90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

silvuska
9. feb 2011

dnes mi dorazila zumba 😀 dufam ze to nebudu vyhodene peniaze 😝

perla200
9. feb 2011

@kubkovka ako tie proteínové nápoje? no to by som chcela aj ja....baby a nikto nedržal tu detoxikačnú kúru - neera?

ivella
9. feb 2011

@kubkovka drzim sa ,bol uz aj hlad,ale nastastie maly nechcel nic len mlieko,,inak by som mozno aj zakusla...ale nie,vydrzim to urcite,aj ja si verim
a hlavne mi zase lieta prsten 😀 😀
este dajte nejaky tip na nakup z tej lekarne,ked uz tak uz 😉 😉
jeej,preco si si tu zumbu iba nestiahla?ja mam vsetky len ju nema kto cvicit 😵

kubkovka
9. feb 2011

@silvuska no ak budes cvicit, tak snad nie 😀 😀 😀
@perla200 nie, vlakninove napoje

kubkovka
9. feb 2011

@ivella no krasne, normalne zajtra odpadnem, ked das vahu.......a ako mam nieco stiahnut z netu do pc? ja to neviem, poradte mi prosim

silvuska
9. feb 2011

@ivella ja som v tomto šiši, no dufam ze aspon par krat pocvicim 😎

silvuska
9. feb 2011

@kubkovka 😀 musis si najst fora kde uploaduju take veci, tam su linky a potom tahas 🙂 ked chces poslim IP, kde sa da tahat 😵

kubkovka
9. feb 2011

@silvuska no posli, skusim, vdaka

kubkovka
9. feb 2011

Inak prave obedujem, dala som si krajec chleba k tomu, ale nevladzem ho zjest, super.........

borabora666
9. feb 2011

@kubkovka sa cudujes?ked si vcera nic nejedla?
zkuste www.cucaj.sk...tam sa treba regstristrovat,ale je tam vse,hudba,filmy ,rozpravky...je tam aj zhumba....ja som ju odtial stahovala

kubkovka
9. feb 2011

@borabora666 vdaka, vyskusam...........a ten pitny rezim namiesto ovocia je super, lepsie ako kapustnica 😀 😀 😀

ivella
9. feb 2011

akurat som volala s mamou a tiez jej dve kamosky si zakazdym namiesto ovocneho dali len pitny den,akoze aj dzusiky pili...a hlavne rajcinove stavy...a to sa chystaaaam 😉

kubkovka
9. feb 2011

@ivella no vidite baby, nakoniec este aj na vitaminak prideme tomu na chut, ja som vcera fakt nebola hladna, mozno aj ta vlaknina pomohla.........ale uz budem len tymto stylom vitaminak, mozno si dam sem tam ovocie, ked to nebudem zvladat ale to pochybujem

ivella
9. feb 2011

nikto nikde?ked ja mozem,vy nemozete...no potom sa tu zas ukazem az vecer a teda dufam ze budem este stale hladna,inak by to znamenalo ze som pozrala co som videla 😉

kubkovka
9. feb 2011

@ivella no jasneze, budes hladna, ale ten zajtrajsok bude super.........

ivella
9. feb 2011

myslis ze az taky super? po tom co som mala predvcerom velikansku pizzu,predtym boi tiez prehresky.....za dva dni to nedozeniem(a bez pohybu)

kubkovka
9. feb 2011

@ivella no podla mna to bude uplne super, aj dve kila su vitaztvo

ivella
9. feb 2011

necham sa prekvapkat 😉 😉
maly hore,uz musim ist..

kubkovka
9. feb 2011

@ivella no aj tito moji lapaji su uz hore, obleciem ich, a pojdeme do mesta

cumelila
9. feb 2011

@kubkovka ...haloo halooo...tak už mam aj ja kupený ten zazračny napoj 😀 ..mali ho v lekarni v tescu...šípkovy,čierna ribezla a aloe vera,ten som si zobrala na skušku 😉

borabora666
9. feb 2011

@cumelila hod mi jeden,nech mam hned🙂 a nemusim objednavat

shpirti
9. feb 2011

@perla200 no po dvojhodinovom citani vasich starych prispevkov ti davam za pravdu...psychoterapia 😀 perla ozaj,sa mi zda ze teba si pamatam z diskusie august 2009 ?... 😉

shpirti
9. feb 2011

@nata_ ahoj,tak sa teda drzme 😉 mna ale 65 neuspokoji!!! 😠 dame hravo 60 a hotovo! 🙂

suezana
9. feb 2011

Ahojte, babuľky, dávate osúchy do mrazáku? Som veľa urobila a nechcem to mať na očiach 🤐 🤐 🤐 dobré sú? 😕

cumelila
9. feb 2011

@borabora666 a u vas ho nemaju?...keby niesi tak daleko taaak by som ti ho doniesla 😉

borabora666
9. feb 2011

@cumelila ja sa dostanem do tesca az buduci tyzden nekedy,ked prijde manzel domkov....a za kolko si ho tam kupila,ak mozem vedet

perla200
9. feb 2011

@shpirti no jasné ale ja si teba nepamätam:( už tam nechodís určite že? teda je z toho súkromná téma....
no baby prehresok ako hovado.... horalka zbastená za pol minuty.....takže som bez večere🙂

kubkovka
9. feb 2011

@cumelila no aj ja som tam kupila, tak preto teta hned vedela, co chcem 😀 😀 😀

kubkovka
9. feb 2011

@borabora666 bol za 2,60

perla200
9. feb 2011

@kubkovka no aj ja to pozriem ale neviem kedy sa dostanem do mesta, u nas v dedine ledva kúpim ibalgin:(
zajtra pečené zemiaky so salatom....mnam už sa tesím - dnesná večera - mandle a pol jablka🙂 žiadne mäsko....inak toto je už tretí bielkovinový den čo som mala počas diéty a poviem ten jepre mna najhorsí dodržať....nechapem 😕