90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
22. jan 2011

@bystricanka dobre ranko, tak to mas krasny vysledok, baby tvrdia, ze cim nizsia vaha, tym to ide pomalsie a nieco na tom bude, tak budeme ti drzat palce, nech to ide pod 60

kubkovka
22. jan 2011

@marianka0101 no ty si moj clovek, ja mam kyslu ale aj cerstvu kapustu skoro denne.......... 😀

borabora666
22. jan 2011

@bystricanka vitaj vitaj.....spolu sa to lepsie tahne....

no babenky tak uvidim s tim elipticalem....som volako nevyspana a zacali ma bolet klby.....uvidim poobede...

luciaanna
22. jan 2011

@bystricanka ahoj 🙂 .
Aj ja sa snažím dostať pod 60, ešte nikdy som tolko nevážila, až teraz po pôrode. Stačí mi takých 7-8kg dole a som nadmieru spokojná. Pred pôrodom som vážila 50-54kg a teraz 64 😒 .
Tiež si myslím, že tá váha pôjde pomalšie dole, ale nevadí, vydržíme 🙂 .
A držím palce, aby ti to tento rok konečne vyšlo 😉 .

luciaanna
22. jan 2011

A všetkým babenkám dobré ránko 🙂 😉 .

luciaanna
22. jan 2011

@marianka0101 , sme na rovnakej vlnovej dĺžke, aj ja od rána básnim o opekaných zemiakoch 😝 .

borabora666
22. jan 2011

holaaaahej kde jste vsichni???

lubikaf
22. jan 2011

ahojte 😉 ja dnes skroby, tak som vytiahla zasoby z mrazaka, lebo sa mi nechce nic varit. rodina bude mat gulas od vcera a ja si dam sosovicu na obed a vecer si dam ryzu s nejakou zeleninou. ja viem ze by sa to asi takto nemalo miesat, myslim sosovica a ryza, ale co uz 😒 snad to az tak nebude vadit. a teraz som mala aj jeden prehresok, som si dala 3 kusky cokolady z vianocnej kolekcie 😠 neodolala som 😠

borabora666
22. jan 2011

tak som po obede...plny tanier kapusty a nevladzem sa ani pohnut

ivella
22. jan 2011

ahojte,ale vas -nas tu je,aspon viem ze nie som jedina s kilami,aj ked citam ze 67,,bozeeee,ved by som bola ako spajla
musim konecne pohladat ten pocitac na eliptical,nech sa porovnam aj ja,,,no ja si davam schvalne najvyssiu zataz,nech to riadne citim,lebo nikdy neviem ako dlho ma tam deti nechaju
no teraz sa ledv a hybem,som po obede 😉

llumka
22. jan 2011

@kubkovka predtym som vazila susedkinu vahu, nebudem stala vypytovat, budem vazit moju a spocitam 3kg a je to

kubkovka
22. jan 2011

@llumka no ved ano..........ale aj tak sa netreba stale vazit, dievcata to uz zistili na vlastnej kozi

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka jojo,presne.... 😝 😝 😅 😅 😅

kubkovka
22. jan 2011

Tak dievcata, zajtra idem na oslavu, esteze mam bielkoviny, inak neviem neviem.......

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka ja se tez na ne tesim...budu mit ten salatek.....

kubkovka
22. jan 2011

@borabora666 ja fasirky asi

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka teraz mi robis chute na masko....sa zblaznim z teba 😀 😀 😀

kubkovka
22. jan 2011

@borabora666 no a ja ich mam uz hotove v chladnicke, tak si predstav to moje sebazaprenie.......

borabora666
22. jan 2011

tak to ti veriiiim.....
ale sikulka si

kubkovka
22. jan 2011

@borabora666 No ved uz aby bolo zajtra obed........a na veceru si spravime vsetci jablcka, lebo uz sa mm prihlasil, ze aj oni chcu......takze nech nasupu, ja spravim 😀 😀

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka ake jablcka budes robit?

kubkovka
22. jan 2011

@borabora666 nakrajam na stvrtiny, dam na teflonku opekat, posypem skoricou a grankom (nechudnucim) 😀 😀 😀
ja mam rada take opecene ale nie rozvarene

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka me ty v rure nechutia,lebo su rozvarene...je to ako tepla vyziva...ale toto znie dobre.....len nemam jablcka tak ma to stve...bych to tiez skusila

kubkovka
22. jan 2011

@borabora666 no teda, to nemas ktovie co, ze nemas rada jablcka.....dnes ma lakalo v tesku si kupit pomelo, ale nakoniec som si nekupila, lebo vyse eura a neviem aku to moze mat chut.......neviete dievcata?

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka pisem,ze ty robene v rure mi nechutia,inak jablcka milujem,len u nas v jednote teraz nemali,tak som kupila kiwi....a banany a pomarance.....a pomelo....na tom nic zvlastne nevidim za taku cenu,radsej si kupim erveny grep....

kubkovka
22. jan 2011

@borabora666 takze pomelo chuti tak nejako ako grep?

borabora666
22. jan 2011

tusim ze je to mezi grepom a pomerancom,alebo tak nejak...uz je to davno,co som ochutnala,ale me osobne neoslovil

zuzana1710
22. jan 2011

@kubkovka pomelo je skoro ako grep,ale pre mna ovela suchsi...mne tiez moc nechutil..grep je lepsi 😉

kubkovka
22. jan 2011

@zuzana1710
@borabora666
dakujem, tak radsej grep, ten mam rada, prave som dojedla jablcka a teraz cakat do zajtra, ach jo

borabora666
22. jan 2011

@kubkovka presne ako zuzka pise,aj mne bol suchy,ale ja som si myslela,ze preto,ze som ho susia dlho v chladnicke 😀 😀 😀 ...radsej grep,je lacnejsi a chutnejsi