• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
lucxy ja sa ani nenazdám a nie že je večer,ale koniec týždňa
10. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel ja dakedy uprostred tyzdna neviem aky je den
10. júl 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko aniel, ja už som sa bála, že sa ani neobjavíš :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maminky aj ja mám problém s dňami, sem tam aj s dátumom a to ani nemám vybavovačky ako aniel. To som na materskej tak zblbla :grinning:
10. júl 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auquatinus koľko máš rokov?Táto dietka je super,lebo aj keď zhrešíš nič sa nedeje a ideš ďalej,len schudneš troška pomalšie. :wink:
10. júl 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel odfoť tortu a hoď do albumu prosím som neskutočne zvedavá!!!
10. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy gucz-aspoň ,že ste sa tu objavili vy dve ,lebo už som simyslela ,že trpím samomluvou :wink:
10. júl 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžem až zejtra lebo som ju dala do chladničky k našim lebo tam budeme oslavovať :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj dnes mi jedna baba povedala ,že je na mne vidieť,že som schudla.Ozaj pamätáš ,čosom mala v nemocnici tú bielu bundu,tak už ju normálne zapnem aj cez prsia,ale ešte troška viac by mohla byť volnejšia,ale dúfam ,že aj to bude :wink:
10. júl 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku, aj ja by som oslavovala :grinning: :grinning: :grinning: . My pôjdeme cez víkend k svokrovcom, bude torta. Svokra je 13,teho a malá 15,teho. A ja mám ovocný deň :cry: . Kus torty si dám zmraziť na uh večeru. Ja robím malej oslavu doma až 19teho
baby dnes som mala strasny den, opisem ho len v skratke: boli sme v meste a ako som stale behala za malou lebo si nedala povedat, ze ma ist na take vyvysene miesto kde je trava tak som za nou sla a ako som uz isla dole dako sa mi zvrtla noha a mala sa mi vysmykla a spadla na zuby a strasne revala ale nastastie nema vybyty zub, mna strasne boli noha a je mi z toho zle na dusi ja viem ze to sa niekedy neda ustrazit :slight_smile:
ty si šikovná baba, a stále si to opakuj!!! ja mám tesnejšie jesenné a zimné veci v mechu, tak na jeseň uvidím či z toho niečo bude.
10. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj aniel neviem ako by som ja vyzerala po styroch detoch klobuk dolu
10. júl 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy to je mi ľúto, dúfam že Ti to čoskoro prejde a že Laura je ok. Detičky sú ako živé striebro, ťažko ustrážiteľné. Moja ešte nechodí sama, len za ruku alebo po 4, a tiež sem tam padne. A čo je najhorčie, ešte sa napadá dosť.
A MM mi na to povie, že na ňu musím dávať lepší pozor :angry: , ale to by som už fakt nič doma neurobila, len jej behala za riťou
10. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež narodky ako tvoja Laurika,budeme oslavovať naraz. inak torta je zelenkavá ,posypaná kvietkami.OKOLO JE TRáVIčKA na vrchu sú traja červíčkovia alebo užovky a vstrede je sviečka jednotka a okolo nej zasa trávička :dizzy_face:
10. júl 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé to musí byť krásne... kde si si dala robiť? hmmmm takže budete s Laurou spolu oslavovať, nie že sa opijete a príde domov po večierke :angry: , srandujem, super aspoň si to budem pametať
10. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy to je mi ľúto. o detičky sa všetky veľmi bojíme a vyčítame si aj to začo nemôžeme.Tak si to nevyčítaj.Dúfam,že malá je v poriadku. :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tortu upiekla mama a obtiahla a vyzdobila cukrárka od nás,ale nemalana ňu moc času lebo v piatok ide na dovolenku a piekla ešte dve,ale skús si kliknúť www.art.mama.sk daj si tt kraj pod menom
dáša a možno ju tam dala do albumu .Povedala,že večer ju tam vloží :wink:
10. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel potom nezabudni hodiť fotky troch krásnych oslávenkýň (twins, Ty, Sofinka) do albumu. Oslavujete zajtra, alebo v sobotu?
10. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy já viem,že môžem byť rada,že po 4 štyroch deťoch vyzerám ,tak ako vyzerám,ale ktorá by nechcela byť príťažlivá :dizzy_face:
10. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu ale tw ins sa nebude chcieť fotiť a neviem či by mi to dovolila dať do albumu :grinning:
10. júl 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíš fotiť tajne ako agent 007 :grinning: , alebo mi pošli potom foto normálne na mejl, aj ja ti potom pošlem z Laurinej oslavy. Jo?
10. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel no ved jasne kazda z nas chce byt pritazliva :slight_smile: preco sa twins nechce fotit?
10. júl 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešTE TAM NIEJE,ale je tam taká podobná so slimáčikom.Ja ju mám viac ako lúku spravenú :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.art.mama.sk kôlikneš torty, dáš si trnavský kraj a klikneš torty dáša :slight_smile:
10. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :pensive: idem do hajan
10. júl 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniel artmama bez tej bodky za art. tá baba je od Vás?
10. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy tvrdí,že nieje fotogenická a na to treba umelca,aby sa jej foto páčilo.Škoda,že nedá do albumu staré foto aspoň by ste videli,že už je vidieť,že niečo schudla a najmä na tvári to je vidieť :sunglasses:
10. júl 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno. a to sme nemali písať o fotení,teraz ma bude sledovať a nedovolí vôbec fotiť :sunglasses:
10. júl 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok