• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

28. marca 2017 
@borabora666 to je na stehno? :confused: :confused:
ale to máš nedorobené, že? Lebo je to vidno... :sweat_smile:
14. jan 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula jojo,stehno...ano je to nedorobene....zacali sme,pak prislo tehu,ale manza chodi na montaze,tak vzdy len ako prijde domov,ale mam rozrobene este nieco,tak to striedame
14. jan 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula aj ty chudneš? Nepíšeš :wink:
14. jan 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana hej, chudla som s vami, ale potom som prestala, lebo mi to isté okolnosti nedovolili.... Ako, aj sa ani trochu neurazím, keď nebudem v súkromnej.... ak si narážala na to, že sem nepíšem a do súkromnej chcem...
14. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula len sme chceli, aby sme tam boli chudnúce, tvoje rady, recepty sú pre nás prínosom, takže keď poznáš túto dietu, si vítaná :wink:
14. jan 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana na tejto stranke vsetci chudnu preto bola zalozena ,aj tie kocky co boli na starsich stranach TAK NACO TO TU SELEKTUJES . VSIMAM SI ZE UZ SA NIEKTORE ANI NEOZYVAJU A BOLO TU VESELO , tak naco SUKROMNE??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. jan 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - babenky a peťo mńa tááák bolí žalúdok -jejdanenky - normálne som si dávala aj citrón vodu a nič už mi to trvá od obeda. najskôr som schuti zjedla placky horúce ako inak -lebo som musela utekať vybaviť nejaké veci . a o 15:30 som dostala takúúúúchuť na šampioniky opečené - robím to tak , že ich najskôr ako keby udusím v troške vody a potom ako sa voda odparí nechám zapiecť - chutí to troška ako vyprážané bedle- mňamky mňam a teraz auuu auuu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to nechápem, akože táto téma už nebude fungovať???? škoda :frowning2: :pensive:
14. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka ako ti cutili jablcka ? JA ovo vynechavam a cudnem aj tak,moja zena dodrziava a o tyzden uvidime kto viac schudo,l potom napisem .@zuzka 1710 ako ide dietka,?drzis sa ? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. jan 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciernypeter no toto cita hocikto, aj co nechudne, by si sa divil, ale to by nevadilo, ale ukazali sme svoje tajomstva, a nechceme aby to videl hocikto........pisem aj tu, len cez den je vas tu nejako malo
14. jan 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciernypeter nestihla som - ale v nedeľu budú na 1000000% nakoľko som mala hodne toho minule a tak som si na rýchlo len zeleninu osmáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka no to moze mat vela pricin, aj mne sa to parkrat stalo, ked som zjedla nieco tazke alebo narychlo zchuti
14. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tak nie som v tom sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasné , ja mám fakt problém, že jem rýchlo a tým pádom aj hooodne a neviem kedy mám dosť
14. jan 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka no bola som na tom podobne, ale uz sa snazim vychutnavat si jedlo, co pritom ako dlho nan cakame a ako malo ho mame, nie je az taky problem :grinning:
14. jan 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tak možno pri druhej féze-druhej časti resp. diete 90dňovka 2 sa to hádam naučí,. či nie ??? :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam dnes chore brucho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam ho nafuknute ako balon a nem dobre mi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale drzim sa a asi idem hajat,tazky den v praci a aj zajtra ideme :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,My mame novu temu :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
14. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem co mam zajtra varit :unamused: :unamused: :unamused: Do roboty idem iba do 12tej max jednej tak ked pridem nieco vymyslim :wink: :wink: :wink:
14. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka sampioniky aj ja mam velmi rad zrieknem sa aj masa,robime si zapekane so syrom na 1 den.ked zjes horuce len pi potom veeeeela vody to prejde :sunglasses:
14. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciernypeter oki, diky za radu :wink: - ešte že vás tu mám :slight_smile: :dizzy_face:
14. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciernypeter súkromná téma bola založená kvôli fotkám :wink: najmä teda :slight_smile:
14. jan 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankabambulka téma bude fungovať ďalej, neboj :slight_smile:
14. jan 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem o vela ludoch co to len tak pre potesenie citaju a potom si dotycne chudnuce osoby doberaju..
ja dnes na 90%,vsetko v pohode,vecera moj oblubeny keksik Mila,len malo vody som vypila,nedokazem ju do seba dostat,mam pocit ze ju snad vyvratim...tesim sa na vodovy den..uz teraz viem ze budem pit caj a caj
14. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja rozmýšľam, že vodový deň preskočím :sweat_smile: , môžem?
14. jan 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj mne pri ovocnom dni nafúklo brucho, ale ja som vypila na posedenie takmer celý liter ananásového džúsu s dužinou, ale nevedela som odolať :sweat_smile:
14. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nie, nemôžeš.... :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula prečo? :rolling_eyes: to ja nezvládnem :frowning2:
14. jan 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana lebo je to napísané v knihe...
ale nie, veď skús raz a keď to nezvládneš, tak to vynechaj, aj my sme to tak robili....
14. jan 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ovocie hm :unamused:
14. jan 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď ja to práve potrebujem počuť, že to má veľmi dôležitý význam a potom to dokážem. Mohla si ma trochu presviedčať :rolling_eyes: :grinning: Uvidím, či vôbec do tých 29 dní vydržím :confounded: mám smelé plány :sweat_smile: a závisí aj od kíl, ktoré pôjdu dole, teda akou rýchlosťou...
14. jan 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi urob si tie pečené jabĺčka s pomarančovým džúsom, posyp škoricovým cukrom a presveč svoje telo, že mu dávaš teplý fajnový obedík :wink:
Mne to veľmi chutilo.
14. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no tak to isto vyskusam :slight_smile: a kolko dzusu? :slight_smile:
14. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok