90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
10. júl 2008

je šikulka,že?Vy zerajú ako živé 🙂

gucz
10. júl 2008

😀 😀 😀 hovorím že tajne!!! No aj ja pôjdem do hajan, o chvíľu tu mám polovičku z práce a ten aj tak bude chcieť k pc. Tak dobrú nocku a pozdravuj deťúrence , manželíka aj hava.pa

gucz
10. júl 2008

a tá torta je fakt pekná 🙂

aniel
10. júl 2008

moja je ešte krajšia brú nocku ,idem aj ja .Sofinka sa na mňa hnevá,tak ideme aj my 😠

aniel
11. júl 2008

ahojte ešte tu nikto nieje?Ja som práve dopapala melónik a idem 😎 cvičiť

lucxy
11. júl 2008

ahoj aniel ja som tu, ledva chodim strasne ma boli ta noha ale rano to bolo hrozne...ja si idem urobit kavu a cvicit urcite nemozem ☹

aniel
11. júl 2008

dnes si dám cestovinky,už sa teším.dnes som stála ráno na váhe a už mám ustálených 69. To som strašne rada, bála som sa ,že už sa pod 70 desiat nikdy nedostanem.Teraz je môj cieľ najdosiahnutelnejší 65. Dúfam,že ke
´d budem končiť ďalších 29 dní,tak na váhe uvidím toto číslo. Baby držte palce.No po sobote neviem,keď ochutnám tortu a iné dobroty .Asi neodolám a to mám navyše ovocný deň. Do večera to problém nebude,ale opiatej opekáme a tá vôňa mäska a koláčiky no to bude hrôza odolať 😒

aniel
11. júl 2008

nemala by si ísť lekárovi?Nemáš to napuchnuté alebo modré?Radšej necvič a daj si na ňu niečo studené a mala by si ju mať v kľude,čo pri malej asi nemôžeš 😖

aniel
11. júl 2008

tak nič ,keď tu nik nieje idem cvičiť 😉

lucxy
11. júl 2008

aniel no napuchnute to mam, hadam to bude dobre....uvidim ci pojdem s malou von, ja som mala vcera cestoviny...dnes ovocie, vcera som si kupila melon mnam mnam

aquatinus
11. júl 2008

Ahojte bambulky!

Aniel - vcera som mala 22 rokov... 😎 Je to dobra dietka, i ked ja chcem schudnut max 6 kg...mozno to nie je vela, ale budem sa citit dobre ked dam dole aj 4...

Miresta - chcela som sem dat co najskor nejaku fotku a tato bola hned po ruke..hej je z maturitaku, ale len 3 roky stara...hmm ja vyzeram stale rovnako...ale najdem nieco aktualnejsie a zmenim to 🙂

Lucxy - svokra nedavno spadla, mala opuchnutu nohu dost a velmi jej pomohol lioton a vylozena noha. Priatel si vytkol clenok na tenise a doktor mu to tiez predpisal 😉 mozno na tom nieco bude...ved skus 😉

papa

erikas
11. júl 2008

ahojte kočky 🙂 ale ste sa rozpísali teda,idem čítať,ja mám dnes mäsko som v práci takže som si priniesla párky viedenské a zel.šalátik mňam celkom sa teším,párky som už dobre dávno nejedla 😝

aniel
11. júl 2008

aquatinus neboj tebe to pôjde rýchlo dolu.Mladé baby chudnú rýchlejšie.

erikas aj ja si niekedy dám namiesto mäska párky .Je to pohodlnejšie a môžeš ich jesť aj studené.

lucxy skús ten lioton ,čo ti poradila aquatinus.

gucz
11. júl 2008

čauko baby 🙂
ja som prišla včera o hlas, myslím že MM je aj rád 😀 😀 😀
lucxy radšej by som s tou nohou šla na chirurgiu, nech Ti to zrontgenujú. Moj brácho si treskol ruku, len ho bolela, ale býbať s ňou mohol. Keď mu to na druhý deň neprechádzalo, šiel k doktorovi a mal zlomené zápästie. Ak ťa to bude i ďalej bolieť choď k lekárovi.

prídem nakúknuť až po druhej, ideme doobeda na nákup.papa

aniel
11. júl 2008

aj ja musím ísť do obchodu a potom ešte k našim niečo pripraviť na sobotu,tak sa zatiaľ majte a do schudnutia 😀

aquatinus
11. júl 2008

Zabudla som, ze gucz ma pravdu....lebo aj svokra aj priatel si to natierali az po prehliadke lekarom....svokru zrontgenovali na pohotovosti a potom si to kupila v lekarni a priatelovi to predpisal doktor....predsa je lepsie ked to vidi on... 🙂 rychle uzdravenie prajem....
Hmm a ani som netusila, resp ani by ma nenapadlo, ze v maskovy den sa mozu parky...dakujem 😎

kenan
11. júl 2008

dobre ranko 🙂

juuuuuuuj az sa hanbim, tak dlho som vas flakala.....ale nielen vas 😎 aj dietu 😅

ale na kg sa to nevidi, sice keby som neflakala, tak by som mala asi uz menej.....no co uz, hlavne ze to nejde hore 😉
dnes mam ovocny, tak som zvedava ako dopadne 😀 😝
asi vas uz spätne citat nebudem, myslim ze by som na to potrebovala moooooooc casu a to fakt pri malom nemam

inac zacala som chodit do fitneska....bavi ma to, "zatial" 😅 a boli tam velmi prekvapeny ,ked som sa pochvalila, ze som za 30 dni schudla 10 kg 😵 .....robili so mnou aj vselijake testy ako napriklad, ako som na tom zo stresom 😀 vyslo 17%tak to nieje az take hrozne, ja som si uz myslela ze vide na takych min.90% 😀 😀 😀 a hmotnostou som na tom v miernej nadvahe 😎

aniel
11. júl 2008

kenan ja mám zajtra ovocko ,ale určite to nedodržím.To je super ,že chodíš do fitka a aj to,že si nepribrala. 😎

kenan
11. júl 2008

aniel.....to hej a dufam ze to fitkom pojde rychlejsie, lebo sa to teraz strasne pomaly vlecie smerom dolu...po ovocnom mam vodovy 😖 takze by nebolo na skodu, keby som to dnes neodflakla, aby som zajtra neumierala hladom 😕

aniel
11. júl 2008

no po týchto dvoch dňoch budeš mať určite 1-2kg 😉 dolou

erikas
11. júl 2008

kenan ahojček neboj vydržíš aj vodičku,má byť zajtra dosť teplo,tak snáď nebude ani tak chutiť jedlo....dúfam teda 😉

anaret
11. júl 2008

ahojky, tak ja som dnes ovocá, kúpila som si melón- bože ešte dobre, že je leto a sú tie melóny, inak by som asi zahynula...
včera som upiekla tortu, moja dcéra má dnes 15.rokov, tak je z toho celá happy...ako keby neviem čo to bolo...ale nech sa teší...aj my sme boli mladé, krásne a štíhle...teraz sme už len čo? žeby len "krásne"?

sestri
11. júl 2008

renata...stále sme mladé...štíhle v rámci možností a pekné určite... 😀 ...vieš ako to je...my nestarneme...len naše deti rýchlo rastú... 😉

erikas
11. júl 2008

sestri moja reč 😀 😀 😀

gucz
11. júl 2008

ahojky práve tlačím pizzu , je mňamky 🙂 stále sme mladé , hlavne keď sme duchom mladé. Mojej mamine hádajú 35, asi preto, že sa neoblieka ako babka a nemá zastaralé názory. Človek je tak mladý, nakoľko sa cíti 🙂

veronkaj
11. júl 2008

ahojte dnes netíham

gucz - aj ja som mala na obed pizzu máš uh?? už sa teším na večeer na zmrzlinu ja ju zbožňujem

ostatné ešte som vás neprečítala ale ak by sme už neboli spolu tak želám krásny víkend

gucz
11. júl 2008

veronka ano mám uh, ale na večeru si asi dám koláčik. Ale mám v pohotovosti aj zmrzlinku 🙂

veronkaj
11. júl 2008

gucz ja zbožňujem zmrzlinu a tak sa vždy tesím na ten deň a k tomu povinne tá čokoláda no mňam dieta, od zajtra sme na dovolenke tak to bude,
menzes som chcela oddialiť a tak som v tom balení pokračovala a teraz za trest špiním jak o život ale tabletky nemá teraz význam prestať brať no tak uvidím čo bude ide ma poraziť a navyše začínam mať migrénu no super začiatok

želám vám príjemný budúci týždeň pa všetkým

anaret
11. júl 2008

áno, sestri, naše deti moooooooc rýchlo rastú...veď čože je to 35?! zajtra idem gratulovať mojej spolužiačke na sobáš, má takmer 36 a teraz sa vydáva a čaká svoje prvé dieťatko...tak čože, ešte sme mladé...

ja mám dnes ovocko, ale stále som nejaká hladná...ako svoj hlad riešite v tento deň vy??? mám pocit,že od vody som nejaká rozhádzaná - stále som hladná...predtým som už bola nejak zvyknutá a teraz sa neviem dostať do normálu...

gucz
11. júl 2008

aj ja som bola po tej vode 3 dni mimo, ale práve ovocný deň sa mi zdal taký normálnejší, teraz už v pohode.

veronkaj príjemnú dovolenku želám, nepozeraj na prehrešky a uži si to 🙂