• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@kubkovka tak treba vymyslieť názov :wink: a ideme na to...
14. jan 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 vyskusaj a daj vediet........
@suezana no tak to netusim, nazov? neviem, keby za seba, dam hrosicatko :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana TAK KED POZREM NA SEBA TAK BY SOM VEDELA,ALE TO BY SEDELO LEN NA MNA....GULICKA,HROSICA,CO JE NOVE...HOVORIM SI VIANOCKA:grinning:...LEBO MNA MANZEL FOTIL,MOJ TETOVANY CHRBAT ABYSOM VIDELA AKO TIE TETKA VYZERAJU A JA SOM TAM PO BOKOCH MALA TAKE FALDY,TAKE ZAREZY ZE AKO VIANOCKA...TAK SA MI SMIAL,ZE AKO SI ESTE ZO SEBA VIEM SPRAVIT SRANDU,ALE VIETE AKO,SRANDU SPRAVIM,ALE SERE MA TO
14. jan 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 veľmi ti rozumiem :pensive:
a myslím, že vianočka by mohlo byť :wink:
14. jan 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ano, super nazov
14. jan 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ešte mi nedá:podľa pravidiel, len neviem akých, keď píšeš veľkými tlačenými písmenami, znamená to, že kričíš. To som tu čítala na koňovi :wink:
14. jan 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže idem na to :wink:
14. jan 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana uz som to spravila...to je tiez dosledok mojej vahy :grinning: :grinning: :grinning: mam ten maly netbook a klavesnica je ovela mensia ako na notebooku....a tucne prsty,takze ked pisem pismenko A tak sa premacknem a vedla toho je Caps lock a tak sa mi to stava dost casto.....uz dam na to pozor :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 že tučné prsty :grinning: sa nevyhováraj :grinning:
No už je téma založená - Vianočky :0)) ste tam všetky, čo ste písali na posledné 3 strany, ideme skúšať :sweat_smile:
14. jan 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja tam dojdem o chvilu,musim dat spat prdolu....
14. jan 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musela som v tej téme založiť diskusiu, tak som dala: Naše fotky a komentáre :wink: tak hľadajte, či zo mňa dačo bude :grinning: a každý, kto sa chce pridať, nech mi napíše... :wink:
14. jan 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ja keď mám chuť na syr, tak si spravím s brokolicou, už som to raz písala..
Uvaríš si brokolicu, potom ju nakrájaš nadrobno a posypeš balkánskym syrom ,tým z Lidlu, je to strašne dobré, teda aspoň mne to chutí a neviem to prestať jesť.... :grinning:
14. jan 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula to je supis...zajtra rano idem nakupovat do lidlu,takze nakupim aj brokolku ked ju budu mat a rozne druhy syra,lebo syr milujem a vyzkusam
14. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora666
neviem, aké to bude s inými syrmi ,ale s týmto balkánskym je to úžasné.. a ani nemusíš tú brokolicu soliť, lebo ten syr je slaný dosť... až som dostala chuť.... :grinning:
14. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo máš vytetované? :grinning:
14. jan 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula vela veci...sama tetujem a aj manzel tetuje,takze mam toho dost vela....a dalej aj chcem...som fanusik tetovania a pircingu....napriklad ruze,maleho diabla v naruci,portret dcerky,portret maliara ktoreho uznavam aj s jeho najznamejsim dielom...je to salvador dali a jeho tecuce hodiny...mam toho vela :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora666 ty máš vytetované tečúce hodinky? to je krásny obraz, mám rada Dalího... a kde to máš?
Ja mám kerku cez celý bok.... :grinning: :wink:
a vLeviciach mala tattoo salon aj moja kamarátka...
14. jan 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ja este nemam salon,chcem otvorit po materskej,ale skor som blizsie sturova,tak uvidim...alebo zeliezovce....zatial tetujem len doma,ale mame velky dom a jednu miestnost sme uzpusobili ako tetovaci salon...hodinky este nie su dokoncene,ale su poriadne velke ako aj portret daliho...mam to cez cele stehno.....
14. jan 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ty si tiez ztadialto?
14. jan 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 nie, nie som ,ale pochádzam z okresu DS, a teraz bývam v Malackách
14. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau kočky,som tu..a to ja som spominala to trjciferko,krasne gulate ako ja :grinning:
no mam ho uz pekne dlho :fearful:
fotky ti tu nechaju par aj takych samotnych,ale ja teda tiez nemam zaujem aby ma tu okukoval na koni kadekto,,,takze sukromna tema super,tusim s tym musi suhlasit admin zda sa mi..
boze krpec ma nenecha pisat,idem ho dat spat a potom dojdem

14. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ja som z okresu karvina...cize z moravy povodom
14. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ludia ,ja som sa tu zacitala a nez som napisala tak presli tri hodky a vy uz mate novu temu :wink: idem kuk
14. jan 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivella no uz mame novu uzamknutu temu.......vola sa vianocky, pridaj sa
14. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 tak preto občas dáš také české slovo do vety :grinning:
Nedáš foto tých hodín? Aj mňa by to zaujímalo.... :wink:
14. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 ja som s iaž teraz všimla, že tvoj nick je borabora a ja som skoro všade písala barbora, no nič.... :grinning:
A mne sa zdalo, že si na začiatku písala po česky, už som si myslela, že mi šibe.... :grinning:
Z Karvinej som mala jednu úžasnú kamarátku... Písali sme si viac ako desať rokov, videli sme sa len na fotkách... Ale naozaj medzi nami bolo veľké a úprimné priateľstvo.. Bohužiaľ, sa nejako odmlčala a mňa to veľmi mrzí.. Neviem sa jej dopátrať.... na maily neodpovedá, nedvíha telefón....
14. jan 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula no karvina je velka...tak tazko bysom ju spoznala ale mozme zkusit.....mam nik borabora,ale trafila si,som barbora....len mi bora hovorili zkratene a navyse ostrov borabora sea mi velmi paci.....ja pisem tak vselijako,velakrat to komolim
14. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte mi hodku a pak hodim fotky sem aj na vianocky...
14. jan 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@borabora666 no teoreticky by ste sa mohli poznať, je v našom veku, teda má 28 rokov, aj keď ty máš o rok menej...
ale ona chodila na poľské gymnázium....
14. jan 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu jsou ty hodiny,ale jsou jeste nedokoncene a ten salvador dali,ale fotila jsem to sama,takze nicc moc kvalita,nevedela jsem jak nahnout mobil
14. jan 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok