90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
2. júl 2008

veronkaj neboj nic schudnes, len treba jest v dany den co treba....a tvoja dcera ma kolko rokov?

veronkaj
2. júl 2008

lucxy moja dcéra má 12 ale občas sa správa ako by mala 5

takže tieto veci, ktoré trápia vaše detičky my už sme si zažili

lucxy
2. júl 2008

a preco chce chudnut aj tvoja dcera?ci to len tak 😀 ja si varim cestovinu

veronkaj
2. júl 2008

dlho mala problémy so srdcom a teraz ako je v puberte pribrala no začína pomaly gulička a tak si povedala že to trochu skúsi aj ona, ale teraz je samá doma - prázdniny a tak zhltne asi čokolvek, zase pevná vôla v tomto jej chýba ale na obed a tak má teraz čo ja

ja budem robiť cestovinu zajtra,dám si k nej trošku orestovanú cibulku a trochu kečupu teda dúfam že sa horčica a kečup môžu a zajtra na večeru by mala byť zmrzka a čokoláda

veronkaj
2. júl 2008

inka a kedy môžem zjesť normálny jogur - len v bielk. deň namiesto čoho??? večere alebo napríklad ovocný kokteil???

tinaa
2. júl 2008

ahojte, tak dnes som to nejako poplietla. Mala som mat skroby a aj si veselo pasem na obed spagety. No niesom uzasna? Nevadi, ked som si zamenila skrobovy den s UH????

Baby, ktore mate chore deticky, prajem skore uzdravenie a rodicom vela sil. papa

gucz
2. júl 2008

my sme boli s anielom a našimi dcérkami len na kontrole, detičky choré nemáme 🙂

po obede som bola ešte v meste, tak som si kúpila vrecko maličkých pagáčikov na stanici. Malo to 200gramov, tak som ich z chuti zjedla, že som bola prepchatá a potom mi bolo zle, zčemerila som sa, tak mi treba, nemám tak pažravo jesť. Doma som na seba hodila vlažnú sprchu, už je mi trocha lepšie. pa

maminkatn
2. júl 2008

ahojky babulky zasek som tu psem sama nik neni doma to je u mna pokrok ved tukam len dvomi prstami to je uspex 🙂 aj ja uvazujem na dalsom xudnuti ale troxen neskor ale urcite treba dat dolu to co sa za par rockov nalepilo ale nie ryxlo bo su potom s toho problemy tkze ked vas citkam tak sa viem vcitit do vasej koze a drzim vam palce inak ja som nemala nijake probklemi so zaludkom ked som drzaka dietru az potom asi sa mojmu zaludku ta dieta pacila ktovie ci by som sa vydrzala takto stravovat cely zivot 😒 neviem ale su aj taki ludia obdivujem ix 😉 😉

miresta
2. júl 2008

Ahojte bábiky moje,

veronkaj - držím palce, ten jogurt si daj v bielkov. deň, keď budeš mať na obed syr a na večeru si daj jogurt. Ja som to robila tak, že som si na obed dala 2 jogurty a na večeru jeden. Predtým som ich jedla aj dva za deň, preto asi tak vyzerám, ale ja bielkoviny milujem. Ani mäso nemusím, ja skôr syr, mlieko a ryby.

anaret, twins - držím palčeky nech sú detičky skoro zdravé a posielam im velikanské pusinky, odkážte im to to im pomôže.

aniel - neviem ako s tou tortou, ak chceš porozprávať tak napíš IP

gucz - ja nad tou vodou myslím, lebo neviem či ju zvládnem, dnes som si tiež kúpila melón na zajtra. A najhoršie je že v piatok idem na kupko a keď vyplávam všetky zásoby, tak budem taká hladná večer, no ja určite vydržím, ak si ti poviem. Dúúúúúúúúúúúúúúúúúfam! 😕 🙂

miresta
2. júl 2008

Asi tu nie ste teraz nik, tak dôjdem neskôr, idem si dať večeru, ale dnes len melón, nemám chuť na zákusky ani zmrzlinu............to z toho tepla. 😎

aniel
2. júl 2008

ja sa tu nezdržím,keď tu nik nieje,ale musím vám povedať ,že som z toho počítača na nervy,neviem zmenšovať fotky,tak som aktuálne foto nemohla pridať.

jesika -voda-bŕŕŕ,bola to hrôza,ale dodržala som až na ten vývar a oplatilo sa.

miresta ,keď budem mať čas tak sa ozvem na ip,teraz tu stepuje môj syn a leziem mu na nervy 😀

gucz
2. júl 2008

ahojky bambulky, ja som papala asi o piatej šúlok kukurice, takej mladej cukrovej, nemohla som odolať, ale oplatilo sa, výborná bola. A o pol ôsmej som si dala štyri kolieska, také maslové sušienky s teplým čajíkom. A na tú čokoládu som zasa zabudla, ale pôjdem ju smlsnút teraz.
hmmm už ju mám za sebou 🙂

gucz
2. júl 2008

miresta neboj tú vodu zvládneme, musíme. Ja teda musím, lebo posledné dni som tak nejak povolila v dietke, tak to musím odčiniť. A neuveriteľné, na zajtra sa normálne teším, a to mám ovocný deň. Neuveriteľné....., zázraky sa dejú!!!

gucz
2. júl 2008

eče stále tu nikoho niet?

gucz
2. júl 2008

hmmmm, tak dobru nocku.pa

anaret
2. júl 2008

aniel, doobeda začala dcéra vracať+hnačky, poobede vystúpila teplota a k večeru stále takto dookola, bola úplne dehydrovaná , teplota 39,9-a nešla zraziť, tak som s ňou radšej šla, dali jej hneď infúzky a povedali, že dobre, že som nečakala, aj tak by som si s ňou neporadila...
dnes som mala ovocie, celkom v pohode, na obed ale bol uhorkový šalát...
OTÁZKA DO PLÉNA:::::
kdesi som čítala, že v delenej strave by sa nemalo kombinovať v jeden deň ovocia so zeleninou, vraj je to špatne...
lebo ja som pochopila náš"ovocný deň" ako vitamínový a kombinujem ovocie+ zel...

sestri
2. júl 2008

áno...v delenej strave je to tak,ale neviem prečo...veď neješ naraz ovocie so zeleninou...vždy máš odstup aspoň 2 hodiny a stihne ti vytráviť.kľudne sa riaď tým,čo je v knihe aj ja to tak robím a asi aj všetky ostatné.

gucz
3. júl 2008

Dobré ránko aj ja som papala cez vitamínový deň aj zeleninku dusenú a v pohode. Akurát teraz sa tlačím červeným melónom, pračka frčí na plné obrátky, malá drieme, MM spí po nočnej, a na mňa čakajú riady.
To ešte všetky spinkáte?

aniel Všetko najlepšie prajeme ja, aj Laurika Tvojej Sofinke k dnešným prvým narodeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne veľa zdravíčka, šťastia, lásky a nech sa jej darí. Daj jej za nás pusinku 😉

erikas
3. júl 2008

ahojte všetky 😉 včerajší ovocný deň som zvládla,dnes mám bilekoviny,dám si na obed 2 biele Actívie,na večeru jednu veľmi mi chýbajú jogurtíky,jedávala som ich skoro každý deň 😒

lucxy
3. júl 2008

dobre ranko tiez vsetkym 😀 ja mam dneska ovocny den,,,,zatial mam vsebe kavu a caj,,,,ku ovociu som sa zatial nedostala lebo upratujem a tiez mi ide pracka na plne obratky,,,,co ked ja vsetko upratujem a mala mi vsetko rozhadzuje ☹
🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 aniel ja ja sa pripajam ku gratulaciam, vsetko dobre k 1 vemu rocku 😵 🙂 🙂 🙂

aniel
3. júl 2008

dobré ránko a všetkým vám ďakujem za gratulácie.

anaret dúfam,že dcérka sa rýchlo uzdraví.Twins má už svoju doma a tiež mala niečo podobné.

Baby ja mám po včerajšku kilo dole ,to je super už som pod70desiatkou

dnes si dám špagetky.

-ovocničkárkam držím palce aj na zajtra

erikas
3. júl 2008

aniel aj ja sa pripájam ku gratulantom 😵

kilečká sa strácajú to je dobre,ja som sa dlhšie nevážila,ale myslím,že váha mi stojí na 58-59 kilách,chcela by som 57 alebo ešte lepšie 55 kg,uvidím ako sa podarí 😝

veronkaj
3. júl 2008

anjel pripájam sa aj ku gratuláciam spolu s ostatnými

dnes mám svoj prvý uhloh. deň, tak mám cestovinu, parad, pretlak, s hríbikmi a k tomu ešte zo včera varený karfiol a zajtra ma čaká prvý ovocný deň tak ráno kúpim ovocie, ale počas dňa sa môže aj zelenina však

a ako je to s kukuricou alebo mrkvou ved to je sladké

gucz
3. júl 2008

ja to beriem ako zeleninu, v chladničke ma čaká jedna kukurica od včera k obedu. Ja mám dnes pažravý deň, spapala som taký velikánsky kus z melóna, totom asi 5 marhúl a teraz by som si zasa niečo dala. MM varím sojový guláš, tak to tu rozvoniava, to je hotový teror na mňa ☹

veronkaj
3. júl 2008

gucz,
my sme sa včera zastavili v mc donald večer som prišla neskoro a ešte som musela ísť nakúpiť tak sme po nákupe okolo 20,30 išli tam, dala som si len ten záhradný šalát bez šunky a vajíčka a dcéra tiež s kur. mäsom a normálne som bola hrdá na seba

aniel
3. júl 2008

veronkaj vidíš ,že sa to dá.

babenky ja už 2 deň nestíham jesť.Vždy ,keď sa chcem ísť najesť,vždy mi do toho niečo príde.Aj teraz som čakala,že príde twins,že si spravíme špagetky a ,keď neprišla ani mne sa nechce jesť.Už som vypila asi 2litre vody a čaju a som plná 😉

erikas
3. júl 2008

aniel animne nechutí teplé,dala som si na obed 2 jogurtíky s uhorkou a rajčinou a som plná 😝

je horúčava,preto nám nechutí......hádam by mohlo takto zostať ale do novembra 😀 to by sme boli modelky 😀

aniel
3. júl 2008

no to by sme boli a mňa ešte k tomu začína nejako preháňať.dúfam,že to nebude brušná chrípka 😒

aniel
3. júl 2008

miresta dakujeme za pusinky my uz sme doma z nemocnice vcera ju pustili uz je mala
v pohode no mala ma 10 rokov ale je najmladsia tak je mala

aniel
3. júl 2008

anaret ako sa ma malicka a kolko ma rokov ? dobre ze si sla hned lebo ja som dlho vahala a chudatko moje dostavala azb krce najprv jej trpli len ruky potom zacali aj nohy strasne som sa nalakala a mala stale hrozne krce v brusku ale ked jej dali infuzky tak pomalicky to ustupilo som hrozne rada ze uz je doma 🙂 dufam ze aj vy sa skoro uzdravite pa