• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@suezana tak sa pekne pobavte obe :wink: ja idem teraz k nasim, ide aj sestra s deckami ...tak na vecer sa hlasim :wink:
1. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no jasne, ze vydrzime, ved sme predsa nejake bojovnicky, no nie?
1. mar 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ahoj a vydrrrrrržžžžž :sunglasses:
1. mar 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no krasne, tu nic take nie je...... :frowning2:
1. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 dnes idem spat asi o osmej :slight_smile: zalahnem s malou, cize este pat hodin a mam to za sebooou :slight_smile:)) ty ako? ja som si musela ohriat mineralku, nech zaludok oklamem trosa, podarilo sa, nejak uz ani hladna nie som, len strasne slabaa...a bola som v dmke a na zajtra som si mnamky nakupila :slight_smile:
1. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nata_ no vidis, a ja pojdem teraz do obchodu............ale hladna nie som.........
1. mar 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja vstanem rano o siestej a dam si riadnu kavu, dnes som ani tu nemala....som si kupila cviklovu stavu, tak vyskusam a aj ten napoj vlakninovy...a celozrnne chlebiky, jeden druh az cierny je skoro, som zvedava, ci mi to aj chutit bude...
1. mar 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nata_ no ty mas ake plany...........ja mam zajtra pecienku, len najskôr si ju musim ist kupit :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ja mam fasirku este, ale no je tam rohlik v tom a to maso nie je tiez najchudsie...no uvidim....ja som teraz posledne styri dni jedla dost zleeee.... :angry: :angry: dnes preto musim vydrzat...a to mam doma plnu chladnicku....pecienku kuraciu na cibulke si spravis? mnam....sme dlho nemali
1. mar 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nata_ no tak veru, na cibulke
1. mar 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 veru mama je mama....on sa na mna tak pekne ulozi a zabuvka,zozrala by som ho vtedy :slight_smile:
1. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby uz som doma :wink: ...kolacom som odolala, ani odrobinku som si nedala :slight_smile: , som na seba hrdaaaaa. ale ta vaha ma pokusala a tej som veru neodolala :frowning2: ...radsej som mohla lebo od 21.2. len pol kila dole :angry: , takze mam 82.....a mam z toho depku
1. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny ako sa mi mate?ja som dnes na syre....fuj,uz asi nikdy viac :D
1. mar 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 nezufaj.....kazda vaha sa pohne smerom dolu,ked takto prisne dietujeme,tak urcite
1. mar 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulik22 dakujem za povzbudenie :unamused: ono to islo tak kraaasne dolu na zaciatku, kazducky tyzden 1,5kg dole....no ale teraz?????, sice mam od 10.2. uz -5kg ale asi som zazrak cakala :wink:
1. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulik22 akym syrom sa to krmis ked uz mas dost? :wink:
1. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 dnes mam bielkoviny....tak som este vecerala....ale nechala som aj cicke :slight_smile:
1. mar 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no tak to este urcite pojde....ja tiez cakam zazrak :grinning:
1. mar 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: @nata, zatiaľ zvládam :wink: ale striedam vodu s čajom raz mätovým a raz bylinkovým... čiže len čistá voda to u mňa nie je a aj kávu som mala... ale nejedla som nič, nechápem :fearful: zajtra si urobím asi kuracie so zeleninou, aj cuketu som si kúpila, aj rajčiny, niečo vymyslím :wink: @mimika4408, ja o 5 kilách dole môžem iba snívať, buď spokojná, veď ti to ide super :dizzy_face: a že si odolala koláčom od mamy, tlieskam ti :dizzy_face:
1. mar 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ved ja to poznam, ja ak budem mat zajtra kilo dole za mesiac, budem stastna a to prvy mesiac som dala dole 6,6 kg
1. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby akurat ide reflex, to ked vidim taketo pripady, tak sa mi moje problemy zdaju zanedbatelne a malicherne........ :frowning2:
1. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 tak ja som si kupila kur, pecienky a roztek a mraz. zeleninu a na rano mam jablka
1. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka moja aj ja som to prave dopozerala a aj som si poplakala
1. mar 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby ked to tak teraz citam tak zajtra nastupujete na jedalnicek so mnou, vsetky tie co mate dnes vodu mate zajtra bielkoviny ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerate dievcata na reflexe ten pribeh uneseneho dietata??? normalne zimomriavky mam po tele :frowning2:
1. mar 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja som pozerala o chlapcekovi,ktoremu sa biela mozgova kora straca a prognozy na zivot ma do 11-12 rokov....uplne ma to zobralo.....je hrozne ako musia ludia strasne trpiet :frowning2:
1. mar 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ano, pozerala som, neviem si to predstavit, ze by mi mm uniesol dieta, ta bezmocnost musi byt hrozna
inak ano, od zajtra varime spolu :grinning: :grinning: :grinning:
@katulik22 no presne to som myslela, vlastne sa pozeras ako ti dieta umiera a nic s tym nemozes urobit :frowning2:
1. mar 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka hej je to strasne....to musi byt hrozna bolest....ja by som to nezvladla.... :(
1. mar 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka mas dnes vodu?
ja svojho maleho nikdy nenechavam bezo mna...neviem, je to asi taky reflex po tom co vsetko clovek precita , pocuje a vidi...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok