90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
13. jan 2011

@borabora666 no ja som s tou kostrou asi podobne ako ty........keby mam 60 kg, uz som asi ako z koncentraku, to som mala naposledy asi v dvanastich 😀 😀 😀
@lubikaf no dnes vydrzis, ved si mozes spravit nejaky zeleninovy salat a k tomu tie parky....to ja v bielkovinovy den nikdy nemam problem, u mna je problem len vitaminovy, ale aj ten uz ani nie, zajtra si uvarim zeleninovu polievku s kopou zeleniny a rozmixujem, uz sa tesim......

lubikaf
13. jan 2011

@lucia99 no ved to, ze pevna vola ma zdaleka obchadza 😠 😀 ale tak skusim sa zatat a ked tak si dam maximalne jeden chlebik, to snad nebude az taky velky prehresok. kolac neplanujem jest, ten si necham na sobotu 😉
inak krasny ubytok, ja keby dam 14kg dole tak vazim asi tolko, co som mala naposledy na zakladnej skole 😀

lubikaf
13. jan 2011

@kubkovka ved jasne, zeleninu mam doma, nejak to poriesim 😉

lucia99
13. jan 2011

dakujem vam, ono to je tak ako napisala kubkovka ked sa chce tak sa da vsetko. mne skoro dva roky trvalo kym som sa konecne zatala! aj po porode som sa snazila schudnut ale nikdy mi to nevydrzalo. traz mam par motivacii: 1. chceli by sme sa s priatelom tento rok mozno v septembri zobrat, a ktora nevesta by chcela byt ako hrosica? no ja teda nie! 2. po dvoch rokoch by som si chcela na seba obliect plavky a s malou ist niekam k vode.(doteraz som vzdy sedela oblecena na deke 😝 ). jasne ze si uz nikdy neobleciem dvojdielne plavky ale chcela by som si kupit tankiny ci ako sa to vola. no a ja tiez patrim medzi tie co ked maju 70kil tak su ako modelky 😀 . k tejto vahe by som sa chcela co najviac priblizit i ked viem ze to by chcelo minimalne rok na sebe pracovat. a mam v plane po tejto diete prejst na delenu stravu.

borabora666
13. jan 2011

@lucia99 TAK K DELENEJ STRAVE...RAZ SOM JU DRZALA ALE LEN MESIAC,NO UPLNE MI TO STACILO...ZA MESIAC 12KIL DOLE A NI SOM NEPRIBRALA NAZPET...BOLO TO ESTEVV 17ROKOCH,KED SOM SA RIADNE ROZOZRALA...ALE TEN MESIAC BOL AUGUST,TAKZE ZELENINA A OVOCIE BOLO LACNE A SKOR SOM JEDLO TO A AKO PRILOHU SOM MALA MASO,ALEBO ROSTLINKY....😀

kubkovka
13. jan 2011

@borabora666 no ved aj ja chcem mat delenu stravu, len ma hrozne hneva, aka je zelenina draha, penazi vela nemame, tak musim setrit aj so zeleninou......ved teraz stoji karfiolik 2 eura, ved to mam kura a cela rodina sa naje.....ale tak musim si davat mensie porcie a byt trosku hladna, ale nevadi, za chvilku je leto a bude vseho dost 😀 prave sa chystam spravit cesto na pizzu, ja uz mam spenat pripraveny a klobasku pre manzelovu pizzu..... 🙂

kubkovka
13. jan 2011

@lucia99 no ale na foto vyzeras dobre..........tak ja mam dvojdielne plavky, ale tie si dam az potom, ked budem mat tych 70 kilov, xi

borabora666
13. jan 2011

NO JA KUPUJEM MRAZENU ZELENINU,ALEBO KAPUSTA NENI DRAHA TAK ROBIM KAPUSTOVE SALATY....PAPRIKY A PARADAJKY STEJNE NEMAJU TERAZ CEZ ZIMU CHUT....

kubkovka
13. jan 2011

@borabora666 no ved aj ja kupujem mrazenu, ale tak jeden ten sacok zjem na obed....... 😀 ale mas pravdu, aj ja som zacala kupovat kapustu a dnes som si prvykrat urobila kapustovy salat, tak som zvedava.......neviete mi niekto poradit ako urobit ten so sladkokyslou zalievkou?

jankabambulka
13. jan 2011

tak babenky ja som mala prsia (ránosom ich osolila, okorenila, kari a už len opražila) k tomu kapustu solenú s kmínom ale zasa to množstvo - mňa ais utrhne, kedy sa mi konečene trocha stiahne žalúdok?? asi ke´d prestaneš sa prežierať !!!!
najhoršie - že chlap mi odchhádza preč a vyváram mu do cesty a pečiem tyčinky z lístkoého cesta (už som 5ich dala- nevydržala som) a perník - lebo ke´d bude šoférovať , rád vyhryzkáva

borabora666
13. jan 2011

ja robim salat tak ze si nakrajam kapustu a ked tak este inu zeleninu k tomu,kapustu sparim horucou vodou a pak jednoducho zalijem sladkokyslym nalevom a pridam kmin...

kubkovka
13. jan 2011

@jankabambulka no a aku porciu prs si si dala? zeleniny mozes vela vela

kubkovka
13. jan 2011

@borabora666 a ako to chuti? mne strasne chuti kapusta ako priloha v restauraciach, len neviem ako ju robia, ci len nasolia alebo ako......a v cinskej je este lepsia, nieco s kari, ale fakt neviem ako to urobit, tu milujem

borabora666
13. jan 2011

@kubkovka no tak tato tak nechuti...aj ja ju lubim v restikach,ale taka sa mi este doma nepodarila...
TAKZE BABENKY...VYZVA A PROSBA.... ktora ma nejaky dobry receptik na kapustovy salatik,najlepsie taky ako byva v restauraciach?????
aj ja mam doma kapustovu hlavu a treba ju zpracovat,tak este pockam na vase napady

suezana
13. jan 2011

ja poznám jeden: čínska kapusta - nakrájať na rezance, nastrúhať mrkvu, kukurica v konzerve a posypať práškovým cukrom a pokvapkať citrónom - veľmi mi chutí, švagriná použila namiesto čínskej obyčajnú kapustu, tak si ho prispôsobte, možno zachutí 😉
Ja som práve urobila zapečené jablká a la čierny peter 😉 a je to super. Rýchle, jednoduché, iná chuť a keďže som ich posypala škoricovým cukrom, tak mi vonia celý byt. Dokonca aj moje 5 ročné prieberčivé dieťa to jedlo 😵 ....a napadlo ma, že by sa na to hodila šľahačka 🤐 😀

kubkovka
13. jan 2011

@suezana no ta slahacka je vyborny napad........dala by som si

kubkovka
13. jan 2011

@borabora666 no dobry napad, mozno sa niekto najde, co nam poradi....

toto je moj dnesny obed

suezana
13. jan 2011

to sú baranie rohy? mňam...

ivella
13. jan 2011

ahojte,ste popisali a mne akosi nesiel vobec kon..
ja dnes len pecene zemiaky,vecer balik mrazenej zeleniny
ked som tuto dietu drzala prvy krat,islo dole 10kg za mesiac,ale tiez silna motivacia-svadba.no ale tesne som otehotnela a za mesiac 10kg hore,to som na gynde radsej zatajila a dalsich 24 popri tehotenstve..
dala som dole 14 a tych 20nie a nie,maly ma uz rok a pol☹
stale sa ma drzi to trojciferne cislo a bojim aj na vahu stupnut,ci sklo vydrzi..
pevnu volu mi dodavate vy,ak nebudete prehreskovat,takze uz mi robite chute na cokolady a slahacku 😠

kubkovka
13. jan 2011

@suezana ano, ja tuto pizzu som vymyslela pri tejto diete, pretoze hriby mi nechutia, co dat na pizzy? tak som si oprazila cibulu, dala na surovu pizzu, baranie rohy, feferonku a ked som ju upiekla, tak som kraje potrela cesnakovou vodou

zibi
13. jan 2011

@lucia99 luci to je super a kolko si dala dole?

suezana
13. jan 2011

@kubkovka čo by sa stalo, keby som si vymenila dni? škrobový s UHT?

zibi
13. jan 2011

@kubkovka mnam vyzera to super 🙂 mnam

lucia99
13. jan 2011

@borabora666 ja som uz tiez raz drzala delenu spolu s mojou mamou a ona vtedy za necely rok schudla vyse 40kil, chvilku jej to vydrzalo a potom u nej zacalo obzerstvo a mala to vsetko nazad. ja sa budem snazit papat tak aby sa mi to nevratilo.
ja som teraz akurat dopapala peceny banan posypany trochou skoricoveho cukru a k tomu som si otvorila konzervu ovocneho koktejlu 🙂
s tou zeleninou a ovocim to je teraz fakt tazke, uz sa tesim na leto 🙂

suezana
13. jan 2011

@ivella jáááj prepáč 😀 😀 ja všetko pchám do skriniek, aby som nemala na očiach a zaberá 😉 a večer sa radšej poumývam a čítam v posteli, potom ma neláka snoriť a vyžierať. Za tieto 4 dni som oproti mojim tradičným zjedla podstatne menej, podstatne viac pijem (ja som skoro vôbec nepila 🤐 ) a večer ma pri čistej vode nebaví sedieť do polnoci 😖 😀 tak idem spať.

kubkovka
13. jan 2011

@suezana teraz neviem ako to myslis....

kubkovka
13. jan 2011

@lucia99 no ved to, ze ja mam tiez zle spalovanie a oddelena strava mi vyhovuje.....cez vianoce som normalne jedla a nebolo mi velmi dobre....

lucia99
13. jan 2011

@zibi teraz za 52 dni som dala zatial 14kg a pri tej delenej si uz nepametam, bolo to uz davno.

suezana
13. jan 2011

@kubkovka zajtra mám bielkoviny, potom nasleduje škrobový, ale ja by som si dala UHT... 😕 (kvôli pizzy 🤐 )

kubkovka
13. jan 2011

@suezana no podla mna to nevadi, lepsie ako potom urobit horsie prehresky.....tak mozno maju ine dievcata rozdielny nazor, uvidime, ja by som si ich vymenila.....kludne