90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

iwis
4. júl 2008

😀 dobre som to napísala

Akurát som sa dočítala že čaj sa berie ako porcia jedla, páni tak to som zvedavá, pre mňa je čaj to čo pre iných káva 😝 , ale nevadí my to zvládneme, dúfam, že malá mi dá tak zabrať že na jedlo ani nepomyslím 😅

iwis
4. júl 2008

Tento ovocný deň sa mi zatiaľ páči, žiadne starosti s varením a ovocie mám rada no super

anaret
4. júl 2008

gucz blahoželám- ste všetky hviezdy, čo ste to zvládli - ja to mám v pondelok a asi budem na to sama, lebo nik sa ku mne ešte neprihlásil...

twins
4. júl 2008

anaret neboj to zvladnes ale lepsie sa to zvlada ked si doma minule ked som mala mat vodu naraz z anielom bola som v robote a nemohla som to vydrzat bolo mi zle teraz som si doma aj pospala tak docela sa todalo ale som hladna a uz idem spat lebo rano vstavam do prace tak caute babenky gucz aj tebe gratulujem za vydrz ale uz dalsia voda tak skoro nemusi byt papa 😅

aniel
5. júl 2008

dobré ránko všetkým.Ja som si dala na raňajky 2 hruštičky a asi si dám ešte melónik. Dnes mám mäsko ,ale vôbec sa naňho neteším.Asi aj dnes bude viac toho ovocia 😉

lucxy
5. júl 2008

dobre ranko vsetkym chudnucim zienkam 🙂 ja dnes varim ryzu a ktomu kuraciu pecienku /pre muza/,
aniel ani ja dako nemam chut na maso skoro vobec mam taky pocit, ze bude so mna vegetarian 😀

aniel
5. júl 2008

ja som omylom písala do dalších 90 dní 😉

aniel
5. júl 2008

čo cvičíš lucxy,podľa akého DVD? 😉

gucz
5. júl 2008

čauko babule, tak ja už mám po vodovom, teraz som spapala dve broskyne, chladí sa mi čajík, to je pohoda 🙂 , malú som konečne uspala, čo mi viac chýba ku šťastiu?
iwis čaj môžeš piť normálne, akurát v ten vodový deň nie.

ja dnes budem piecť kuriatko, dám si z neho prsko. Tak sa naň teším 🙂

ozaj napísali ste vôbec koľko ste po tej vode schudli? myslím za celý mesiac?

mne išlo dolu za tých 29 dní 8 kíl, ale nieje to nejak poznať, zatiaľ, lebo ešte stále mám veľkú nadváhu. V centimetroch mi šlo najviac dolu z lýtok a stehien a z brucha nič moc, ja mám taký blbý typ postavy až no.

gucz
5. júl 2008

len teraz nehýkajte 🙂 , že 8 je moc, bo mne by bolo treba aj 20 - 30 kag dať dolu, aby som vyzerala ako človek. Tak napíšte ako sa vám darí

lucxy
5. júl 2008

aniel kamoska mi dala cd cindy craword je to vyborne 🙂 su tam tri kapitoly"1. formuj si svoje telo - tam je dva krat po 40 minut cvicenia+ 10 minut rychleho cvicenia 2. dimenzia- to som este necvicila a 3. je take cvicenie aj s precvicovatelkou dvakrat po dakym 15 minut
je to fakt dobre cd odporucam su tam dobre cviky, ja som vcera cvicila na nohy a brusaky z toho a fakt makacka

aniel
5. júl 2008

Sindy som voľakedy cvičievala.AJ mne sa páčila,ale nemám si ju kde zohnať.

gucz-ja mám dolu po vode 1.5 kg.teraz mám 69,ale behá mi 1kg hore dole.Mám dole 7 kg.Tiež to nie vidieť.Ešte aspoň 15kg dole ,aby som bola kočka 😀

lucxy
5. júl 2008

aniel tak skus pozriet na nete to cd 🙂 a neprehanaj to ze 15 kg co si sa zblaznila?

gucz
5. júl 2008

ale je, na tebe som to hneš videla že si schudla 🙂 , akurát som sa včera MM pýtala, či je na mne dačo vidieť. A on mi na to povedal, že on si nič nevšimol, lebo že ma vidí každý deň. Tak reku fajn 😖 . Tak som zvedavá či si niečo všimnú naši a svokrovci, keď tam pôjdeme na návštevu. Ak aj nie, tak nevadí, budem držať ďalej, však to robím pre seba nie?

lucxy
5. júl 2008

gucz a nehovor ze 8 kg nie je vidno, no a s chlapov si nerob nic to ja ked idem ku kadernicke a pridem tak mi povie, ze to len toto si si dala spravit 😠 a raz som sa napalila isla som ku kadernicke a prisla som z dlhych vlasov ostrihanana na toho kratkeho boba tak to bola riadna zmena 🙂 no proste chlapi su chlapi 🙂 😀 😀

gucz
5. júl 2008

🙂 😉 🙂

aniel
5. júl 2008

gucz ja som to videla u teba hlavne na tvári,ale keby si si dala užšie tričko ,určite by to bolo vidieť aj inde,ale keď porovnáš foto,kde sme aj s Milkou a túto ,musíš uznať,že to vidieť je ,že si schudA 😉

aniel
5. júl 2008

Ja si tiež myslím ,že to neni vidieť,ale ,keď sa zmerám,tak v páse 6cm stehná3cm hrudník6cm a lýtka 2cm a paža 2cm 😉

aniel
5. júl 2008

🙂 😉 😵 😅 🙂

aniel
5. júl 2008

lucxy clapy sú už taký,keby si oškrela auto určite by si to všimol 🙂

lucxy
5. júl 2008

ja ked som mala prvy mesiac diety za sebou tak som najviac schudla zo zadku a tiez v tvari 🙂

aniel
5. júl 2008

a to si fakt spravila,že si tie vlasy dala dole na krátko,tak ako tinaa?To by som ja nedokázala.Klobúk dolu nad takou odvahou. 😉

gucz
5. júl 2008

paža 1, pás 6cm, stehno 7cm, lýtko 2cm a cez prsia sa nemeriam, bo mám strach z toho čísla čo by mi vyšlo 😀

aniel
5. júl 2008

aj mne to ide najviac zo zadku a to nieje dobre,lebo ja mám dosť veľké brucho a odtiaľ by som potrebovala a ešte hore vyzerám ako rambo aj odtiaľ by mohlo ísť viac 🙂

aniel
5. júl 2008

tak sa zmeraj pod prsami,mne odtiaľ išli3cm 😉

gucz
5. júl 2008

pod prsami som schudla aj ja dačo, vidím to na podprsenke (zapínaní). No budem musieť ísť, malá sa zobudila.pa

lucxy
5. júl 2008

aniel to s tymi vlasmi to som sa dala ostrihat ked som bola tehotna a kazdi mi vravel, ze sa mi to fest hodi to som spravila raz v zivote ja som vzdy mala dlhe vlasy uz aj teraz mam dost dlhe mne strasne rychlo rastu 🙂 ja som z brucha zacala chudnut az dako po mesiaci tusim 🙂
no co uz narobim s tym bruchom ked som ho mala take velke jak keby som dvojicky cakala?akurat sa napchavam melonom

gucz
5. júl 2008

mňamky, ja som brucho cez tehu veľké moc nemala, ja ho mám riadne celý život 😎

lucxy
5. júl 2008

gucz ja som minuly rok bola na lymfodrenazi je to celkom dobre 🙂

aniel
5. júl 2008

to neviem či by som mala odvahu ,nebolí to?