• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
@suezana no alebo by sme boli ti stastni, co zeru a nepriberu.......veru, chudnutiu zdar, idem na nechty, pa
8. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana dakujem za radu :wink:
8. feb 2011 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana sue...pod druzbou bolo parkovisko...teraz je nad druzbou...po ceste na polikliniku.....tam ho presunuli.....
8. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@borabora666 ja potrebujem to parkovisko, čo je v centre, vieš také kocky na zemi...tam idem - o tom hovoríš? Poliklinika je inde. Toto je tam, kde je prior.
8. feb 2011 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano.....o tom hovorim.....to parkovisko...nad nim je druzba....taka velka budova a teraz to parkovisko je nad tou druzbou.....bylo pod....takze pojdes smerom na polikliniku a este pod kopcom je parkovisko
8. feb 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no a ked nedas klobásku tak sa to môže na škrobový den ale čím to zalejes? vyvarom?
8. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koncim v praci dievcata. dnes zjedene jedno jablko a vypite 2 kavy a 3 caje. Idem na squash s priatelom. Zajtra urcite od bolesti ani nevstanem. Nesportovala som asi 4 mesiace. Az sa bojim, no zaroven tesim.
8. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dietgirl no super....tak si to uži....ja mam svalovku už týzden čo cvičím také cviky, ktoré moje telo nepozna a je v soku že niečo také viem aj dokázat - napr. sviečku :sweat_smile:
8. feb 2011 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 to ti verim, ale je super , ze cvicis. Ja som sa k tomu odhodlavala poriadne dlho. chcem pridat aj plavanie, ale az o tyzden, lebo viem , ze budem mat svalovku minimalne tyzden a priatel ten ma setrit teda nebude :slight_smile: to cvicis doma? ja musim pod dozorom, inac by som sa ulievala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2011 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 jéééj sviečku robím aj ja - to je hrozný pohľad u mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: smerom hore :pensive: ale veľmi motivujúci :sweat_smile: ten cvik odporúčala aj Sipeky + so sviečky dať nohy za hlavu - ale neviem na čo je to dobré....zabudla som. Ja som jej cviky rada cvičila, len už neviem, komu som požičala knihu.
Tiež som chcela tú tekelyovú - ktovie aké má tam cviky...
@dietgirl drž sa - ten squah ti závidím, ale nerob si z tejto diéty hladovku, lebo to nemdopadne dobre :wink: Pi aspoň džúsy.
8. feb 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry veceer :slight_smile: dnes som mala vitaminy, mozno inspiracia pre vas, ananasovy kompot s teplymi malinami :slight_smile: je to fajne kyslee .)) mozte si aj ananas zohriat, potomje to teple jedlo :slight_smile: kto da inspiraciu na zajtrajsie bielkoviny?

@kubkovka uz mam kramy aj ja, cize budem zavodnena a kila nepojdu dole :frowning2:
8. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana neboj telo ma zasoby az az, to len dnes,lebo vcera som to naozaj prehnala. Zajtra uz zas do normalu.
8. feb 2011 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nata_ ja som pôvodne chcela pangasiusa, ale urobim tak jemne grilované kurča na minime oleja a viac vody a dam si to so salatom, lebo starý už frfle že nič poriadne neje len samé hovadiny :grinning: a aj kvôli malej lebo ta miluje kura im to dám s ryžou a sebe so salatom....
8. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nata_ no vidis, ja mam kramy stale.........zajtra si robim zapekanu brokolicu so syrom
@perla200 mnam, mi robis chutky
8. feb 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka a ty čo držís sa dnes? ja dnes bez prehreskov....vitamínový den normalne som v šoku:slight_smile: a dve kilá dolu baby!!!! večer!!!! som happy :slight_smile:
8. feb 2011 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 ja ano, ale mala som latte.......inak 2x vlakninovy napoj a voda.........nie som vobec hladna
8. feb 2011 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka a to je aký vlakninový nápoj?
8. feb 2011 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky... tak zajtra je na rade skrobovy den
8. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 ja zjem asi cely plesnivy syr so zeleninou...uz tam na mna kuka tyzden z chladnicky :astonished:

@kubkovka ja som nejaka slaba z toho ovocia...alebo je to len unava...
8. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@perla200 vola sa fit drink, chuti to dobre, obsahuje az 60% vlakniny, tak uvidim, ale dost zasyti
@nata_ no to mozno na teba nieco lezie alebo si telo este nezvyklo
8. feb 2011 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka dufam, ze je to to druhe...cista lemra som...otrasne pocasie tu bolo uz druhy den :angry: zajtra sa natankujem energiou, pojem vseetko bielkovinove :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak doobeda som flakala, ale poobede som si dala dzus, surovy karfiol a vodu
zajtra si dam sampionovu omeletu, kedze nemem maso ani syr, rybu mam nechuti mi
8. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak nabuduce vitaminy skusim iba pit ako kubkovka, myslim ze to je lepsie
8. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@llumka no ja si myslim, ze ak si typ ako ja, ze ked zacnem mlet hubou, ze v nej nieco je, tak neviem prestat a trapim sa, furt nieco do seba pcham a som hladna........dnes som iba pila a citim sa super.......
a zajtra mam zapekanu brokolicu so syrom a s nivou a smotanou, aj nasi budu mat mnamku........
8. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som si dnes robila kuracie prsia na bylinkách, na obed som mala šalát z čínskej kapusty, mrkvy a kukurice - už som to tu dávala pre
@kubkovka a hroooozne mi chutil k tomu
na večeru som si dala čínsku kapustu, paradajku a olivy a posypala piza korením + zvyšok kur. mäska - mňam. Iná chuť - dobrá zmena. Dnes som nezvládla ani vývar, ani kávu - od tej mi poobede zas prišlo zle - môj žalúdok ju odmieta, hoci tak by som si dala.... :confused: nechápem.
Zajtra na škroby plánujem kelový prívarok, v lidli mali kel, tak som neodolala :wink:
8. feb 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka a ten vlákninový nápoj je ovocný? mliečny asi nie...
8. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana ano, vlakninovy napoj v prasku s prichutou ciernych ribizli, citronu a 43% podielom vlakniny....
@suezana aj ja som bola v lidli a kel som nevidela......
8. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka ale tá kapustička je vynikajúca, dúfam, že budeš spokojná :sweat_smile:
8. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@suezana no dam si asi na skroby s pecenymi zemiakmi v trube, a na UH teda neviem, co si dat........
8. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkovka slivkové gule, pagáčiky, z lístkového cesta niečo, halušky, ...
8. feb 2011 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok