• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
Nemôžem dýchať :frowning2: čo toto je za chorobu :confounded:
4. feb 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka ja sladke velmi nemusim
@suezana akoze nemozes? zle sa ti dycha?
@suezana no tak to by som ten chleba aj ja vyhodila ked som si prečítala tvoj príspevok:slight_smile:)) a naparuj sa so solou...to pomaha perfektne
4. feb 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka nosom sa mi už nedá vôbec :angry: mám modafen, ten je super, ale dám si až keď pôjdem spať, to je dôležitejšie...možno by som sa mohla napariť...
4. feb 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no tak sa ponaparuj tu, mozno ti to pomoze :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 dobrá som, čo? Že som si to ja 2roky nehovorila, keď som sa po večeroch vykrmovala :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už sa varí voda :wink: Inak v lidli mávajú ten somár na naparovanie, ale 14eur :confounded: je mi ľúto toľkých peňazí za takú umelú vec, kde dáš vodu, strčíš hlavu....ale zišlo by sa nám, my sme často chorí :frowning2:
4. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no tak ked to vyuzijete, kup........
4. feb 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a nemas zvlhčovač vzduchu? my sme váhali to kúpit ale ked mala ochorela na laryngitídu tak sme to kúpili a je to super vecička, síce drahé je to ako hovado ale to sa fakt oplatí
4. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 ja potrebujem odvlhcovac
4. feb 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka my mame tefal stal tusím 59 eur ale je super a teraz ked sa vykuruje stale tak to sa oplatí, my síce v dome nemame nejako vela stupnov ale predsa je tu suchý vzduch....
4. feb 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ten vyvar je aj taky oblbovak na zaludok, lebo sa nalejes teplou vodou a mas pocit sytosti...ale nie nadlho :slight_smile:))
4. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 mam dom kupeny aj syr, aj morcacie prsia v mrazaku a aj rybu ....uvidim rano :wink:
4. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, mam v sebe par koliecok salamy, ja mat masovu dietu, tak nehresim :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tu sa ale vedú debaty :wink: @kubkovka, že "býčie" stehná :grinning: si zabila :grinning: vitamínový deň som nakoniec zvládla, po tých arašidoch už som nejedla nič, len som vypila šálku bujónu a stačilo... kríza bola, ale spomenula som si na vás, že tiež nejete, tak som si nedala nič :zipper_mouth: a len som pila čaje :dizzy_face: zajtra určite nejaké mäsko so zeleninkou alebo žeby tie plnené šampiňony??? uvidím :wink: babulky hurá, prvé "štvordnie" je za nami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no ved mi presne tak pridu, fuj.....ja uz nemam inspiraciu..........ach jaj :confounded:
4. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ale na vitamíny sa bujón nepije :confused: vieš? Len na bielkoviny a škroby, nie? :confused: :confused: :confused: :confused:
4. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm mi zobral počítač, ale už to vzdal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zas ma vychválil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: keď som vyšla z vane :dizzy_face:
4. feb 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 si super!!! ale inak ja som tiež nemala okrem tej kapustovej polievky nič v sebe :grinning:
4. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, tie moje "stehienka" by tým tvojim určite mohli konkurovať, navyše ich mám poctivo zdobené celulitídou a je pravda, že stehná sú odjakživa mojou najhoršou časťou tela :angry: :- pekné nohy som nikdy nemala, ani sukne nenosím, len gate... možno na tom budeme lepšie, keď z nich tie centimetre ubudnú :wink:
@perla200 my tu máme vlhko, okná sa rosia jak besné :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež by sme potrebovali to opačné - požierač vlhkosti. Malá našťastie nemá laryngitídu - to je hrozné :pensive: nezávidím...taký záchvat neni žiadna sranda :pensive:
@suezana, čože??? :confused: :fearful: ja som bola v tom, že zeleninový môžem, ja ťava :angry: aj cesnak som si doňho pretlačila :wink:
4. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak naparená, ale vôbec nepomohlo, tak som si nakoniec šupla modafen - a super - do 10 minút som dýchala. Teraz zasa kýcham, ako zajac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ale nech sa aj niekto iný vyjadrí
@kubkovka ???? pre istotu
4. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem radsej spat, lebo som schopna vliezt do chladnicky a zozrat vsetko, teda okrem zeleniny :grinning:
@perla200, teším sa, že prvé 4 dni sú za nami, ale šťastná budem, keď to budú 4 dni do konca :slight_smile: :wink:
@ingridka22 mozes, ved ked si robis polievku zeleninovu, tiez tam das bujon, nie @suezana ? teda to si zas myslim ja, tiez neviem
4. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 podobne a hlavne najstastnejsia budem ak pri tých posledných dnoch zistím že mi chýbajú nejaké tie kilogramy:slight_smile:
4. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka idem kuknúť do mailu :wink:
4. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana, a keď sa môže zeleninová polievka, tak by sa ten bujón aj mohol, či nie? :fearful: :dizzy_face: @kubkovka, čo ty na to? nelez do tej chladničky, vidím ťa! :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok