90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

tinaa
28. jún 2008

dnes si urobim spagetky so zeleninou a kecupom, mnam

aniel
28. jún 2008

ja som mala slížikovú polievočku mňam.Dala som si ju namiesto cestovín.
aj sestra mi už hovorila,že keď cvičím ,tak môžem mať väčšiu váhu.
tinaa a vydržíš yajtra ovocko a potom vodu? 😉

aniel
28. jún 2008

erikas lucxy ,dá sa to zvládnuť 2 dni také hladné? 😒

gucz
28. jún 2008

aniel nepočkáš s tou vodou 4 dni? to budem mať potom aj ja vodu, či skúsiš to už teraz? Ja som cez ovocný deň ani neni taká hladná. A dnes som si ani nespomenula na raňajky, jedla som až o jednej tú pizzu, nezjedla som ju celú, aj tak som maximálne plná. Dala by som si kafe, ale neviem či by sa mi ešte zmestilo. A keď cvičíš, môže sa stať že váha ide hore, lebo svaly sú ťažšie ako tuk. Volakedy som chodila na aerobik (100 rokov dozadu) tiež som vtedy najprv pribrala na váhe a potom to šlo dole.

aniel
28. jún 2008

načo ťa mám čakať ,veď v sobotu budeme yasa na rovnako 😉

gucz
28. jún 2008

jo když myslíš..., ale mali by sme v sebe aspoň morálnu podporu, ja neviem či to vydržím 🤐

aniel
28. jún 2008

šak tz ma podporíš a potom ja teba a keď mito nevíde tak si to s tebou zopáknu 😀

erikas
28. jún 2008

aniel ja som nemala dva vodové dni po sebe,ale už 2x lebo ja už som v poslednej tretine diéty,oba razy som to vydržala ku podivu bez prehreškov,ale jeden krát som mala 1 malé pivo 😀 ako bonus za výdrž

gucz
28. jún 2008

tak jo 🙂 😉 😀 , musím ísť, lebo ma malá zmasakruje, už ma tu škriabe, že poď od toho počítača.papa

twins
28. jún 2008

caute aniel gucz erikas tina

twins
28. jún 2008

ja som pred chvilkou dojedla tie lazane co som pred styrmi dnami urobila manzelovi ostala tam jedna kocka a akosi ju nik nechcel tak ze to vyskusam ci je to jedle a bolo to vyborne tusim este lepsie ako cerstve

twins
28. jún 2008

😝

twins
28. jún 2008

dobre ze neni viac lebo este by som si dala

twins
28. jún 2008

na veceru co budete ja neviem ci zmrzku alebo banan zo slahackou alebo este kusok pizze co myslite co by bolo najlepsie?

twins
28. jún 2008

😒

erikas
28. jún 2008

twins ahoj ja by som si pri mojích súčasných chutiach dala pizzu a zajedla zmrzkou 😝 😀

jlenka
28. jún 2008

ako zacat ja len tak sa asi nepremozem potrebujem dat nieco dolu zo seba je to tazke vydzratttt pomozte kocky

erikas
28. jún 2008

jlenka ale premôžeš,neboj veď to ne je hladovka,dá sa úplne v pohode zvládnuť,je to len o úprave kombinácií 😉

lucxy
28. jún 2008

ahojte, aniel ty mas prvu vodu vsak? hm ak ti mam povedat pravdu ovocny som vtedy vydrzala ale na druhy den ked bola voda dala som si na obed zeleninu, takze asi tak toto bol moj vodovy den/prvy/ 🙂

gucz
28. jún 2008

aniel to zvládne, že? ja akurát varím MM pečienku na šťave, dnes k tomu bude mať cestovinu a zajtra ryžu. Tak to tu voníííí. Ja zajtra protestne hladujem, keďže mám jabĺk plné zuby a nič iného doma nemám. Možno zjem malej výživu 😀 😀 😀 , ale nie, tie jabĺčka si asi upečiem so škoricovým cukrom ako minule, alebo si z nich uvarím jablčné pyré

lucxy
28. jún 2008

ahoj gucz, neviem ci by som to vydrzala na jablkach, zjem tak jedno 🙂 ja som skor na hrozno a milujem dynu

gucz
28. jún 2008

No to je problém že aj ja. Ale dnes si MM zobral z mojej peňaženky peniaze ráno ako šiel na brigádu a bankomat tu nemáme. Takže som mala asi 50 korún na rožky pre manžela a jogurty pre malú. A tu u nás v obchode aj tak okrem pomarančov nič nemali. Však keď bude najhoršie si udusím zeleninku, alebo si dám mrkvičku novú

lucxy
28. jún 2008

no gucz dufam, ze neumries od hladu....aspon ze mas zeleninku

gucz
28. jún 2008

neboj mám z čoho brať energiu, tej slaniny na mne je ešte stále až moc 😀 😕

lucxy
28. jún 2008

a kolko chces schudnut 🙂

gucz
28. jún 2008

aniel, miresta, erikas, twins kde ste????? čo už spíte?

gucz
28. jún 2008

tak dobrú noc všetkým, pa

aniel
29. jún 2008

čaute babenky,tak dnes ovocko.Asi si dám na raňajky maliny a egreše . 😉

aniel
29. jún 2008

Dnes to bude kruté,keď budem dusiť mäsko, tá vôňa.Budem sa musieť najesť, teda nadýchať vôňe 😀

twins
29. jún 2008

ahojte sedmikrasky este spite