• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

20. januára 2017 
môj dnešný obedík
11. feb 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka a to čo je? ja také robím pizové so šunkou a syrom... ty si tam čo dala? neviem definovať :grinning:
11. feb 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx nikomu to nehovor, ale ja ráno pijem kávu s mliekom (smotanou :zipper_mouth: ) a cukrom a poobede čistú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no take poznam aj ja, ale kedze my ich nemozeme, tak som dala: na cesto najskor kecup, potom som si spravila taku pomazanku a to z: zavarana paprika, 1 feferonka, trosku horcice, trosku sojovej omacky a kecup.....no to som dala na to cesto s kecupom......no a na to poprazenu cibulku
11. feb 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babizne....este 15 min a obedujem.... ako dnes dobre depresívne den z toho dažda kua :confounded:
11. feb 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja pijem 4 kávy denne s troskou mlieka a bez cukru inak by som ju nevypila a ked mam velký hlad tak kafe a cigoška....
11. feb 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 keď ja po káve bez mlieka nejdem na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: takto aspoň občas :zipper_mouth:
11. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no s tým ja nemam problém nastastie pri tejto diéte a kilám zeleniny a ovocia....
11. feb 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, ja ako držím diétu, tak mne káva nejde tak ako predtým :confused: ja som bola schopná chlipkať kávu celý deň, voda mi vôbec nechýbala... Teraz, keď aj pijem, aj žalúdok je prázdnejší, tak mi z nej býva zle - nemôžem .... :confused:
11. feb 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 no tak nechápem prečo ja zrazu (!) s tým problém mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u mňa to bude asi tým, že naozaj jem oveľa oveľa menej ako som bola zvyknutá.... včera som si dala aj ten vlákninový nápoj a nič :confused: a mala som včera ovocie, zeleninu a vodu, džús... :unamused: a keď mm šiel dnes ráno tretí krát a ja som túžobne očakávala :zipper_mouth: tak už som vyfrfľávala, že aká to je spravodlivosť :angry: ja keby chodím ako on, tak som štíhla ako prútik :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozne ma vie nasrať :angry: :wink:
11. feb 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám dnes upečené zemiačika na vode a fazulu v raj štave.mnam dnes mám škroby.ani som som nezjedla polovičku a už som mala dost kiež by sa mi zcvrkol žaludok
11. feb 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no ten moj tiez chodi kazdy den a vysedava tam, a ja ked idem, tak musim trielit z tade, lebo stale niekto place alebo na mna krici alebo za mnou pride
11. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: @suezana, @kubkovka, čo sa "záchodovej" témy týka, som na tom presne ako vy... idem horko ťažko a ešte ani na tom hajzli nemám kľud :angry: mm je tam tiež dosť často, aj 20 min, lebo číta alebo sa hrá s mobilom a keď som tam ja, nedajú mi pokoj :angry: :angry: včera som sa nestihla ani ozvať :cry: zato som na vás aspoň myslela, že ako diétujete :wink: s malinkým prehreškom (mm mal narodky) som včerajšok zvládla. oslava bude síce až neskôr, ale večer prišla neplánovane jeho mama, tak som urobila narýchlo toasty so šunkou a syrom a nedala som si :dizzy_face: a aj puding s čučoriedkami a šľahačkou a ani ten som si nedala :dizzy_face: akurát som si vychutnala 3 bonbóny (horká čoko a kokos, mňam), ale nevadí, dnes si sladké nedám. zatiaľ som plná z obeda, tak nech mi tento pocit vydrží až kým pôjdem spať :wink: :slight_smile:
11. feb 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 a co dobre si mala?
11. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si tak dačo dala... :frowning2: a ešte sú len 2 hodiny od obeda :frowning2: už som to skúsila oklamať kávou a nič :frowning2: máme tu všelijaké mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak som sa ovládla a maškrtím aspoň hrozienka, dúfam, že to pomôže :zipper_mouth:
11. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky tak včera som prvý den zvládla a aj dnes sa mi darí. Na obed som si urobila pečené zemiaku v rúre a k tomu zeleninový šalát. Tak som ich piekla len na papieri na pečenie bez tuku a trocha kečupu k tomu mňam som si pochutila. Zajtra ma čakajú špagety asi len s kečupom. Inak aj ja vypijem kávu len s mliekom toho sa nevzdám snád to nie je až taký prehrešok. A čo vy papáte ked sú uhlodráty? Stále pizzu a cestoviny? Možno urobím aj kapustové fliačky: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :sunglasses:
11. feb 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, urobila som taký cestovinový šalát, pre mňa bez majonézy, pre zvyšok rodiny s majon... ale ochutnala som aj ten :zipper_mouth: pokrájala som kápiu, paradajky, uhorku, dala som aj kukuricu, aj plechovku šampiňónov... a namiesto oregana to pizza korenie, ktoré sue spomína :wink: to som dávno nemala a piecť sa mi nechcelo :pensive: ale ty si šikovnica, keď si ja napiecť stihla :dizzy_face:
11. feb 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shakes ja dnes halušky, ale nechci vedieť s čím :zipper_mouth:
11. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingridka22- a ten šalát si robíš na uhlodráty? mňam dala by som si ale aj s tou majonézou.
11. feb 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suezana - to ma veru zaujíma máš dnes uhlodráty?
11. feb 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shakes, ja som doteraz jedla väčšinou len špagety s paradajkovou omáčkou alebo nejaké rezance aj na sladko :wink: ale dnes som mala chuť na niečo iné... a ten s majonézou je aj tak lepší :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shakes napr. aj slivkové gule môžeš - cesto len z múky a vlažnej vody - len urob tenučké - mňam s makom :wink:
11. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shakes ja som dala foto, co som robila dnes na UH, a mozes aj halusky kapustne, posuchy a tak
11. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no ved z listkoveho cesta je to raz dva :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana, tak halušky s čím??? neprezradíš? :grinning: ty máš dnes tiež UH deň?
11. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, aha :grinning: to mám aj ja, ale v mrazničke... vyskúšam také nabudúce :wink:
11. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no veru suezana, s cim?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....s bryndzou :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute baby ja som sa asi prežrala ten pizze ako islas om na to ako nenasytná hyena:slight_smile: a stale som plná a fuj až mi je tazko....večer teda žiadne sladké iba ovocie som sa rozhodla....
a čo sa týka MM ten vysedáva na WC a 5x denne po polhodine....asi v tomto mame rovnakých mužov....ja len prídem vykonam odídem a aj to mala na mna pozera a stojí pri mne a otravuje ma - tak to je klud:slight_smile: a ked sme stavali dom tiež som na to myslela takže MM ma vlastný záchod a ja chodím na ten v kúpelni....lebo som vedela že keby som súrne potrebovala ist tak ho odtial nedostanem..... ale za to upratujem mu tam ja:slight_smile:
11. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tym listkovym si ma neskutoce nazhavila,zajtra ho vyberiem z mrazaku,,deti doma,im urobim sladke a ja tam dam nejaku cesnakovu zeleninku,dakujem za tip :wink:
11. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok