• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@llumka svokrovci pestujú šalát a raz aj oni mali horký :unamused:
5. feb 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no krasne, aj mne prides spravit ovocne gule? ja som ich este nikdy nerobila
5. feb 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes bielkovina-klasika, morcacie prsia, najskor uvarene s mrkvou, potom nasucho opecene s tymianom, k tomu uhorkovy salat a celozrnny chlieb....pohar vyvaru z tych prs...strasne som plna, hadam vydzim aspon do siestej !!!

@suezana mnam gule vyzeraju fajnee :wink:
5. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ta fantazia, mojmu som zohriala gulas a s mojim ovocnym salatom som sa trapila 20 min-dala som tam pomelo,grep, ananas, kiwi,banan,oriesky,jablka, pomixovala som to odskocila na zachod a moj drahy mi to zjedol :angry: Ze vraj neodolal! sakra, tak som zobrala nezladenu vyzivu a to je moj obed. Hovorim mu, ze keby mi jedol z inych jedal, ale chudatko ovocny den a aj z toho malo mi zjedol., ale to mam zato ze som vcera zhresila :slight_smile:
5. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dietgirl :grinning: :grinning: :grinning: no musela som sa zasmiat, ale aj ta lutujem, to by ma vedelo nase.inkat, ale tak aspon ze mu chutilo.......no :wink:

5. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dakujem skusim ....
5. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka neviem kedy budem mat net :frowning2:
5. feb 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka čo skúsiš? :confused:
5. feb 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ten detox napoj :wink:
5. feb 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka akoze nevies? rychlo, uz mal byt........ :frowning2:
5. feb 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka nerobila? no keď nemusíš sladké...ja milujem, a toto ľúbi aj mm, tak :wink: Inak naposledy som skúsila na to nový recept a boli super - vtedy som hovorila, že už len takéto robím , lenže tam išlo vriace mlieko, žltok tuším... dnes som sa vrátila k starému receptu - múka s vodou :grinning: Teraz neviem, čo na večeru, lebo torta mi nechutí....dala by som si pizu :unamused: asi behnem do obchodu, aj tak mám čo nakupovať :frowning2: ani maslo doma nemám, ani aviváž, ani... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka jáj, no inak zaúčinkovalo to, chodím :zipper_mouth: takže zatiaľ som sennu nemusela robiť. Inak je tam napísané, že viac ako týždeň sa nemá piť. Ja to pijem tretí deň a mm dnes si len dal a hneď utekal :angry: ja až po hodine, aj viac asi :angry: a potom buď štíhla :astonished:
5. feb 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá...tak som Vas pomali po týždni doćítala..ved som nemala ani času sem kuknúť...ako som sa dočítala tak male prehreśky sa robia aj u vas...noooo ja som si tiez pred 2 dnami založila :grinning: ..2 cesnakove kolaciky a malu milka cokoladu..a nie ze by som si to vychutnala, keď už.. ale ZOŽRALA som to za 5 minút :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no ale nakoplo ma to a odvtedy som bez prehreśkov :slight_smile: a ja dosť často robím takýto syrček s MMB je chutný ,pre nas idealny a aspon nemusím zvlast pre mojho vyvárať
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992
5. feb 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka teraz si ho nemozem dovolit a vobec ani neviem aky by som si mala dat
5. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a to mas ako obed vo vitaminovy den ci hociktory den hoc kedy?? ci ako??
5. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes na bielkovinovy den mozem spapat jogurtik?
5. feb 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka ak myslíš tie šťavy, tak to mám už tretí deň namiesto raňajok. Super to zasýti, potom okolo 10 si dávam kafčo a neni som hladná ani o 13 hod. a to v noci som hladná ako sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana super tak skusim....
@dadurka ja som si dala asi 2x, keď sme dojedli mäso na obed a neostalo na večer, tak jogurt :wink:
@cumelila super to vyzerá a tie šálky neprasknú? :confused: a ty si nedáš ani vajce, ani šunku?
5. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj krpec otravuje, ideme robiť z balóna zver nejakú...tak prídem o chvíľu, papapapapapapa
5. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana lenze ja som ho zhltla uz teraz :confused:
5. feb 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila no ten syr poznam, ale idu tam aj vajcia, ale ako inak vysmazit syr??? :angry:
5. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka ty mas odstavovac?
5. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka mam ale ked nieco tak sa to da aj rozmixovat na taky hustejsi napoj...
5. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka fuj, rozmixovat? no to neviem, ci by som zvladla........ja skôr odstavit, ale nemam odstavovac :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka my mame ale ja lubim viac rozmixovane ja si vselico take robim aj banan s jablkom aj kiwi mne chutia tam tie malinke kusocky-...vcera som si nekupila kompot ale rozmixovala som si vysne mrazene..mnamka
5. feb 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadurka no dobre, ale cviklu a petrzlen? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka sak to az na kasu rozmixujes... to tam budes mat iba take vlasocky...
5. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok