90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
5. feb 2011

@perla200 môžeš mrazenú, ale nie dusiť na oleji podľa mňa v tento deň 😉
@kubkovka mne kojenie pomohlo, ja som vyše roka a keď som prestala, tak som začala priberať, ale ani mojej sestre nepomohlo 😒 ale zas možno mi nepomohlo kojenie, ale sťahovanie(šli sme do bytu, keď mala malá 1 mesiac), nedostatok financií vtedy ☹ lebo všetko šlo do bytu... nemala som vysávač, tak som len s metličkou behala po kobercoch 😅

suezana
5. feb 2011

Ja dnes UHT a včera som našla, že ovocné gule by som mohla a mm sa potešil, tak asi to bude.

marketka1
5. feb 2011

Ahojte pekný deň 🙂 tak ja som za 4 dni schudla 1,20. ( no mohlo by byť aj viac ako u iných neviem či si to moja št. žľaza uvedomuje ale mohla by sa pochlapiť a prestať mi robiť prieky a pustiť dole nejaké kilečko)
Ja jem iba čerstvú zeleninu a ovocie (max si uvarím karfiol ináč všetko surové) Dnes na raňajky aj u nás pekný pohľad všetci jedli tresku a udenáča a ja banán a pomaranč.mm že a Ty nemáš chuť na niečo iné už po 4 dňoch a či ma to ešte baví. Dnes mám tiež bielkoviny. A čo sa týka chlebíka jedla som ho len prvé dva dni potom nie a tak isto vývar.

suezana
5. feb 2011

@marketka1 super, neboj to pôjde 🙂 a možno je lepšie pomaly, ale isto 😀 Mňa sa zas kamarátka stále pýta: Ešte ti z tej diéty nehrabe?( 😠 )

No, naše dnešné raňajky - urobila som aj mm, keďže je doma a veeeeľmo chorý ☹ 😝 a viete čo mi na to povedal, po prvom chlipnutí? že chýba tam cukor 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
5. feb 2011
dietgirl
5. feb 2011

Pomooooooooc dievcata musiste mi napisat, ze aj Vam sa toto stalo 😒 :
vcera som poctivo papala cetoviny s paradjkovou omackou na obed, ale potom tie svina kramy ma premohli a ked som vecer varila priatelovy ryzu a maso, tak som v kuse objedala + zjedla som z gulasovej polievky a twix cokoladu. Boze bojiiim sa postavit na vahu, ze vsetko islo hore 😠 dnes ovocny den. zatial len pijem kavu, ale boli ma brucho a tie kramy ma seru!
inac sorry-dobre ranko vsetkym 🙂

kubkovka
5. feb 2011

@perla200 ano, mam..........

kubkovka
5. feb 2011

@dietgirl ja mam zas menzes, teda take spinenie skor a mam to asi po troch dnoch od skoncenia menzesu, brucho nafuknute, nalada pod psa a tak.........takze ani neviem, ci chudnem a kolko, lebo som plna vody a na veciach to nevidim, lebo mam brucho tvrde ako skala 😠 😠

dietgirl
5. feb 2011

@kubkovka ale aspon sa neobzieras. Musim sa naucit ovladat- prvy krat pocas diety mam kramy..
neva dnes ovko- na obed si pravim ovocny salat. Dnes mam 16 den 🙂 Musim sa dokopat zacat cvicit!

kubkovka
5. feb 2011

@dietgirl no ja necvicim, doma pred mm ma to nelaka

dietgirl
5. feb 2011

@kubkovka no mas 2 deti- takze urcite si viac aktivna 🙂

perla200
5. feb 2011

@kubkovka baby a v bielkovinový den môžem slaninu?

kubkovka
5. feb 2011

@perla200 dobra dieta, ze slanina, ale ja si dnes dam trosku do kuracich prs, nech mam zmenu 😀 😀 😀

perla200
5. feb 2011

@kubkovka no ale môže sa? lebo baby písail že aj klobásku a slaninu so zeleninovým salatom sa môže podla mna je to mäso samozrejme len taká chudá slanina

dietgirl
5. feb 2011

@perla200 fuuu no ja by som si slaninu nedavala! ale ak mas chut 😨 🙂

dietgirl
5. feb 2011

idem na obed, zatial pa

perla200
5. feb 2011

@dietgirl no neskoro 😀 😀 tá hovädzina mi nejako nezapasovala...ale dala som si kvantá zeleninového salatu k nej a nezjedla som ju ani celú teda nie celú ale tolko kolko som si naložila.... no čo už....ale večera bude velmi chudobná tým padom.... 🤐

ivella
5. feb 2011

@perla200 tak pisu ze podla toho kolko chces schudnut,,,takze ak ti netreba neviem ako vela,aj slanina asi je dovolena...take ako ja si teda urcite nemozu dovolit,sak by som sa do diety ani nedostala,kusok by mi nestacil a zozrala by som cely kus
cim vacsie a mastnejsie porcie,tym pomalsie chudnutie...

no ja zakazdym ked otvorim spravy,na mna vykukne nejaka schudnuta baba,to mi asi robia naschval,, 😀

kubkovka
5. feb 2011

@perla200 jasne, ze mozes......ale je jasne, ze cim viac chces schudnut, tym menej kaloricky jest, no ale ja som si dnes dala kustek klobasky a aj trosku slaniny do kuracich prs, nech

kubkovka
5. feb 2011

@ivella no ja schudnute baby mam rada, inspiracia..........ked najdes, posli zas link..........a co mas dnes na obed? ja kuracie prsia na trosku slaniny, ale bola taka prerastena a kopec cervenej kapusty na sladkokyslo

ivella
5. feb 2011

ja mam skoro rozmrazeneho pangasa,asi len tak na masle,aj ked si nerobim chute,chyba mi kuraaaa 😒
ani pecivko celozrnne doma neni,nema kto ist do obchodu,,,
ja citam spravy na azetku a neviem co sa im porobilo,od kedy drzim dietu tak sa tam fakt v titulkach taketo objavuju,sak este prihodim 😉

kubkovka
5. feb 2011

@ivella no pangasius a dusena mrazena zelenina, to by som si dala.........

ivella
5. feb 2011

http://www.diva.sk/clanok/27890/foto-schudla-ce...

tato vypada teda skvele,boze,ja sa vmestit do jednej mojej nohavicovej nohy 😀 😀

kubkovka
5. feb 2011

@ivella ved uz na tom pracujes, nie?

ivella
5. feb 2011

ano ano,ale nastastie som neni ani taka tucna 😀

suezana
5. feb 2011

Ahojte 🙂

@dietgirl ja neviem, ja krámy necítim veľmi, neovplyvňujú moje chudnutie - našťastie 😉
@ivella wau, tak to teda je - v jednej nohavici 😅

llumka
5. feb 2011

Ahojte, dojedla som obed kuracie sote so sampionmi, zeleninovy salat, ten mi nechutil je tam kuceravy salat, paprika, paradajka, dala som tam sol , cukor, ocot, oliv.olej a trochu vody. ten salat je horky, preco?
prave pijem vyvar

suezana
5. feb 2011

Môj obedík a použila som len polohrubú múku a vodu -inšpirácia 🙂

suezana
5. feb 2011

@llumka to je v šaláte - hovorí moja svokra - s tým nespravíš nič.

llumka
5. feb 2011

@suezana to som myslela, druhy krat uz nekupim, lepsi je ladovy salat alebo cinska kapusta