90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
7. feb 2011

@luciaanna no super, hlavne je, ze to vsetko ide dole a nie hore

suezana
7. feb 2011

@wedma 😀 to je v pohode, ale ďakujem 😵

suezana
7. feb 2011

Oznamujem, že som urobila úspešný nábor na nové členky 😀 rozposlala som maily, tak som zvedavá 😎 kočeny, hláste sa 😵

wedma
7. feb 2011

@suezana

Zlaté Moravce - na deň: 8.2.2011

Doporučujem Ti vyhýbať sa príjmu potravy v čase

od: - do:

6:36 - 7:05
8:45 - 9:04
10:20 - 10:39
11:55 - 12:14
13:30 - 13:49
15:05 - 15:24
16:40 - 16:59
18:31 - 19:00
20:56 - 21:25
23:21 - 23:50

Prajem Ti pekný zvyšok večera a veľa šťastia🙂
😎

suezana
7. feb 2011

@wedma ďakujem, idem si to dať na chladničku, aj tebe veľa šťastia 🙂

suezana
7. feb 2011

@wedma a my už po 20. hodine nemôžme jesť 😉

suezana
7. feb 2011

Ja zajtra zjem všetko, ja mám také chute... začína mi škvŕkať v bruchu, ale necítim hlad - to je neskutočné 😨 O 16 som si dala kávu, ale prišlo mi 😝 som myslela, že ju vy.... 😝 tak som ju vyliala, inak mi nebolo vôbec zle, len okolo očí to tak tlačí( 😀 ) ale tak mám chrípku, môže to byť aj z toho 😉

maznacik007
7. feb 2011

no pridavam sa kocky... mam niekde 90 dnovku.. vo worde tak musim postudovat a hlavne zacat....

suezana
7. feb 2011

@maznacik007 vitaj 🙂 ja tu dnes len sama mám monológ - včera mi sľubovali podporu pri vodovom dni a takto sa na mňa vykaš.... 🤐 😝 😀
ak začneš zajtra, tak budeme mať spolu dni rovnaké - začíname bielkovinami 😉

martina_maxian
7. feb 2011

ahojte ahojte,,, ja som začala v sobotu a som straaaaašne hladná,,,, 🙄 🙄 🙄 ale musím schudnúť,, musííííím.. 😉

maznacik007
7. feb 2011

ok...
@suezana ja som si to kedysi pozerala par krat aj skusila ale vzdy vzdala ... tak hadam teraz vydrzim...

ako su ranajky... zajtra... viem ze treba dost pit... zajtra som takmer cely den v NR... ale isto sa bude dat kupit aj cosi len cisto bielkovinove...

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no ja ta podporujem, ale tiez si pripadam ako samomluvec, obcas........mne bolo jasne, ze to zvladnes

kubkovka
7. feb 2011

@maznacik007 ranajky ovocie alebo pohar dzusu

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian mati, ja som dnes len na vode, a neni som hladná, chápeš? ja absolútne 😕 ale vydrž, vydrž 😀

suezana
7. feb 2011

@kubkovka no konečne, bez teba ma to nebaví 😀 ako si to mohla vedieť, ja som si ani hodinu dopredu neverila 😅

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian prečo musíš schudnúť? 😕

maznacik007
7. feb 2011

@kubkovka dakujem... kupila som si cervene grepy.... tak si dam

mati ... vydrz... pocuvaj... ked schudneme cosi tak pojdeme na kavu do auparku... a nieco peken si vybrat na oblecko co povies...

martina_maxian
7. feb 2011

@suezana no lebo tolko som ešte v živote nevažila,,, už sa hnusím sama sebe,,, že 70 kíl,,, fuj fuj fuj,,, dvadsať treba zhodiť.. a potom šup sa na materskú!!!! 😵 😵

wedma
7. feb 2011

@suezana

Je len na Tebe, do koľkej budeš jesť🙂.

Ja som Ti napísala časový rozvrh, kedy by si nemala počas celého dňa jesť vôbec... a to aj pre prípad, že by si dostala neovládateľný hlad.🙂

Držím palčeky🙂
Pekný večer.

P.S. ...Počula si o tom, že hlad je len prezlečený smäd?

martina_maxian
7. feb 2011

@maznacik007 zatial držím,,, ale som hladná,, hlavne takto poobede,,, keď sedím za PC a pracujem,,, a rozmýšlam čo by som si dala... 😀 😀 😀

maznacik007
7. feb 2011

@martina_maxian uz pracujes?

martina_maxian
7. feb 2011

@maznacik007 no pracujem z domu,,, ešte mi dovolili cca do júna mať home office... chodím len sem-tam na meetingy.
a ešte som si otvorila na mimibazare e-shop... tak niekedy neviem kde mi hlava stojí... 🙄 🙄
a vy ako sa máte? kedy sa sťahujete do domčeka? 😉 😉

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian tu nesmieš hovoriť, že 70 kg je fuj 😕 pre niekoho to je vysnívaná méta 😝 😉 🙂

martina_maxian
7. feb 2011

@suezana jeeeemin,,, ja nič nemožem napísať!!!

maznacik007
7. feb 2011

@martina_maxian posli mi link na obchodik na mmb....

no stahujeme sa pred letom... aby ninka este dokoncila skolu tu... teraz ideme doriesovat rozvody potom omiektky a tak..

cumelila
7. feb 2011

no halooo halooo babulky...tak hadam ma odtialto "nevydedíte" 🙂 ale ja som vodny den o 16.00 vzdala 🙄 ...dnes som mala narocny deň a energie nikde...no a teraz si vyčítam,ze som pozrala piate cez deviate...rano som sa važila a 6,5 kg dole tak od zajtra zas naplno a hadam další vodny dník prebehne ako má....
@suezana ..ako sa držíš...či už buvaš??? 🙂 držím palčeky...idem vas dočítať

kubkovka
7. feb 2011

@suezana no lebo ta uz trosku poznam.........treba verit najskor v seba

suezana
7. feb 2011

@martina_maxian 😀 😀 😀 😀

suezana
7. feb 2011

@cumelila nespím, a myslela som na teba 😉

kubkovka
7. feb 2011

@cumelila nevadi, nabuduce zvladnes urcite