90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciaanna
29. jan 2011

@borabora666 , no vidíš, niekedy sa maškrtiť nevypláca.... 😀 , ber to ako výstrahu do budúcna 😀. (to iba tak zo žartu, jasné, že mi je ľúto, že ti je tak blbo... 😒)
Ja dnes 13. deň, bielkoviny a 2 a pol kilečka dole, som veľmi rada, aj sa lepšie cítim 🙂 .
Pýtala som sa o pár príspevkov vyššie na jogurty, ale nikto mi neodpovedal....Kedy ich zvykneš jedávať? (jasné, že na bielkoviny, ale kedy, keď na večeru máš jesť to isté, čo na obed) Alebo ich neješ vôbec? A čo tvaroh?

borabora666
29. jan 2011

@luciaanna no ja jogurty si dam ked jem mliecne vyrobky.....nekedy to tak nedodrzujem ze na veceru co na obed,lebo si vem,ze ti ostanu zbytky volake z obeda co mala rodina...das si to na obed a na veceru uz ti nezostane.....tak co potom??? ale tak delenej strave mozes bielkoviny vsetky dokopy,tak si nemyslim ze je to az tak zle,ked si das kedykolvek...stasle lepsie ako by si si dala maso so zemiakmi,nie?

jankabambulka
29. jan 2011

@luciaanna ja tvaroh dávam na obed -falošná treska
@borabora666 já miešam napr. vajce a syr.... a ešete sa mi nestalo , žeby som zjedla na večeu to isté ako na obed

jankabambulka
29. jan 2011

@luciaanna jááj a jogurt si dávam zásadne smotanový -lebo všede človek číta , že tie light nie je dobré jesť. dnes na večer si dám asi uhhorku s jogurtom 😉

borabora666
29. jan 2011

@jankabambulka tak ja tiez lght niejem nic.....je to nahovno...najlepsi jogurt je zakysana smotana s grankom,alebo vanilkovym cukrom alebo lekvarom😀 pre mna teda

elenka.k
29. jan 2011

Babi díky Vám!!

elenka.k
29. jan 2011

@luciaanna diétu zatial nie, ale snažím sa jesť menšie množstvo!

chamuda
29. jan 2011

Zeny to nie je dobre , ze nejete co sa ma! Co na obed to aj na vecer. Musite! 🤐 Jedzte poobede 3 krat o 12.00 o 16.00 a o 19.30. Mne sa to tak osvecilo, v malych davkach a nie som cely den vobec hladna. Dnes som mala tofu a salat.
Plus som si kupila parny hrniec. Varenie je bez starosti a hlavne zdravsie a chutnejsie. Olej a pecivo u nas v domacnosti nie je! iba olivovy na salaty-sem tam.
Este by sa trebalo viac hybat-ale pomaly dalej zajdes. Heslo mam ako moja mam vravi- si hladna? Napi sa vody 😀

Chudnutiu zdar. Vsak pockajte ked v lete nahodite sukne! 😉

chamuda
29. jan 2011

@borabora666 neboj moja upravi, ale musis to naozaj chciet a vazne brat. Sem tam prehresok sa da, ale nevzdavaj to. Vytlac si fotku ked si sa sebe pacila, ked si bola chudsia. Vytlac si ju aspon v A4 🙂 a nalep na chladnicku, neboj potom ked budes chciet nieco ukradnut z chladnicky hned ta prejde chut
do jedla. Tak isto sa snaz vela nemysliet na to , ze tu dietu drzis. Jedz poodede 3 krat- nebudes hladna. Vykladaj si jedlo na maly tanier a radsej si naloz 2 krat ako na velky a objest sa Kup si parny hrniec- usetris cas varenia, bez tuku a zdravsie. Neviem to su moje rady a mne to pomahalo.
Teraz ju drzim opat. Potrebujem do leta nieco schudnut,tak radsej teraz ako nikdy. Inac ja rano mam ranajky rovnake-nastruham jablko a bud kiwi ,banan ci ine ovocie plus 5 orechy rozdrvim a pomiesam s jogurtom. Viem jogurt sa nesmie, ale podla mna je dolezity pre telo. Tak doobedu jem takto 🙂 a je to fajne aj zdrave a da mi to energiu to 12 tej.
Dufam ze nestratis pevnu volu a ver mi -budes na konci na seba velmi hrda- vydrz. to !! DOKAZES TO!
Ja som schudla 12 kg, kamoska 20 !! a ta to robila pred 2 rokmi a vyzera stale uzasne!

dadurka
29. jan 2011

@kubkovka ak pojdes da vediet mam kolacik este..

dadurka
29. jan 2011

ja dnes na obed ryzu len neviem co k nej...

jankabambulka
29. jan 2011

prosím čo je dobré na pretrávenie- je mi tak strašne ťažko na žalúdok - keby sa mi dalo to dať von , bola by som rada
dala som si citrón vodu ale vôbec mi to nepomohlo

dadurka
29. jan 2011

@jankabambulka taka sumienka je super na to..mioneral sa to vola...

chamuda
29. jan 2011

@jankabambulka vyprostovak sumive tablety

luciaanna
29. jan 2011

@elenka.k , tak to je prvý krok 😉 . Držím palce 🙂 .

luciaanna
29. jan 2011

@jankabambulka , nehodíš tu recept na tú falošnú tresku? Vďaka 🙂 .

elenka.k
29. jan 2011

@luciaanna ďakujem!!!!! 🙂

borabora666
29. jan 2011

@chamuda nie,zle si ma pochopila...ja som prave plna energie....ja ani neviem ze drzim dietu,obcasnejaky prehriesok mam ale bez vycitiek a idem dalej....ja som zatial za 2tyzdne dala dole 6,5kg.....a tiez mam svoje osvedcene uz.....cvicim...po piatej uz niejem a moje jedlo je tak 70%salatu a zvysnych 30%je ostatnych.....ja uz sa dokonca na ten vodovy den tesim......mam ho v pondelok a verim si,ze ho zvladnem....

jankabambulka
29. jan 2011

@luciaanna myslím , že každý/á podľa svojej chute. ale ja dávam tvaroh hrudkový-žiaden light, surová mrkva jedna na jemnúčko nastrúhaná, cibuľa najemno nakrájaná, kyslé uhorky podľa chute strúham na jemno, 2lyžice tatarka helmans zmiešať s 2lyžicami smotanového jogurtu bieleho -na odľahčenie, soľ ale len do cibuľky aby nezdúvalo. ale niekto dáva aj vajko ale mne to tam nechutí, niekto dáva aj tofu alebo horčicu-ja nie a mňaaam-keby mi nebolo tak špatne tak si idem kúpiť tvaroh a spravím si

borabora666
29. jan 2011

@jankabambulka janiiiiiiiiiiiii,ze mi posles jak budes mitn cas recept na ten zakusek co jsem ti chvalila na facebooku?????prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

jankabambulka
29. jan 2011

@borabora666 jeminenko prepáč , už bežííím

borabora666
29. jan 2011

@luciaanna viem,ze to nemyslis zle.....tiez uz pekne dlho nebudem.....len kvoli nadche mam tak cudne v ustach,ze mi to naozaj rano ulahodilo,ale len v prvej chvili....no uz mi je fajn....ale drzte palusky,dnes na veceru si dam len uhorkovy salat,ktory treba dojest a zajtra ovocko a pondelok voda...takze tuhe uz len v utorok nan obed🙂 aj to si planujem spravit sopsky salat z balkanskym syrom...uz sa neviem dockat a tesim sa na neho.....

borabora666
29. jan 2011

@jankabambulka to je v pohode,ja mam este cs,muz prijde az o 2tyzdne....jemu to chcem spravit na narozky.....som zvedava co na mna povie,nevidel ma od 2.1.a este 2 tyzdne neuvidi.....tak hadam to riadne zbada....ludia uz si u mna zacinaju vsimat.....

chamuda
29. jan 2011

@borabora666 no tak ty si borec! super 😉 Vodovy den bol u mna caj,kava a voda 😀 Kazdemu kg idu dole inac, ale je fantazia kolko si dala dole, ja zas pomaly ovela chudnem za 2 tyzdne 4kg dole, ale nevadi! Tak tu mozes ist prikladom 🙂

chamuda
29. jan 2011

@borabora666 a kolko mas kg a vysku ak sa smiem opytat?
Fiiha tvoj chlap bude hotovy!jasne ze si vsimne uz aj 5 kg vidno ked su dole!

ivella
29. jan 2011

cauko chamuda,pamatas ma?sme spolu vypisovali a chudli ked si bola na druhom konci...este si spominam,ze ti mal vyjst vodovy na silvestra 😀
ja som tu tiez znova,,,

chamuda
29. jan 2011

@ivella samozrejme ,ze si pamatam. som ti chcela pisat ze ty si stale tu? to odvtedy stale dodrziavas tu stravu?

chamuda
29. jan 2011

@ivella na slivestra bol tekutinovy den 😀 cez den voda a vecer alkohol, to som dopadla! 😅

borabora666
29. jan 2011

@chamuda no to me islo dole,lebo mam isto velku nadvahu.....mam vysku 175cm a zacinala som na 97,1 no a moja normlna vaha je 80kg,ale ja teraz chcem 70kg,takze mam pred sebu este dlhu cestu,ale do leta to isto stihnem.....uz neplanujeme deti,takze bysom chcela vahu ustalit...no ja sa pokusim cez vodovy den len o cistu vodu a kavu obmedzi na jednu a to rano...ked sa nebude darit,tak zkusim caj,ale verim,ze to zvladnem...

dadurka
29. jan 2011

ze zjedla...uplne som zozrala zemiakove lupienky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹