• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
:grinning: dobre som to napísala

Akurát som sa dočítala že čaj sa berie ako porcia jedla, páni tak to som zvedavá, pre mňa je čaj to čo pre iných káva :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nevadí my to zvládneme, dúfam, že malá mi dá tak zabrať že na jedlo ani nepomyslím :sweat_smile:
4. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento ovocný deň sa mi zatiaľ páči, žiadne starosti s varením a ovocie mám rada no super
4. júl 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz blahoželám- ste všetky hviezdy, čo ste to zvládli - ja to mám v pondelok a asi budem na to sama, lebo nik sa ku mne ešte neprihlásil...
4. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaret neboj to zvladnes ale lepsie sa to zvlada ked si doma minule ked som mala mat vodu naraz z anielom bola som v robote a nemohla som to vydrzat bolo mi zle teraz som si doma aj pospala tak docela sa todalo ale som hladna a uz idem spat lebo rano vstavam do prace tak caute babenky gucz aj tebe gratulujem za vydrz ale uz dalsia voda tak skoro nemusi byt papa :sweat_smile:
4. júl 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým.Ja som si dala na raňajky 2 hruštičky a asi si dám ešte melónik. Dnes mám mäsko ,ale vôbec sa naňho neteším.Asi aj dnes bude viac toho ovocia :wink:
5. júl 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym chudnucim zienkam :slight_smile: ja dnes varim ryzu a ktomu kuraciu pecienku /pre muza/,
aniel ani ja dako nemam chut na maso skoro vobec mam taky pocit, ze bude so mna vegetarian :grinning:
5. júl 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som omylom písala do dalších 90 dní :wink:
5. júl 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo cvičíš lucxy,podľa akého DVD? :wink:
5. júl 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko babule, tak ja už mám po vodovom, teraz som spapala dve broskyne, chladí sa mi čajík, to je pohoda :slight_smile: , malú som konečne uspala, čo mi viac chýba ku šťastiu?
iwis čaj môžeš piť normálne, akurát v ten vodový deň nie.

ja dnes budem piecť kuriatko, dám si z neho prsko. Tak sa naň teším :slight_smile:

ozaj napísali ste vôbec koľko ste po tej vode schudli? myslím za celý mesiac?

mne išlo dolu za tých 29 dní 8 kíl, ale nieje to nejak poznať, zatiaľ, lebo ešte stále mám veľkú nadváhu. V centimetroch mi šlo najviac dolu z lýtok a stehien a z brucha nič moc, ja mám taký blbý typ postavy až no.
5. júl 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len teraz nehýkajte :slight_smile: , že 8 je moc, bo mne by bolo treba aj 20 - 30 kag dať dolu, aby som vyzerala ako človek. Tak napíšte ako sa vám darí
5. júl 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel kamoska mi dala cd cindy craword je to vyborne :slight_smile: su tam tri kapitoly"1. formuj si svoje telo - tam je dva krat po 40 minut cvicenia+ 10 minut rychleho cvicenia 2. dimenzia- to som este necvicila a 3. je take cvicenie aj s precvicovatelkou dvakrat po dakym 15 minut
je to fakt dobre cd odporucam su tam dobre cviky, ja som vcera cvicila na nohy a brusaky z toho a fakt makacka
5. júl 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sindy som voľakedy cvičievala.AJ mne sa páčila,ale nemám si ju kde zohnať.

gucz-ja mám dolu po vode 1.5 kg.teraz mám 69,ale behá mi 1kg hore dole.Mám dole 7 kg.Tiež to nie vidieť.Ešte aspoň 15kg dole ,aby som bola kočka :grinning:
5. júl 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel tak skus pozriet na nete to cd :slight_smile: a neprehanaj to ze 15 kg co si sa zblaznila?
5. júl 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je, na tebe som to hneš videla že si schudla :slight_smile: , akurát som sa včera MM pýtala, či je na mne dačo vidieť. A on mi na to povedal, že on si nič nevšimol, lebo že ma vidí každý deň. Tak reku fajn :confounded: . Tak som zvedavá či si niečo všimnú naši a svokrovci, keď tam pôjdeme na návštevu. Ak aj nie, tak nevadí, budem držať ďalej, však to robím pre seba nie?
5. júl 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz a nehovor ze 8 kg nie je vidno, no a s chlapov si nerob nic to ja ked idem ku kadernicke a pridem tak mi povie, ze to len toto si si dala spravit :angry: a raz som sa napalila isla som ku kadernicke a prisla som z dlhych vlasov ostrihanana na toho kratkeho boba tak to bola riadna zmena :slight_smile: no proste chlapi su chlapi :slight_smile: :grinning: :grinning:
5. júl 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. júl 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz ja som to videla u teba hlavne na tvári,ale keby si si dala užšie tričko ,určite by to bolo vidieť aj inde,ale keď porovnáš foto,kde sme aj s Milkou a túto ,musíš uznať,že to vidieť je ,že si schudA :wink:
5. júl 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si tiež myslím ,že to neni vidieť,ale ,keď sa zmerám,tak v páse 6cm stehná3cm hrudník6cm a lýtka 2cm a paža 2cm :wink:
5. júl 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. júl 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy clapy sú už taký,keby si oškrela auto určite by si to všimol :slight_smile:
5. júl 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som mala prvy mesiac diety za sebou tak som najviac schudla zo zadku a tiez v tvari :slight_smile:
5. júl 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si fakt spravila,že si tie vlasy dala dole na krátko,tak ako tinaa?To by som ja nedokázala.Klobúk dolu nad takou odvahou. :wink:
5. júl 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paža 1, pás 6cm, stehno 7cm, lýtko 2cm a cez prsia sa nemeriam, bo mám strach z toho čísla čo by mi vyšlo :grinning:
5. júl 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to ide najviac zo zadku a to nieje dobre,lebo ja mám dosť veľké brucho a odtiaľ by som potrebovala a ešte hore vyzerám ako rambo aj odtiaľ by mohlo ísť viac :slight_smile:
5. júl 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa zmeraj pod prsami,mne odtiaľ išli3cm :wink:
5. júl 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod prsami som schudla aj ja dačo, vidím to na podprsenke (zapínaní). No budem musieť ísť, malá sa zobudila.pa
5. júl 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel to s tymi vlasmi to som sa dala ostrihat ked som bola tehotna a kazdi mi vravel, ze sa mi to fest hodi to som spravila raz v zivote ja som vzdy mala dlhe vlasy uz aj teraz mam dost dlhe mne strasne rychlo rastu :slight_smile: ja som z brucha zacala chudnut az dako po mesiaci tusim :slight_smile:
no co uz narobim s tym bruchom ked som ho mala take velke jak keby som dvojicky cakala?akurat sa napchavam melonom
5. júl 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňamky, ja som brucho cez tehu veľké moc nemala, ja ho mám riadne celý život :sunglasses:
5. júl 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz ja som minuly rok bola na lymfodrenazi je to celkom dobre :slight_smile:
5. júl 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem či by som mala odvahu ,nebolí to?
5. júl 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok