90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
18. feb 2011

@suezana gratulujem k tym -5cm 🙂 , len tak pekne dalej!

kubkovka
18. feb 2011

@suezana no tak to ti drzim palce, aby dobre dopadla.........strudle? no teda, mnami

mimika4408
18. feb 2011

@kubkovka mnam , mnam ake fasirocky su to? ja som mala dnes zeleninovo-hydinovy salatik a za salku kuracieho vyvaru 🙂

kubkovka
18. feb 2011

@mimika4408 to su fazulove fasirky a zemiakovo cibulo majonezovy salat..........dnes mam skroby

mimika4408
18. feb 2011

ahaaaaa , to ja mam zajtra 😉 , aj zbytok rodiny ti z toho papal?

kubkovka
18. feb 2011

@mimika4408 no mm je este v praci, im som urobila aj fazulovu polievku a hodim im do polievky tu fasirku, ak budu chciet alebo mozu aj ten salat, je vyborny, ale majoneza je bez vajec

mimika4408
18. feb 2011

@kubkovka aj ja sa snazim varit tak aby mi nieco z toho aj deti jedli 🙂 , robila som aj karfiolove placky ale tie som nejedla, myslis ze ked je v tom vajce tak by som mohla na bielkovynovy den?

kubkovka
18. feb 2011

@mimika4408 ano, len tam zas nemoze byt UH, cize muka a pod

mimika4408
18. feb 2011

ahaaaaa , takze placky nic :(

perla200
18. feb 2011

@mimika4408 ani placky, ano l okse ani langose nič také neexistuje v tejto diéte...... 😠 😠
no ja som na obed pečené zemiaky s kapustovým šalatom - baby ten z LIDLA stojí 80 centov je z červenej kapusty a je FANTASTICKY......ved len ked kúpis hlávku kapusty je drahsia.... odporúčam

kubkovka
18. feb 2011

@perla200 ano, mam vyskusane a potvrdzujem, je super ten salat

a ja si na UH robim langose

suezana
18. feb 2011

@perla200 my sme ten šalátik - kapustičku už objavili 🙂 aj mne veľmi chutí 😵

suezana
18. feb 2011

@mimika4408 zemiakové placky môžeš, robia to tu - vraj to drží aj bez vajca, ale neviem recept...

kubkovka
18. feb 2011

@suezana no placky som skusila este na jesen, normalne si nastruhas zemiaky ale lepsie je na tom velkom struhadle, pridáš cibulu, cesnak, soľ, majoránku a všetko, čo si kto dáva do placiek, a vysmážaš, držia.......
@mimika4408

shakes
18. feb 2011

ahojte ja mám dnes bielkoviny konečne aa urobila som si takú čínu z kuracích prs. Dala som tam šampiony, paradajky, mrkvu a kukuricu a k tomu šalát zeleninový no fajne som si pochutila 🙂 😎 😀 😀 .Dnes mám 9 deň a - 3 kilá tak som rada. kubovka- neboj to ds rozbehne musíš byť trpezlivá. Asi preto v tej knihe píšu že sa má vážiť len po vodnom dni aby sme neboli sklamané. Ja to tiež nevydržím a vážim sa každý deň, ale už nebudem.
A inak zatiaľ žiadny prehrešok 😎

ingridka22
18. feb 2011

ahojte 🙂 dnes som obedovala kel so zemiakmi, zasýtil 😉 kedy sa môžu pukance z mikrovlnky? dúfam, že dnes, lebo už som si ich dala 😀 dnes k nám príde návšteva, tak snáď odolám, idem rýchlo upiecť jablkový závin z lístkového cesta, nech je nejaké sladké, tak dúfam, že sa mu vyhnem 😖 a na večeru si robím chúťky na hranolky z rúry, len také s kečupom, tie môžem, že? 😉 aspoň trošku 😕 @shpirti, to je sranda, aká náhoda 😵 ja bývam v KK od r. 2006... @kubkovka, aké špecialitky ty vymýšľaš, to ja som na to lenivá 😔 si šikula 😵 @suezana, to čo ty robíš s tými nohami??? -5cm zo stehna? to je úžasné 😎 už musíš mať nôžky ako gazela 😅 @shakes, super výsledok 😵 baby, vám to tak pekne ide 😎 😵

kubkovka
18. feb 2011

@shakes no ved ano, ja sa nevzdam ani nahodou

kubkovka
18. feb 2011

@ingridka22 no ze zavin, dala by som si...........daj si kludne hranolky z rury

llumka
18. feb 2011

babenky, tak dnes som na obed mala falosnu jadernicu, fakt bola vynikajuca, aspon mne chutilo aj nasi ochutnali a pochvalili

kubkovka
18. feb 2011

@llumka no tu ja chcem nabuduce s kyslou kapustou a zemiakmi

mimika4408
18. feb 2011

@perla200 diky za tip 🙂

mimika4408
18. feb 2011

@suezana no zemiakove by sa dali ale tie velmi nemusim ani bez diety ☹

perla200
18. feb 2011

@kubkovka langoše? no tie som este nikdy nerobila🙂
no vy ste sikule - ja som ten salat dnes objavila dala somsi ho s kukuricou a cherry paradajkami a pečené zemiaky s kečupom a celkom som fit🙂 zatial...

baby ja mam problém - čo môžem pri panelaku hryzkat?🙂 lebo je to po 20.h a ja nikdy nevydržím to nemam ho pozerat???? alebo fakt nič ? ani slnečnicové semienka??? alebo len mrkvu?

mimika4408
18. feb 2011

@kubkovka dakujeeeem , tak zmenim asi chute 😒 a privarok so zelenych strukov s kyslou smotanou????

perla200
18. feb 2011

@kubkovka asi nie klasické langose tam sa bijú UHT s bielkovinami....

mimika4408
18. feb 2011

@shakes jeeej aj ja mam 9.den a -3 🙂 🙂 🙂 spalujeme rovnako 😀

suezana
18. feb 2011

@perla200 ja panelák pozerávam ráno o 9 hod, 😎 s kávičkou 😉

kubkovka
18. feb 2011

@mimika4408 no aj to mozes v bielkoviny

kubkovka
18. feb 2011

@perla200 no ja som vzdy robila tzv. lacne langose, len voda, kvasok s vodou a muka a chutia dobre

llumka
18. feb 2011

babenky prave som dovecerala, a mam strasnu chut na sladke alebo slane chrumkave pomooooooooc