90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ingridka22
9. feb 2011

pekný večer 🙂 hlásim dnešok bez prehrešku 😵 ráno džús, na obed mäsko, na večeru mini-mäsko 😉 zajtra nabehnem do lekárne po ten zázračný vlákninový nápoj 😀 navnadili ste ma 😀 😀 😀 keď viac pijem, menej jem, svätá pravda 😵 @kubkovka, je z teba super poradkyňa 🙂 😉 ozaj, a @ivella ako? koľko litrov si dnes pustila dolu hrdlom?????

kubkovka
9. feb 2011

@perla200 preco? pre mna najlahsi...........

kubkovka
9. feb 2011

@ingridka22 no super, ono chce to len vieru v seba a v to, ze tie kila pojdu dole...........som si kupila aj ten smothie dzus ci ako sa to vola, na vitaminak.........a zajtra co?

shpirti
9. feb 2011

@perla200 nie uz tam nechodim odkedy sa nam narodil drobcek... 😉
ozaj a horalka nepatri medzi bielkoviny????? 😝 😀

kubkovka
9. feb 2011

@shpirti no jedine tak ziva "horalka" 😀 😀 😀 😀

ingridka22
9. feb 2011

@kubkovka, včera som tak o sebe rozmýšľala a som zistila, že sa musím naučiť rozlišovať, kedy mám naozaj hlad a kedy mám len na niečo chuť 😨 a prišla som na to, že som doteraz jedla stále, hoci som ani hladná nebola, práve preto, že som mala kadejaké chúťky 😖 😔 tak s tým je koniec, keď sa teraz najem, viem, že iné si už nesmiem dať, aj keď mi sliny tečú na kadečo 🤐 tak sa učím ovládať sa 😀 😎 zajtra si asi upečiem zemiaky v rúre 😉 ale to pitie má do seba niečo 😉

shpirti
9. feb 2011

aj pre mna je bielkovinovy den najlahsi 😉 dnes som si dokonca nedala ani veceru,som bola stale plna z obedu 😵 😵

shpirti
9. feb 2011

@kubkovka sak mozno spraskla presne taku 😀

kubkovka
9. feb 2011

@ingridka22 no taka som rada, ze to ide lahsie, ono si aj clovek zvykne, len sa treba na par dni zatat........a potom telo dostane rozum.......
@shpirti co dobre si mala?

silvuska
9. feb 2011

Dievcata, zajtra to vidim na utok do lekarni na vlakninove napoje 😀
Dajte este nejaky tip, mam straaaasnu chut na cokoladu ☹

kubkovka
9. feb 2011

@silvuska tak si daj ovocny caj......mne to pomaha, ale teda ja chut na cokoladu nemam, asi som uz ani roky nemala, to skôr na zakusok, ale cokoladu nie

shpirti
9. feb 2011

hmmmm,mala som kuracie stehienka so zeleninkou na pare a zeleny salatik 😝 ani tvoja brokolica nemusela byt zla,vyskusam niektory vikend,ked mi vyjde B.D.

ivella
9. feb 2011

halo,som ok,styri kavy za sebou(dve s trosickou mlieka),styri caje na chudnutie-po 3dcl,styri pohare vody po 3dcl
som si to ciarkala 😀 ,,,ale jeden caj mam este pred sebou a vodu tiez na tabletky,
takze tusim 3litre?-no moj vodny rekord,viac do seba nedostanem-voda mi tecie uz aj z pupocnej diery 😀 😀 😀
a vodovy den je teda najvacsia zataz pre toaletny papier,ten sa toci takmer nonstop(esteze som v rodine jedina zena)

silvuska
9. feb 2011

@kubkovka akurat ho chlipem 😉

kubkovka
9. feb 2011

@silvuska predstav si seba v plavkach, ako by sa ti tam ta cokolada hompalala niekde v okoli brucha, stehien a tak
@shpirti bolo to fantasticke, ja som masozravec, ale toto bolo fakt vyborne
@ivella no mne nehovor o toaletaku, a to sme tu dve a mala chodi uz tiez na zachod.........a kolko vody ide dole zachodom

silvuska
9. feb 2011

@ivella sikulaaaa 🙂
@kubkovka no desna predstava, si ma prave odradila daakujem 😵

ivella
9. feb 2011

@kubkovka no,tak to hej.....ale trochu vody usetrim,ze len pijem-nemusim varit a umyvat riady...inak som sa dobre pobavila,ked navecer syn sadol k pc a tam same nechane pohare po mne...ja si vsetko naraz uvarim,aj kavu aj dva caje,nalejem vodu a potom nestiham to upratat,,,len maly dosiel za mnou ze "mami,bola u nas navsteva ked som bol v skolke?"ked som mu povedala ze to ja som vypila,tak ze "pockaj pockaj,ty si uz potom opita"

shpirti
9. feb 2011

@kubkovka super v nedelu je bielkovinovy,v praci mam volno.uz . teraz mi na nu tecu slinky...

perla200
9. feb 2011

@ivella no paradny je tvoj syn a super že si to vydržala....
@kubkovka neviem prečo je pre mna najtazsí B.D. proste to mäso akoby ma hnalo do sladkého....
@ingridka22 tak zajtra spolu bačujeme so zemiakmi?🙂

shpirti
9. feb 2011

s tymi plavkami-celkom dobra motivacia,ked ma najblizsie prepadne naval obzerstva,tak si to pripomeniem 😀

shpirti
9. feb 2011

@perla200 tak si skus dat nieco ine ako maso,napr.syr...ten je skoro ako sladkost 😉

shpirti
9. feb 2011

ozaj chcela som sa opytat vas skusenych,ci sa musi dodrziavat nejaky presny cas,kedy obedovat,lebo ja to mam cele trosku posunute...ranajkujem okolo 11.30,obed 0 15.00 a vecera okolo 19.00...je to OK?

perla200
9. feb 2011

@shpirti a to tak dlho vydržís ohlade ked ranajkujes na obed? a ty už pracujes?

kubkovka
9. feb 2011

@shpirti no ja budem v nedelu asi u svokrovcov.........

kubkovka
9. feb 2011

@shpirti podla knihy to je ok.........

shpirti
9. feb 2011

@perla200 ano pracujem a to je moj najvacsi problem v tejto diete,rano mi totiz velmi nechuti, o 10.00 som uz v praci,no a ked si najdem cas tak si vzdy urobim nejaku ovocnu alebo zeleninovu stavu akoze ranajky,a potom koncim az o tretej,takze az vtedy sa mozem naobedovat...
ci to zvladam?,pijem neskutocne vela vody a ked je vela prace,tak na hlad aj zabudnem 😉 horsie su vikendy,vtedy myslim len na jedlo 😠

shpirti
9. feb 2011

@kubkovka dakujem,to som rada...pocuj a ked ides ku svokrovcom,tak ti pripravia extra porciu toho co mozes?

kubkovka
9. feb 2011

@shpirti no to si ma pobavila 😀 😀 😀 ale tak maso budu mat urcite a zeleninu si donesiem.....minule sme boli a mala som vitaminak, som povedala mm, ze uz nikdy viac, lebo tam sa neskutocne nudiiiiiiiiim, takze myslim iba na jedlo a oni hlcu a ja sa mam divat? ani nahodou

shpirti
9. feb 2011

@kubkovka chudatko ,tak toto si neviem predstavit 😉 vlastne si neviem predstavit ziadnu navstevu,napr.vsetkym vysvetlovat preco nie toto atd. brrrr.nastastie mam svokrovcov daleko a tebe teda prajem vela stastia a odhodlania 😉

kubkovka
9. feb 2011

@shpirti no vdaka, ja som zas taka, ze jednym uchom dnu, druhym von, ved ked oni kysnu, ja nemusim 😀 😀 😀