• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. januára 2017 
@mimika4408 veru, ochutnala som na spicku lyzicky.......ale tak ani nie som hladna, ani som to moc nechcela nastartovat, ten moj zraci mechanizmus
1. mar 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no predsa v spalni.......ale este neplace, ale uz je hore
1. mar 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si ohrievam tu kapustovu polievku :unamused:
1. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ved prave...najhorsie to zacne byt prvym sustom :frowning2:
1. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ved preto je pre mna vobec nic do ust nedat......ale tak zatial nie som hladna, pohoda
1. mar 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, dobrú chuť k obedu :slight_smile: ja si počkám do zajtra :unamused: zatiaľ len pijem a chodím na wecko, to je otrava :confounded: aspoň dnes si môj pitný režim príde na svoje, lebo inokedy viac jem ako pijem :confounded:
1. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 dakujem :unamused: ... dnes by ta teda ozaj tvoje ladvinky pochvalili :wink:
1. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som mame, poobede sa tam chceme zastavit a ona , ze peciem hanacke kolace :confounded: ...ja sa jej pytam, to su tie okruhle a v strede natlaceny mak, lekvar a tvaroh???? vraj aaano :unamused:
1. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, naliala som uz 4 pohare vody a par lyziciek polievky, iba som ochutnala ci je dobra, zatial nie som hladna ale je mi zima, a mam nejake chute ale vydrziiim

babenky drzte sa , my to zvladneme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, ja ich volám moravské koláče... tie sú božské, mňam mak, tečú mi sliny... to je aká provokácia :fearful:
1. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka, aj ty dnes voduješ? :grinning: ja pijem aj čaj, holú vodu striedam s čajom, hoci by som nemala, ale kým len pijem, je to ok... už mám v sebe takmer 2 litre tekutín...
1. mar 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ano aj ja mam dnes voduuu, zatial pijem len vodu, ak bude na nevydrzanie dam caj
1. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka no inak zima bola aj mne prvykrat pri vode, dnes nie je, asi zato, ze sa viac hybem
1. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 veru, pokusenie :frowning2: ...normalne aj rozmyslam ci tam vobec ist :unamused: ...musim vydrzat ten vitaminovy, lebo minuly som zhresila lebo sme boli na oslave
1. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no ja mam caj tiez v zalohe, ze ak by.........
1. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no nemohla si ist vcera????
1. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka u nas dnes krasne svieti slniecko :wink: to by sa aj okna dali umyvat ale asi si ich odlozim este na ten vodovy den aj ja :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ze???? ved kto vedel.....to ju tiez len rano tu moju mamu napadlo, vraj ich videla v obchode a hovori, ze ona 80centov za taky mini kolacik neda..... :unamused:
1. mar 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no okna by sa zisli umyt aj mne, ale to ma este kopec casu.....to niekedy cez vikend, ked bude mm s detmi........dala by som si taky kolacik, ale dnes nie......
1. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka mne je fuk kedy...ja mm nemam nikdy :frowning2: ..no a ked pride tak nebudem predsa okna umyvat :wink:
1. mar 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no to je jasne.......
1. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ešte som sa neutopila :grinning: zatiaľ som ok, celá família je už nakŕmená a ja som nič neochutnala ani po malej nedojedla ani nič :wink: ale do večera ďaleko :confounded: poobede príde kamoška s malou, to si dáme kávu a potom ich pôjdeme v rámci prechádzky odprevadiť :dizzy_face: zatiaľ nemám hlad, dúfam, že to nezakríknem :confused:
1. mar 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 sikulka, vidis ide to :wink: ...to je dobre, ze pride kamoska, poklebetite trosku, budes mat spolocnost a den ubehne ako nic :wink:
1. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, zatiaľ to ide, šikulka budem až večer v posteli, keď už budem vedieť, že som jedlu odolala :wink: dnes to musím vydržať, veď keď aj ostatné dievčatá len pijú, čo sa na ne vykašlem? :grinning: :grinning: :grinning: @perla200, spíš?
1. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, držkajte sa - ste super :slight_smile:
ja už obedík za sebou - nebudem vám radšej opisovať :grinning: ale konečne mám pocit spokojnosti po jedle :wink:
Ja dnes idem s malou do "divadla" na EláHop :sweat_smile: kto sa pridá? :sunglasses:
1. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 mas pravdu, ved musi byt spolupatricnost :wink: ...so mnou tu nikto nefici na rovnakom dni :unamused: , tak aj tu vodu budem mat tazsiu :cry:
1. mar 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana jeeeej kultura :grinning: a kde to bude? moj maly by asi nikde neobsedel...ja som uz velakrat rozmyslala aspon o kine ale ved ani pri telke on neobsedi, hyperaktivny :unamused:
1. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 aj na mňa sa všetci vykašľali, keď som mala vodu :cry: :pensive: ale zvládla som ju :wink:
1. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana silna vôla byt lepsi ako ostatni :wink:
1. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 u nás v kultúrnom stredisku, či ako sa to volá - sú tam také sedadlá ako v kine - smerom dohora, ale pomedzi ne široké schody s kobercami, takže také malé detičky aj tam sedia, aj sa prejdú, ale keď zhasnú, väčšina sa bojí odísť od mamy :grinning: a niektoré sa ja rozplačú a musia ísť domov :sweat_smile: Ale dnes hrajú čin-čin, takže hádam plač nebude :wink:
1. mar 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok