu soli, bazalky a niekedy ešte aj kečup)... recept sem babulky hodili z MMB, kde sú polievky prípustné na vitamínové dni, neviem, kde je tu ten link (ale niekde ďaleko je) 😉

zibi
25. okt 2010

no ja dnes ovociny den ..tak rano banan...naobed jablko.. a na veceru.... dve buchty cokoladove.. 😀 😀 😀 dobra som ze? 😀
no ale aj tak som nastvana dajako nechudnem a nic..no hruza stojim na vahe ani kg dole...to na nervy uz juj
a vam sa ako dari? 😉

adamko05
25. okt 2010

@magimary ok, ja mam rada... si možno urobím, ta sa vlastne môže v každy den robit...

dnes sa držím.. dojedla som poobede arašidy, dala som si kavu a teraz banan s orechami roztlačeny... a neviem, už asi iba čaaaaaaj 😝

zibi
25. okt 2010

@adamko05 vies co ja si na vitaminovy den robim salat zeleninovy..uhorka, paraadajka, olivy, salat ladovy, radkvicka..proste vsetko co je..cibulka a tak..a aj tak som schudla..teraz stojim na vahe..ale ked si dam na ovocny den okolo tej pol jedneju salat tak nie som taka hladna..a ovocie mi uz ide von krkom by som si dala taky melon mnam

magimary
25. okt 2010

@zibi , ty si zlatá! 😅 😀
a áno, si dobrá!
no, čo svet je gombička! 😅 😀

zibi
25. okt 2010

no hej len pozor na ten kecup lebo obsahuje vela cukrov no..radsej ked tak prisladit trochou cukru ako umelinami..

zibi
25. okt 2010

@magimary no moja najma s tymi buchtami som zlata..ale som neodolala som bola v lidli a take cerstvo upecene...no az sa mi nohy podlomili 😀

magimary
25. okt 2010

@zibi vieš čo-také trošky ja vôôôbec neriešim a chudnem 😅 😉 😎

adamko05
25. okt 2010

zajtra som si chcela urobit karfilove placky, len karfiol, vajíčko a take placky usmažit... a MM mi zabudol kupit karfiol 😠 😠 😠 😠 😠 .. tak neviem, pozriem v mrazáku alebo skočím tu do biedneho obchudu, či nebude mrazeny... mam na to strašnu chut, lebo ja som neni až tak masova (aj ked zas v skroby je fajn stava s maska a ryža 😀 ) a hlavne večer mi nechutí maso iba tak same, bez kuska pečiva... tak toto by som zlupla... no uvidím, čo nakoniec budem obedovat

adamko05
25. okt 2010

@zibi môj veľky problem, yx strán dozadu, alebo v starej diete , ked som chudla je, že ja a zelenina, eeeee ☹ ☹ ☹ ☹ . bohužial.. rajčina, uhorka, to vôbec
ja miluljem kapustu, kafiol, kel, brokolicu, mrkvu, karelab, ale taketo šlatove - rajčina, cibula, uhorke.. sorry, nechutí mi... ale prežijem 😀

zibi
25. okt 2010

@adamko05 no to je dobry napad
a ako to presne robis,
?karfiolik, vajicko a davas aj struhanku?alebo co tam das...a koreniny predpokladam..mnam
no hej to je najvacsia sranda..poveis muzovi ze ides robit karfiolove placky a on donesie vsetko okrem karfiolu 😀 😀 ti muzi 😀

adamko05
25. okt 2010

@zibi koľko dni držiš???

adamko05
25. okt 2010

@zibi ano, tak, občas dam struhanky troška, občas eee, občas aj celozrnnej muky, ale netreba, ono to drží spolu aj iba karfiol a vajko 🙂... a sol, vegeta, korenie... ja to mam rada.... 😝 😝 😝 , aj ked niedietujem 😀 😀 , aj vtedy

zibi
25. okt 2010

@adamko05 aha no tak som nic nepovedala 🤐 ja by som zasa bez salatu asi umrela..zboznujem s fetou , mozarellou a syrom a tuniakom ...ale uz dost..lebo chutky zaasa
pa kocenky moje ..ja idem este cvicit a vecer sa vrhnem na panelak 😀

adamko05
25. okt 2010

@zibi tuto mi vyhovuje to ovocie, lebo to môžem... aj ked, boli časy, ked ani to nieeeee 😀 😀 😀 , ale zas vo vitamíny musím mat na obed zeleninu, inak by som sa presladila a to sladke pritom milujem 😀

zibi
25. okt 2010

@adamko05 no ja pockaj spocitam 😀 asi 41dni
ale mam aj prehresky a kao hovorim ze nedodrziavam ten ovocny den presne..keby ze sa da tak ho uplne vynecham 😀 a kolujem len tie tri..ono v lete mas vela ovocia..a ja mam ..kiwi v chladnicke broskyne teiz, aj hrusky,jablka banany...a dajak uz nemozem ..je mi z toho uz sorac na vracanie.. 😀 a to mam ovocie normal rada ale dajako vela je to na mna uz 😒

adamko05
25. okt 2010

@zibi jasne, da sa aj 3 dni striedat... ja som si povedala, že kym mam odhodlanie, idem s vit. dnom, ked to padne na sobotu nedelu... to je utrpenie, to preskočím.. no čo, je to aj o psychike

a uspechy???... ked 41 den, to je pekne!!!

zibi
25. okt 2010

@adamko05 no tak ja vyskusam placky.tiez mam karfiol mrazeny.. 😀 .ja si robim aj kelovy privarok ..na skroby a na uhlohydraty fliacky s kapustou a tak
no ..a rezanky s amkom s anemozu na uhlohydraty?
a kolko ty drzis dietku a ako si schudla?

adamko05
25. okt 2010

@zibi včera som mala fliačiky 😝 😝 😝 , milujem a dnes na obed len kapustu udusenu z toho...

zibi
25. okt 2010

a to potom len tak oprazis tie placky ..ze karfiol, vajko, struhanka trocha, a koreniniy a vyprazit.. 😉 ?

adamko05
25. okt 2010

@zibi ja som iba v zaááááčiatkuuuu... dnes. 8 den, ale vyprázdnili sa mi preplnene čerevááááá 😀 😀 😀 , -1,5 kg dolu... lepšie ako nič...
a chcem mat 60 kg... mam dnes 67 😠 😠 😠 😠

zibi
25. okt 2010

@adamko05 hej ja mam tiez rada mnam
a kolko si schudla
ja 4kg
ale z obhemu z brucha asi 6cm
a z bokov tiez asi 5-6
a aj z noh
ale chodim aj cvicit a to mi pomohlo

adamko05
25. okt 2010

@zibi opekam na takej "špecial" panvici na sucho takmer, len potriem "perkom" namočenym v oleji a tak... no dieta, nie 😀 😀 😀 😀

adamko05
25. okt 2010

@zibi no, pekne, tie cm tešia.. ja sa neviem merat, tak mierou mi budu nohavice, ked mi padnu na zem 😀 😀
ja iba doma šlapem na bike... cvičiť je pre mna finančne mocn naročne, kedže som na MD a musela by som do mesta chodit 😔 😔 😔

adamko05
25. okt 2010

@zibi a veľmi závidim to brucho, že -6 cm, to by som brala, musím asi aj brušáky pridat

musím končit, mam tu viac adeptov na PC
😀