90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
27. feb 2011

baby ako nechapem - je napísané že vo vodný den sa môžu ovocné a zeleninové džúsy ale tie sú rátané ako porcia jedla tak sa môžu alebo nemôžu????

suezana
27. feb 2011

@perla200 nemôžu 😎

suezana
27. feb 2011

@perla200 😀 😀 😀 😀

perla200
27. feb 2011

@suezana tak na kieho čerta to tampísu a robia mi chute???

suezana
27. feb 2011

@perla200 kedy máš vodový deň?

perla200
27. feb 2011

@suezana v utorok ale už sa chcem psychicky pripravit

suezana
27. feb 2011

@perla200 je to zvláštne - ja som tomu sama nechcela veriť, ale vôbec to nebol problém vydržať na tej vode - nebola som hladná, nemala som mdloby, nebolo mi zle 😕 nič.... vlastne poobede som si dala kávu - z tej mi prišlo na grc, tak som ju vyliala 🤐 a zapila vodou - pomohlo. Možno ti bude zima a nebudeš mať tak veľa energie....ja som to trošku tak cítila. Ale keby mi bolo zle, tak sa najem. Nič také však neprišlo 😕 tak sa neboj dopredu - budeš to riešiť potom 😉

zuzkakach
28. feb 2011

ahojte dievcata 🙂 no pomooooooc placem ☹ som nahnevana najradsej by som sa vyfackala. Na aku rit som sa dnes rano vazila to so chcela az po vode, ale neodolala som a ta sprosta vaha ukazala 64,8 o kilo a pol viac ako naposledy, ked sme robili tabulku. Joj precoooooooooooo ☹

kubkovka
28. feb 2011

@perla200 nie, nemozu sa, v knihe je napisane iba voda

kubkovka
28. feb 2011

@zuzkakach ahoj, no dufam, ze si sa vyfackala.........vazi sa vzdy az po vitaminoch, najlepsie je vsak po vodovom dni, vaha stale beha hore dole, aj mne a prd si z toho robim

suezana
28. feb 2011

@zuzkakach
@kubkovka čaute, ja som sa dnes tiež odvážila ráno a kilo je späť a to ma ešte predtým tak preháňalo 🤐 že som myslela, že bude o 2 menej 😀 ale mne to nejak nevadí....vidím sa, spokojná som... kilá išli dole... 😎

kubkovka
28. feb 2011

@suezana no ahoj, tak ja uz som sa stihla riadne nasr.... ,to su ranajky, co? ale tak uz s tym nic nenarobim, uz len dufat.......to ohladom mm roboty 😉

mimika4408
28. feb 2011

ahojte dievcata, ja od rana beham ako vcelicka usilovna (aspon nemam cas o jedle rozmyslat) 😉 , uz som dala spalnu komplet do poriadku, prezliekla aj postele a teraz sa trapim v deckej izbe (keby som mala starsiu po ruke tak ju vyfackam 😠 😠 )boooze ta je väcsi bordelar ako maly a vôbec jej to neprekaza, hlavne ze su vlasy vyzehlene, nechty nalakovane....ale ze chliev okolo seba, noa???? ved na toi je mater! 😠 😠 😠

suezana
28. feb 2011

@mimika4408 😀 😀 😀 😀 tak netráp sa, toto počúvam od všetkých mamičiek puberťáčok 😎

suezana
28. feb 2011

Ja som vypila liter ríbezľového džúsu 🤐 a myslela som si, že umriem, tak mi prišlo zle 😢 😢 polhodinu som sa skrúcala od bolesti... 🤐

suezana
28. feb 2011

@mimika4408 poď aj ku mne upratať... ja tu mám ešte cestovné tašky nevybalené odvčera a dnešný nákup - kyslé ryby sú niekde naspodu v igelitke 🤐 doteraz mi to bolo jedno, ale už idem hádam niečo poukladať.... od rána ma už min. 6x prehnalo 😕 na to ten záchvat.... cítim sa ako pred popravou 😖

mimika4408
28. feb 2011

@suezana liter dzusu??? dievca zlate, prave si si skonzumovala celodenny pridel jedla 😉 a kysle ryby tie ti uz aj odplavali 😀

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 to ju prejde,no nie?

mimika4408
28. feb 2011

ja idem dnes na 13-tu ku kozmeticke 😉 jaaaj konecne 1,5hod pre seba 🙂 . mamka mi pride k malemu sem domov tak ziadny stres.

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 no zavidim......

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka 😉 raz mesacne si aspon tu kozmeticku doprajem , ved o chvilu 40 ☹ ..zato u kadernicky som nebola od novembra a to je hnus uz, toko sedivych vlasov 😒 ale aj tam sa chystam tento tyzden, este sa dohodnem so sestrou aj ta chce ist a dame hned aj chlapcov ostrihat jednym supom...takze tam relax nemam 😒

suezana
28. feb 2011

@mimika4408 ten celodenný prídel jedla je už v hajzli - cikala som 5 minút 😀

suezana
28. feb 2011

Inak pozerám ten pokoj v duši - celkom sa dá....

mimika4408
28. feb 2011

@suezana V DNESNEJ TAZKEJ DOBE A TY SI LEN TAK PLYTVAS 😉 , ZHORA DNU A ZDOLA VON.... 😀 😀 😀 😀

kubkovka
28. feb 2011

dnes je den blbec, nic sa nedari, vsetko sa sere cloveku na hlavu

mimika4408
28. feb 2011

@kubkovka co sa deje???? 😲

mexx
28. feb 2011

Heh, zijete? Jasne, ze zijete, to len ja som polomrtva. 😝 Tak rozmyslam, ci malo zmysel zacat drzat dietu, ked sa naplnaju vsetky tie reci o tom, ze telo bude protestovat, ked mu nedozicim oddych. 😝 Flakam cely mesiac neskutocne, ale tak optimisticky som si povedala, ze no a co, v minulom kole som vydrzala poctivo prvy mesiac, tak teraz vyskusam zas druhy. 😀 O tyzden bude voda, a potom skusim nabehnut zas na normalny rezim, hadam sa chytim...

A len tak pre zaujimavost, segra mi rozpravala o nejakej babe (co ju pozna od nejakej kamosky zas), co schudla straaaaaaaaasne vela vdaka 90-dnovke. Ale ozaj ze vela. Z nejakych zhruba 150 kil (fakt mala obrovsku nadvahu, resp. obezitu) na nejakych 60 aj nieco (neviem presne uz, proste do 70 kg). 😲 Drzala ju cely rok, systemom 3 mesiace dieta, 1 mesiac pauza. Takze tri kola, ak dobre ratam. Kua...moj idol. 😀

mimika4408
28. feb 2011

@mexx 😀 😀 to je optimisticka sprava na nakopnutie....takze drzime dalej 😉 ...a mozno za rok sa tu budeme stratavat pri teme " mentalna anorexia" 😉

kubkovka
28. feb 2011

@mimika4408 vies co, furt nieco, ale tak uz som sa vyzurila, vyrozpravala a idem dalej.....prave obedujem, rozmixovane kiwi s bananom.....mam to v zmrzlinovom pohari, je to dobrota, to mam na nervy 😉

kubkovka
28. feb 2011

@mexx no krasne, to ja budem rada ak bude do leta tych mojich vysnivanych 70, ale tak este mam min. tri mesiace