90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
2. mar 2011

@llumka to ma mrzí že tá vaha sa nepohla.... ktovie možno organizmus potrebuje viac času na nastartovanie? neviem sama..... a dakujem

borabora666
2. mar 2011

@perla200 gratulkaaaaaa
@llumka lumi,ja som za februar pribrala...teraz mam kilo va pol hore....ale idem dalej,půojd tiez

zuzkakach
2. mar 2011

@perla200 super gratuluem, tesim sa s tebou....a kolko by si chcela ist este dole?

kubkovka
2. mar 2011

@perla200 no super, ide to, vidis..........takze ja zaciatok 3.1.vaha 90,2 a za dva mesiace dole 8,3 kg, nic moc, ale tak tento mesiac snad to bude lepsie, idem bez prehreskov, lebo chcem vediet, ci je chyba v mojom spalovani alebo bola chyba tie prehresky..........

perla200
2. mar 2011

@zuzkakach dakujem.....este tak 5kg asi....neviem este....

kubkovka
2. mar 2011

@perla200 no sa mas, ja este 12 minimalne, ale fakt chcem tento mesiac ist bez prehreskov a ked, tak len minimalne......ale tak este mam na to 3 mesiace........ale naozaj chcem zistit, kolko moze ist za mesiac dole, vody som sa uz zbavila prve tyzdne.........prehresky si dam len dva krat - na oslave 70, to mam UH, takze si dam asi bielkoviny...

perla200
2. mar 2011

@kubkovka no ja si myslím, že už my to tento mesiac tak lahko nepôjde....neviem prečo......a inak dnes som si nedala žiadne ovocie na ranajky, ale slaninku s cibulou....ako odmenu🙂)) no ale dost bolo samopašenia ideme dalej...

zuzkakach
2. mar 2011

baby poradte nejaku dobru omacku na cetoviny, ale neaky recaptik na UHL. ja v tento den jem stale iba cestovinu 🙂

kubkovka
2. mar 2011

@zuzkakach chcem ta poprosit, aku vahu si mala po prvom vodnom dni? ty si zacala 10.01. a davam do tabulky vahy po vodnych dnoch, a ty si uz jeden mala

kubkovka
2. mar 2011

@zuzkakach ja si robim asi takto, ale nie je to omacka......spenim cibulu, pridam bujon, sojovu omacky, necham rozpustit, pridam nastruhanu zeleninu a to mrkvu, cinsku kapustu, a co len mas rada a opekas.......podlejes vodou a dodusis do makka, popripade dosolis a pridas k cestovine, chuti to ako tie cinske rezance v restike

ingridka22
2. mar 2011

ahojte 🙂 @perla200, super výsledok, teším sa s tebou 😵 zo seba až takú radosť nemám, dole sú len posraté 3kilá, 3cm z pásu a 3 cm z bokov 😢 ale napriek tomu idem ďalej, posnažím sa druhý mesiac, zmenším porcie, hlavne tie na večeru a pokúsim sa nemať prehrešky 😅 predsavzatia ako sviňa, ale tak uvidíme 😉 snáď sa mi po vode nakopne spaľovanie a pôjde to rýchlejšie 😉 🙂

nata_
2. mar 2011

@ingridka22 na tomto som sa straaasne pobavila 😀 😀 😀 😀 ingridka22 @perla200, prosím ťa, jeden mini zemiačik ťa predsa nerozhádže v normálne dni mávame aj oveľa väčšie prehrešky, nie? baby, ja by som chcela zajtra jesť všetko, aj mäso, aj syr, aj salámu, aj párky, aj vajce, aj jogurt..... aj ja zjem dnes vsetko, co je bielkovina 😀 😀 vcera som vodu vydrzala, rano -2kila....ale strasne som bola slaba uz vecer, isla som skor spat radsej...a ty ako?

nata_
2. mar 2011

@perla200 gratulujeeem, len tak dalej!!! 😎 😎 😎

nata_
2. mar 2011

@kubkovka ahoj treba sa na to pozriet pozitivne, schudla si, kolko si schudla, nepriberas, nevzdala si to, ides dalej!! 😉 pomalsie chudnutie je vraj zdravsie a aj mensie riziko jojoefektu....

ina dievcata, co dalej po 90tich dnoch? planujete sa takto stravovat aj nadalej? ja uz by som si na ranajky dala tak rada chleba so sunkou...alebo zemiaciky a rezen...sa bojim, ze moja hlava nebude chciet spolupracovat po tych troch mesiacoch ☹ ☹

ingridka22
2. mar 2011

@nata 😀 😀 😀 ja som šla spať až po 23h, hladná som nebola, ale v noci mi strašne škvŕkalo v žalúdku 😀 cítila som sa dobre, brucho spľasnuté, super pocit ... až kým som sa nepostavila na váhu 😢 ale čo, kašľať na to 🙄 teraz som si dala pohár džúsu a idem rýchlo variť, lebo nám majú odpojiť elektriku - nie som neplatič 😀 ale idú niečo robiť a vypnú prúd na celej ulici 😠

kubkovka
2. mar 2011

@nata_ takze teraz mas aku vahu, nech mozem dat do tabulky.......

kubkovka
2. mar 2011

@nata_ no ja sa uz budem snazit takto stravovat stale..........ale isto budu aj prehreskove dni, co nevadi, ovocnym to zas zhodim.........

kubkovka
2. mar 2011

@ingridka22 preco nie si v tabulke? nechces alebo si nezadala udaje alebo som ja blba a nedala som ta??? 🤐

zuzkakach
2. mar 2011

@kubkovka no podla mojho debilnicka som mala po vode 65, 40 kg

ingridka22
2. mar 2011

@kubkovka, veru veru, zabudla si na mňa 😀 😀 😀 ale nie, ja som ti doteraz nedala údaje... ale čo, nech je sranda, hoď ma tam, začiatok 1.2. 83,3 kg a 1.3. 80,1... fúúúúj 😝 😝 😝

zuzkakach
2. mar 2011

@kubkovka a s akou cestovinou to robis, s ktr. to chuti najlepsie? 😀

kubkovka
2. mar 2011

@ingridka22 no uz som ta hodila, ake fuj? ved ja nemam ani tolko teraz

kubkovka
2. mar 2011

@zuzkakach robila som to so spagetami a raz aj s ryzovymi rezancami

nata_
2. mar 2011

@kubkovka jooj, tak ja som schudla to, co som za tie styri dni nabrala, ked tu bola mamka plus nieco k tomu, rano vaha 69,8...uz dufam nepojdem smerom hore, len doleeee dolee doleee!! 😀 😀

kubkovka
2. mar 2011

@nata_ no ja som si dala zavazok, ze chcem skusit, kolko naozaj ide dietou dole, tak ziadne prehresky, dva krat budu urcite a to na oslave 2x.........ale to nevadi, zas nejdem na vystavu, aby som bola neviem ako rychlo chuda, ale chcem vediet, ci bola chyba v prehreskoch alebo mam blbe travenie........

zuzana1710
2. mar 2011

ahojte...hanba mi..som to pokazila

@borabora666 ahoj..ja tiez neuspesne januar februar..vsetko som pokazila...ale idem tiez nanovo...dnes mam ovocie..za tie 4 dni som dala dolu 2kg..ale trosku som si to zmenila..miesto ovocia na ranajky si davam 2litre cistej vody..ovocie uz nenatlacim do seba a tak to ide rychlejsie dolu..tak hadam to teraz uz zmakneme..leto sa blizi..drzim palce 😉

ingridka22
2. mar 2011

@kubkovka, ale ja som aj krpatá 😠 😠 😠 a súhlasím s tebou, pôjdeme bez prehreškov a uvidíme, či sa nám bude dariť viac 😉

kubkovka
2. mar 2011

@ingridka22 no budem sa snazit, uz si pripravujem pecienku.......

perla200
2. mar 2011

no ja som si vymenila ranajky za obed...z tej slaniny mi je tak zle že jem strapec hrozna....a sennu som si urobila lebo nejako potreba na toalete neprichádza.....čo som mierne z toho v šoku.... a inak som happy zapla som dalsie rifle spred tehu....normalne sa dobre cítim....som zvedavá čo bude dalej....

baby nevzdavajte to....

@ingridka22 mne možno isiel prvý mesiac dobre, ale možno druhý tebe pôjde super a mne nie....ktovie? hlavne to nevzdávaj ok?

kubkovka
2. mar 2011

@perla200 no ja sa zas neviem dockat obeda, lebo uz vonia.........