• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@mimika4408, kn je Komárno? tak potom bývam presne oproti :dizzy_face: v kk (Kežmarok, kúsok od Vysokých Tatier) ale som len prisťahovalec, manžel je domáci... ja mám otca v PD, tam som vyrastala :wink: ale narodila som sa v TT... a aj v BA som bývala, tam sa mi narodil synátor... ja som taká celoslovenská :grinning:
17. feb 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ano komarno . skoda ale ved svet je maly:slight_smile:....ja cez leto som v taliansku (synov tatino je talian)ale doma je len doma :slight_smile:
17. feb 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no tak to mas iny vylet, ze taliansko, to by som brala
17. feb 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka vylet je tam kde nemusis prat, varit , zehlit.....ja vlastne z jednej domacnosti do druhej chodim...akurat len more mi spliecha pod oknami....ja som radsej tu na slovensku
17. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka babka napiekla, strasne dobre to vonalo a mame domaci dzem s kuskami jahod :astonished: :astonished: no tak to bol moj prvy prehresok :angry: dufam, ze aj posledny!!!
17. feb 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, v KN som pár krát bola ešte "zamladi" :sweat_smile: mala som tam jednu kamošku a jedného kamoša, ale nevideli sme sa už asi 20 rokov :fearful: a to Taliansko mi došlo - podľa malého mena :wink: takže "letujete" na juhu, pekne :slight_smile:
17. feb 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 treba oprasit stare kamaratstva :wink: a potom si okukneme aj vysledky nasho chudnutia :grinning:
17. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nata_ no este ze ja tu nemam taku babku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mimika4408 no ja som znamenie ryby, mne strasne chyba more b :frowning2:
17. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka more je fajn...ale k tomu cela pocetna tal. rodina :unamused: ...a to radsej kupalisko :grinning:
17. feb 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, snáď sa k tomu dokopem a pozháňam kontakty, ale to musím byť dovtedy kočka :grinning: :grinning: :grinning: dievčatá, idem do vane... a teším sa na zajtra, naladená som optimisticky, to asi od povzbudzovačky @kubkovky :dizzy_face: a je super, že tu takto fungujeme, páči sa mi to :wink: tak nech sa nám darí :dizzy_face:
17. feb 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa nam dari veru vsetkym :wink: aj ja si uz idem lahnut , serialiky skoncili :grinning: . dobru noc! zajtra online
17. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no tak to ano, tak vies, ja som bola vzdy pri mori na dovolenke a to raz s frajerom a raz sama, takze preto mi asi more chyba a hlavne klud a obsluha :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka, aj ja som ryba :wink: ale plávať neviem, teda len trošku a aj to len v mori, lebo dobre nadnáša :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrú noc :dizzy_face: a nech nám to v noci dobre spaľuje :dizzy_face: :wink:
17. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka noooo aj mne by sa to pacilo a hlavne ta obsluha :wink: ...ale ked robis to co cely rok tu na slovensku a sama tak teda ozaj nic moc :unamused:
17. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no to ano
@ingridka22 dobru noc babenky
17. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuu aj tebe ingridka22
17. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala
R - jablko so skoricou
O- kelovy privarok s masom
V- detto
prehresky - segedin par lyziciek, krupica par lyziciek

inak zajtra by som chcela skusit falosnu jadernicu, ale nemozem najst recept pomoooc
17. feb 2011 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22
@mimika4408 sranda kocky,ja som z kk a zijem v taliansku :wink: pekna nahodicka
18. feb 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak dalsi den pred nami :wink:
18. feb 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shpirti a kde konkretne? my sme v kalabrii -terbisacce :D
18. feb 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: , uz aj my sme dnes hore.....na ranajky poharik dzusu a pred nami bielkovyny...
18. feb 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
@mimika4408 ja som robila pár mesiacov v KN:slight_smile: a inak som z NZ:slight_smile:
aj ja chcem taliansko:slight_smile:)))
@kubkovka veru veru - dobré ránko..... bože dnes sa mi tak chutili párky na ranajky....strasne ale nedala som si :dizzy_face:
18. feb 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 krasne, neuveris, ale ja som robila malej a ani som neolizla, som povedala, ze bez prehreskov, tak bude tak, uz sa nemozem vyhovarat na menzes :grinning:
18. feb 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kde ste vsetky? Ja varim.........potom hodim foto
18. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 to je super :wink: , ja si tu tiez teraz hladam pracu, materska sa za mesiac konci :frowning2: ale trh prace je veeelmi ubohy
18. feb 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://varecha.pravda.sk/recepty/falosne-jaternice/12619-recept.html
@llumka taketo niečo?
No ja som bola včera u svokry tak nám nachystala slané ani som sa toho nechtila čudovala sa a stále ma ponukala tak som jej povedala že už také nejem no skoro dostala šok.Potom sme sa išli najest do reštiky tak tam som si dala ryžu zo zeleninou a mäso som nechala na taniery to potom dojedol MM no myslím že som jeje po včerajšku spravila riadny šok :grinning: dnes mám uh tak asi si dám bud nejaký celozrnný rožok alebo BB varit sa mi nechce pre seba,MM z malým maju koložvársku
18. feb 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčatá, môj dnešný obedík........
18. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka vyzerá to fantasticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si šikovná :wink:
18. feb 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana dakujem, snazim sa co najviac nieco vymyslat, aby stale nebolo dookola to iste
a co tvoja ocistna ryzova kura?
18. feb 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka :grinning: no po tom rannom prekvapení ( po 5cm dole z každého stehna :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
desiata 1 banán, obedík práve teraz - ryža s kari a zeleninou - uvidím, či to vydržím celý deň :wink: , lebo idem piecť štrúdle :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teraz idem do škôlky, decká mali nejaké testy školskej zdatnosti či čo... tak idem zistiť, čo z tej mojej bude :sunglasses:
18. feb 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok