90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
19. dec 2010

@llumka no presne, najneskor jest vecer o 20 hod a kazdy den na ranajky len ovocie...........a pizza cela

lucia99
20. dec 2010

ahojte, ja mam dnes vodovy den a zatial to nastastie zvladam v pohode, uvidime co bude vecer. zajtra sa chystam odvazit a pomerat a potom sem hodim moje vysledky. vy ostatne ste na tom ako? @borabora666 ako ti to ide? este dietujes?

claudica
21. dec 2010

Ahojte, u mňa asi finitos... Nejde to a ani to nesilím, ostávajú mi asi dva týždne a nie som schopná to dokončiť ☹ . Už asi piaty deň jem tak hore-dole čo príde. Nejak ani časovo nezvládam sledovať tie svoje dni... ani neviem aký deň by som mala mať dnes. Ostala som iba pri tom, že doobeda ovocie, vlastne som schopná prijať len mandarinku, obed čo príde, a večera niečo malé, snažím sa vynechať pečivo. To je všetko, čo dokážem ešte zvládnuť.
Takže moja diéta začne na jar, niekedy v apríli, v zime to už viac skúšať nebudem.
Chodím sem pozerať a čítať a aj budem naďalej a samozrejme všetkým babám čo sú tu - šikulkám - budem držať palčeky.
A ešte aby som nezabudla - prajem Vám všetkým nádherné, pokojné a pohodové Vianoce strávené v kruhu rodinky.... 🙂

magimary
21. dec 2010

@claudica ja taky tak nejak...
resp. všetko, ako píšeš... 😅 😉 🙂
jar to istí, zima už nikdy a teraz už len
všetkým prajem prenádherné Vianoce a splnenie aj tých najtajnejších snov a túžob 😉 😵

lucia99
21. dec 2010

ahojte tak sa idem pochvalit, vodovy den som v pohode prezila a dnes rano som sa vazila a merala.
vaha -9,7kg
brucho -5,5cm
boky -3cm
prsia -4cm
po vcerajsku mam zaludok scvrknuty a brucho menej nafucane, ale myslim si ze keby som sa merala a vazila zajtra tak niake to kilecko a cm pribudnu.
a tiez prajem vsetkym krasne a pokojne Vianoce...

ingridka22
21. dec 2010

ahojte 🙂 začnem pochvalou pre @luciu99 - krásny výsledok a pekný darček k Vianociam od seba samej 😉 prajem ti veľa pevnej vôle a veľa síl do ďalších dní 🙂 čo sa týka mňa, ja jem normálne už asi mesiac, akurát len raňajky dodržiavam, ale niečo šlo určite nahor, to cítim, ale teraz neriešim 😖 ale už sa teším na jarné kolo s vami všetkými a dúfam, že nám to pôjde ako po masle 😉 prajem prekrásne Vianoce Vám a Vašim rodinám, pokoj a pohodu nielen doma a dúfam, že sem-tam si tu niečo napíšeme 😉 papa

magimary
23. dec 2010

V nebíčku anjeli kľačia za nás, prosia. 😉
Krásny čas vianočný na Zem ľuďom nosia. 😔 🙂
Nech tichá hudba veselosti vám počas celých Vianoc znie, 🙂 😉 😵
nech ten rok nastávajúci vám všetkým pokoj, zdravie, (chudnutie 😅 ), šťastie a lásku prinesie! 😵 🙂 🙂 😵

Požehnané sviatky plné lásky a milostí prajeme!

adamko05
23. dec 2010

Krásne sviatky babenky želam... hlavne POHODU, POHODU a ZDRAVIE... ostatne príde... 😉
Po novom roku sa tu vidíme .... 😵

lucia99
24. dec 2010

ahojte, este vam stiham popriat stastne a vesele Vianoce.

lucia99
24. dec 2010

Ktora dnes odolala rybicke a dobrotkam tak ako ja? u mna bolo na veceru zapecene plnene jablcko 🙂

kubkovka
25. dec 2010

@lucia99 no gratulujem, tak ja medzi tie, co by vydrzali, nepatrim..........ja som papala a papala

llumka
25. dec 2010

ja zacnem od 3.1. kto este?

borabora666
26. dec 2010

no ahojte babenky...dlhsie som sa neukazala...no manzel ma prehovoril,nech si dietu drzim půo sviatkoch,tak som na to pristupila,takze:
@llumka ja zacinam teda s tebou znova.....prvni rozjez sa mi nepovedol,ale manza odide na montaz a zasa to pojde dobre,lebo som sa drzala kym nebol doma 😒

@lucia99 tebe len tisko zavidim a obdivujem tvoju vydrz aj cez sviatky....

lucia99
27. dec 2010

ahojte, @borabora666 tak takto si sa nechala ukecat 😀 takze som v tom zatial sama?! ale nevadi od januara sa tu zideme viacere 🙂 🙂 u mna to je tak ze ked uz sa konecne odhodlam na niaku dietu tak ju drzim na plno. a ked vidim vysledky tak potom to ide este lahsie...

borabora666
27. dec 2010

no ja som tiez videla vYsledky,len natlaku som neodolala,lebo ja lubim papkat a manza ma provokuje...mna se dieta drzi najlepsiej ked je on v robote...vetsinou odide na mesiac a malu dam do skolky,tak nemusim vyvarat solo pre nich a solo pre mna....ale uz som toho vsetkeho tak nadzgana,ze by som zacala uz teraz,ale pockam do toho noveho roku....

llumka
27. dec 2010

aj ja by som zacala teraz ale pockam v novom roku, stale sem nakuknem a precitam ako mam stravovat atd
😉

kubkovka
29. dec 2010

Dievcata, tak ja zacinam tretieho zasa......nezabudnite na mna

zibi
29. dec 2010

aj ja zacinam ..po novom roku 🙂

wildcat
30. dec 2010

aj ja začnem asi 3.1. 2011 Musím si pokupovať suroviny - ovocie, zeleninku a mäsko a môže sa začať

wildcat
30. dec 2010

@kubkovka ahoj mohla by som ťa poprosiť keby si mi tiež poslala na mail niečo o tej diete, dačo mám doma tak si to chcem porovnať. vďaka - alexandraverle@centrum.sk

lucia99
1. jan 2011

ahojte, sviatky som uspesne zvladla bez prehreskov tak som na seba hrda 🙂 . citam ze od pondelka sa tu stretneme viacere , aspon nebudem sama 🙂

miskaamatko
1. jan 2011

AWojte, len tak si preklikujem stránku MS a čo tu nenájdem?.. 😵 .....Táto diéta ma úplne oslovila, podľa vašich reakcií je aj veľmi účinná. Žiaľ som úplny laik a začiatočníčka 90- dňovky 😅 ..
Budem rada ak mi pošlete na mail niake informácie, poprípade recepty.... Ďakujem, ste zlaté.... 😎
Môj mail: michaela.majerkova@gmail.com

adamko05
1. jan 2011

babyyy.. od pondelka aj ja.. (snad 😀 )
a všetko dobre v novom roku, zdravie, zdravie, zdravie, šťastie a nech sa kila trasu 😉

borabora666
2. jan 2011

tak babenky...vse dobree do noveho roku vam i rodinkam vasim a vam solo rychly ubytek kil bez jojoefektu,az jsme do leta krasne...zitra startujeme
:D

lubikaf
2. jan 2011

ahojte baby, aj ja by som chcela zacat znova, ale ja az od 10. januara, lebo este ma caka tyzden ucenia na poslednu skusku, tak to nebudem mat cas a ani chut nejak sa zaoberat dietou.

@adamko05 hmm a nepockala by si este tyzden na mna? to by bolo fajn, keby som zacala s niekym narovnako 😉

@lucia99 si super, ze si cez sviatky dokazala dietovat, to ja by som nedokazala ani nahodou 😉

a aj ja prajem vsetko dobre do noveho roka, vela zdravia, stastia, lasky a rodinnej pohody 😉

adamko05
2. jan 2011

@lubikaf rada, ale ples je už 22.01. 🙂... aj tak to bude od zajtra tažke sa rozbehnut, možno počkam 😀 😀 😀

lubikaf
2. jan 2011

@adamko05 no my ideme na ples 29.1., takze ja mam este tyzden cas 😀 😀 ok ved v pohode, ja len tak, ze ak by si nahodou chcela, ale ked nie, nic sa nedeje 😉

kubkovka
2. jan 2011

@wildcat
@miskaamatko tak diety su poslane, trosku neskor, ale nebola som tu par dni........
no ja zajtra zacinam

cipsinka
2. jan 2011

Dievcata od zajtra zacinam s touto dietou 😅 😅 a mam jednu otazocku moze sa vyziva pocas ovocneho dna??Ovocna??? 😕 😕 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. jan 2011

Inak ja nemam ziadnu inspiraciu na varenie 😒 😒 😒 Dnes som bola v markete a nakupila som vsetko ovocie a zeleninu co tam mali tak snad nieco z toho poriesim 😖 😖 😖