90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
4. feb 2011

Idem dievcata do postele, dobru noc a zajtra sa na vas tesim

suezana
4. feb 2011

@kubkovka dobrú noc 😎

ivella
4. feb 2011

ahojte,chvalim ako sa tu chudne,ty kokos,ja som pravidla necitala snad uz aj cez rok,,mala by som to prelistovat..no a recepty som necitala este nikdy 😉
pockat pockat,sa nesmie mrazena zelenina?no idem to prestudovat,nehnevajte ma,ja zijem na nej
caj je jedlo len vo vodnom,no ta zelenina...to mi neda.. 😨

suezana
4. feb 2011

@ivella 😀 😀 😀 😀 študuj, pokiaľ si mladá 😉

kubkovka
4. feb 2011

@ivella o zelenine je v knihe len ta jedna veta napisana vo vitaminovy den, ze surova, mam knihu pred sebou ☹

marianka0101
4. feb 2011

@kubkovka a nie 22.2. ?
ja mám zajtra ovocný deň, potom vodný, držte palce, aby som to zvládla, neviem sa dočkať pondelka až sa odvážim 🙂

kubkovka
4. feb 2011

@marianka0101 nie, preco? myslis, ze je to skoro? my sme zacinali 3.1.

suezana
4. feb 2011

@marianka0101 ja utorka, ale ja som sa vážila včera, či predvčerom? 🤐

suezana
4. feb 2011

Ako sa robia lokše bez zemiakov??? 😕

marianka0101
4. feb 2011

@kubkovka no... ja viem, mne to ale vychádzalo že 22. sa vážite 😨
@suezana ááááno? a? lebo som nejako prehliadla, že si písala koľko?

kubkovka
4. feb 2011

@suezana ako sa robia lokse so zemiakmi? ja netusim..

uz idem, lebo maly sa za chvilu zobudi, este umyt zuby a hajat

kubkovka
4. feb 2011

@marianka0101 vazili sme sa 1.2.

ivella
4. feb 2011

marianka0101drzime palce vsetky ktore mame,nemysli na to a zdrzuj sa co najviac na pc 😉 tam sa o teba postaraju 😀
mam vodu kusok po tebe,v stredu,sa tesiiiim,musi ist dole aspon kilo,aj dnes som sa drzala super cez vitaminy,ani nemam v plane hresit,tak snad motyka vystreli 😀

suezana
4. feb 2011

@marianka0101 čo koľko? 😕 kíl je dole? 6 😵

marianka0101
4. feb 2011

@kubkovka lebo si písala, že sa vážite 17.2. ... aha, tak vy sa vážite každé 2 týždne? to som nevedela 😅
@suezana áno, že koľko si schudla ... tak 6kg je peknéééé 😉 ja som zvedavá, že koľko ja, hovorím si ale, že všetko je lepšie ako nič, prípadne akoby mal byť nejaký prírastok 🙂

ivella
4. feb 2011

baby ja skor chcem lokse bez muky 😀 😀
milujem babkine lokse,nikto mi ich neurobi tak ako ona robila ☹

suezana
4. feb 2011

@kubkovka lokše so zemiakmi sa robia takto: máš zemiakovú kašu a nemáš mäso, lebo ste zjedli 😝 vezmeš tie staré zemiaky, pridáš hladkú múku a miesiš, potom rozvaľkáš na palacinky a pečieš na tej čiernej platni nasucho bez oleja. Hotové potrieš buď maslom, alebo tukom 😵 Ja mám na to starú teflónovú panvicu...

marianka0101
4. feb 2011

@ivella ďakujem, aj ja budem tebe držať palce 🙂 no ja sem menej chodím, lebo mne sa manžel hnevá, že stále chatujem, aj teraz je celý víkend doma, tak neviem ako sa mi podarí sem prísť, ale čítam vás minimálne každý večer v posteli cez mobil 😀

suezana
4. feb 2011

našla som v knihe lokše: celozrnná múka a voda a soľ 😖 zajtra skúšam a poviem vám...len nemám celozrnnú múku...akú mám dať? hrubú? 😕

suezana
4. feb 2011

@marianka0101 cez mobil? och 😅 to by ma boleli oči....inak som to ešte nerobila...

suezana
4. feb 2011

@marianka0101 presne, aj ja som doteraz priberala, každý mesiac 🙄 konečne to ide opačným smerom 😵

Dnes kamarátka dala na fb toto: Milý Bože, v tomto roku si prajem tučné konto a štíhle telo, prosím ťa, nepomýľ sa, ako vlani.... 😀 😀 😀 😀 😀

marianka0101
4. feb 2011

@suezana veď aj mňa bolia, tak ale chcem byť v obraze 😉

marianka0101
4. feb 2011

@suezana jééjda, tak to je teda krásne, tuším si to dám aj ja 😀

ninimini
5. feb 2011

mna si zapamatajte ked porodím a budem vidiet že vyzerám hrozne prídem sen 🙂 🙂

suezana
5. feb 2011

@ivella čo ty stále vyťahuješ schudnutých jedincov?? 😀 či už sa vidíš aj ty na titulkách??? 😀

Babule, neviem, či mi uveríte, ja som od 3 hore - som hladná, toto je už druhá noc ☹ cez deň v pohode a v noci hlad a nechce a nedá sa mi zaspať. Ale jesť nebudem 😝
@ninimini neboj, pekne koj a kilečká pôjdu dole 😉

perla200
5. feb 2011

ahojte baby ale mrazená zelenina sa môže lebo som čítala že aj mrazená zelenina je velmi kvalitná - citujem z knihy....
a ja dnes bielkoviny....a môj starý dnes na ranajky ako šunku, vajcia a horčica a ja pri nom broskynu a pomaranč....ako paradny pohlad na nás bol🙂

kubkovka
5. feb 2011

@suezana no ja kojim a kila sli hore a nie dole, ja nemam stastie v tomto, ze by som vdaka kojeniu schudla

kubkovka
5. feb 2011

@perla200 no ja vacsinou neranajkujem ani nedesiatujem, max. pohar dzusu, ja ovocie vobec nemusim, radsej si dam caj

perla200
5. feb 2011

@kubkovka ved aj ty dnes mas bielkoviny nie?