90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
20. feb 2011

@ingridka22 no moje telo sa stale s tým nejako nechce zmierit že je to navždy a na furt 😀

veronikale
20. feb 2011

ahoj všetky poctivo chudnúce 🙂
od zajtra sa k vám pridávam aj ja. Mam 22, 173 cm a dnes 73,3 kg ☹ túto diétu som držala už pred 2 rokmi, síce som vydržala len po prvý vodný deň, ale dúfam že s vašou podporou to tentoraz dotiahnem do úspešneho konca 😅
ešte pred Vianocami som mala o 4 kilá menej, čo bol úspech, ale od januára som bez roboty a mamulienka vyvára a vypeká, a takto som dopadla ☹ lebo ja len keď robím a som v strese tak sa mi podarí schudnúť. no dúfam že to pôjde aj takto. tak zajtra sa "vidíme", napíšem vám ako som dopadla - či som hneď prvý deň nezhrešila 😒 papa

kubkovka
21. feb 2011

@veronikale ahoj, no vitaj medzi nami..........spolu to snad pojde lepsie

perla200
21. feb 2011

@veronikale vitaj....neboj určite ti to pôjde s nami🙂))

kubkovka
21. feb 2011

@perla200 tak ako dnes?

veronikale
21. feb 2011

veľmi pekne dakujem... 🙂 vidim to dnes na ťažky deň... na ranajky som si vždy dávala parky, alebo šunku... a dnes - 2 pomaranče... ach jaj 😒

perla200
21. feb 2011

@kubkovka neviem idem na nakup práve a vôbec neviem čo budem jest....ale ako tesím sa že kilá čo som zhodila som nestratila - zatial....tak uvidíme

kubkovka
21. feb 2011

@veronikale no treba zacat v hlave a tesit sa na to, co mozeme a nie nariekat nad tym, co nemozeme, lebo to by sme rychlo skoncili..skus premyslat tak

kubkovka
21. feb 2011

@perla200 kedy mas vodny den?

marianka0101
21. feb 2011

Ahojte, prišla som vás pozdraviť, dlho som sa neukázala, ale stále držím dietku 🙂 Boli sme teraz posledné 2 týždne chorý, tak som ani nemala chuť niečo čítať, takže mám čo robiť, asi keď malý na obed zaspí, tak si preštudujem, ako sa vám darilo-darí 🙂 Ako som bola chorá, tak som jedla ešte menej ako sa má, niekedy som vynechala večeru, niekedy aj na obed polovičnú porciu. No minulý týždeň som na tom bola už trošku lepšie, trápil ma už iba kašel a taká chuť mi prišla na jedlo, že som mala niekoľko prehreškov. No myslím, že nejako som z toho nemohla pribrať, pretože som bola ozaj vyhladovaná 🙂 teraz už ale idem zase podľa pravidiel. O 2 týždne mám 2 vodný deň, tak už musím určite na 101% dodržiavať, aby som nebola veľmi sklamaná... Dnes mám UH. Rozmýšlam, čo si dám na obed.... asi cestoviny, mňam 🙂

nata_
21. feb 2011

Ahojte baby
no dnes bielkoviny, ale vcera som mala vitaminy, rano som sa postavila na vaaahu a konecne to ide zase dolu, "uz len 70,8 kg"...to cisty orgarmus, ked si zapnem rifle normalne na GOMBIK nie na gumku 🙂)) v sobotu idem ku kadernicke po 4!!!! mesiacoch 🙂)....nebol cas pri malej...pomaly sa zacinam citit ako clovek opat 🙂))
@kubkovka videla som par stran dalej jedlo na modrom tanieri? 🙂)) ja dnes mam rybku, chlebik taky fajny tmavy a asi kel si uvarim v pretlaku k tomu a salat...uz sa tesim jak male deco...jedlo si aj vychutnam a uz len tak nenaperem do seba 😀 😀 😀

perla200
21. feb 2011

@kubkovka 1. marca kedže február ma 28 dní🙂 no kúpila som eidam a tofu čo s tým?

ingridka22
21. feb 2011

ahojte, konečne bielkoviny, tie mám rada 😵 ale neviem, či chcem teplý obed (mäso) alebo studený (šopský/grécky šalát s pečivom) , tak sa rozhodujem 😖 😕 @perla200, voda už budúci utorok, normálne sa bojím 😨 😔

kubkovka
21. feb 2011

@nata_ no jasne, mam take modre a su mensie nez tie obycajne biele
@perla200 jej, super, to mam aj ja, tak nas bude viac

perla200
21. feb 2011

@kubkovka no fajn bože to už nabudúci týžden? jeho oči nozbohom🙂)))
no tak mam to tofu idem to ochutnat čo to je za zazrak🙂

mimika4408
21. feb 2011

@veronikale vitaj veronika 🙂 , tak od zajtra ta tu budeme vsetky podporovat ! 😉

mimika4408
21. feb 2011

ahojte dievcata, ja dnes vitaminy...celkom dobre to ide, 1/2dna som zabila u lekarky a teraz sa zase chystam von 😉 , takze uz len vecer a zajtra tie vytuzene kuracie pecenocky na cibulke 😉

perla200
21. feb 2011

@mimika4408 no super.... inak to tofu bolo celkom fajn s chlebom sa to v pohode dalo jest🙂 ako ani som nezjedla čo som si naložila🙂)) nuž ale teraz pre istotu kafe a banan....

llumka
21. feb 2011

ahojte babenky, dnes som rano vazila o kilo mam hore , tak som si povedala ze od dnes bez prehreskov, nemala som ani jediny den bez prehreskov, mne vzdy pekne doobeda vydrzim a do vecera pokazim, asi by som mala dat olovrant co poviete?
inak dnes om sa velmi tesila na obed, mala som plnenu cuketu so syrom, tak som pekne pomalycky vychutnavala, a viete co ma teraz vrta v hlave ? HORALKY POMOOOC
od vcera som chora , nadcha, kasel, hrdlo. mala by som upratat o hodinu pride kamaratka, tak sa mi nechce, asi na to upratovanie kaslem 😅

silvuska
21. feb 2011

Ahojte, tak ja dnes voda ☹ Ale hlasim ze sa statocne drzim, dala som si len trosku kavy bo ma boli strasne hlava, ale vypila som len pol salky. Sice este do vecera daleko, ale duuufam ze to zvladnem 😵 Moj muz mi neveri ze to vydrzim, takze mam dvojitu motivaciu vydrzat 😎

zuzkakach
21. feb 2011

@silvuska drzim palce urcite to vydrzis 🙂

kubkovka
21. feb 2011

@silvuska no jasne, ze vydrzis......

katulik22
21. feb 2011

ahojte kocky.....oddnes som sa k vam pridala aj ja :D tesim sa na nase spolocne uspechy :D

kubkovka
21. feb 2011

@katulik22 vitaj, a kolko vazis a kolko chces schudnut? ak to teda nie je tajne alebo neprijemna otazka 😉

katulik22
21. feb 2011

@kubkovka ahoj 🙂 prave som sa odvazila.....mam 166 cm a 82 kg.....po porode som mala 106 :( schudla som na 80,no pak som to prerusila a dve kila hore vianoce atd same oslavy :D takze som uz pomerne dost schudla,no hladovkou....chcem teraz vyskusat,ci bude fungovat aj toto :D chcem mat 60 🙂 verim ze to zvladnem....uz sa urcite nechcem vzdat....

kubkovka
21. feb 2011

@katulik22 no tak to si krasne schudla.......jasne, ze sa ti to podari, ked uz si tolko dosiahla, ja som mala po porode 95, teraz mam 83, a chcem 70, ale tak nejako sa to zastavilo........meriam 170cm

katulik22
21. feb 2011

@kubkovka jej tak sme na tom obe rovnako 🙂 ved prave ze aj mne sa to zastavilo.... :( a hladovka sa mi uz drzat nechce,ale ked nepomoze ani toto,tak prejdem na nu.... no aj ty mas uz dost dolu...sikovna ....neboj zvladneme to 😉 a kolko uz drzis 90 dnovu? no ja budem rada,ked budem mat aj 65 🙂 ja som mala povodnu vahu pred otehotnenim 94,no uz som si povedala dost....kazde leto hroza a depresie z toho,co si obleciem,toto leto to uz nechcem zazivat....

katulik22
21. feb 2011

@kubkovka no s tym rozdielom,ze si o 4 cm vyssia...to spravi dost 🙂

kubkovka
21. feb 2011

@katulik22 no ja som mala pred otehotnenim vahu taku ako teraz okolo tych 80 kilov........ja uz som v tejto diete za polovicou, tak nie som velmi spokojna, lebo to neviem dodrzat na 100%, ale tak snazim sa a podstatne je, ze to ide dole a nie hore

mimika4408
21. feb 2011

@perla200 asi bolo velmi dobre ked si aj na tanieri nechala 😀 😀 😀