• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@perla200 gratulujem ku krasnemu ubytku :wink: ...aj k sexu :grinning:
2. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte doevcata, my sme boli dnes doobeda u kamosky na navsteve , takze doobedie ubehlo ako voda :wink: ...mali sme prechadzku, spolocnost a ziadne pokusenie na jedlo...teraz som uz poobede a je mi fajn :slight_smile:
2. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ja prave obedujem......mnamiky........co si mala dobre?
2. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka dobru chut ti prajem :slight_smile: , ja som si dala tie kuracie prsia opecene na kvapke oleja a s kyslou smotanou s cesnakom a k tomu salat miesany. nedala som si ani pecivo a avi vyvar :wink:
2. mar 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ja som si dala 3/4 rozka a aj vyvar, ten sa mi neziadal ani som nan nemala chut, ale tak chcem ist podla knihy a ked to tam kazu, dam si.......chcem vediet, ci ked pojdem presne podla knihy, to pojde dole lepsie, neviem ako dlho sa mi to bude darit, ale aspon 2 vitaminaky chcem vydrzat.........a odvazit sa
2. mar 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka takze teraz si sa aj rozhodla varit podla knihy?
2. mar 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 to nie, ved v knihe su iba napady, nemusis varit podla nej, iba dodrziavat mnozstva.......
2. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ty si proste KING tie cestoviny boli brutalne urcite si ich urobim aj v nedelu. Fakt parada baby odporucam...teraz keby som sa postavila na vahu tak urcite + 5 kg :slight_smile:
2. mar 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach no vdaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja cestoviny velmi nemusim, ale takto mi velmi chutili a aj mm aj navsteve.......
2. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka a co jedavas cez UHL?
2. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkakach no tak cestoviny, mala som pagac, langos, pizzu
2. mar 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , tak som sa rozhodla ze idem s vami dalej a BEZ PREHRESKOV,
rano mi bolo zle, krutila mi hlava, hned som dala jablcko a mandarinku, uz bolo lepsie, isla som s malym von, aby som nemyslela na jedlo
na obed som si dala kuracie sote so salatom a vyvar, hodim aj foto, urobila som aj priestieranie, nech sa mi lepsie papa :grinning:
teraz som mala brutalnu chut na sladke, mam spaldovu kavu namiesto sladkeho
a potom pojdem von nech nemyslim na jedlo

2. mar 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka no krásne foto, som rada, ze si sa rozhodla dalej bojovat, ved ja som za tento druhy mesiac schudla ani nie dve kila, hanba mi
2. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela na zajtra urobit kolozvarsku co tu pisala @suezana ale neviem co je to sojova drt? to su bobky?uvari sa do makka a potom pomliet, ja som nikdy nevarila so sojou :sweat_smile: poradte mi
2. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka sojovu drt kupis, su platky, kocky a drt, upravu najdes na sacku, vacsinou sa zaleje vriacou vodou, v ktorej rozpustis bujon a dochutis, inak recepty najdes aj na mimibazare s tou sojovou drtou, lenze sa to zalieva smotanou, tak ma napadlo, ze by som si kupila ryzove susene mlieko, zarobila dva deci a dala to, co myslis?
2. mar 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka jaj toto, niekto tu pisal ze patri do bielkovin ci?
2. mar 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo dam fazulu namiesto masa co povies?
2. mar 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryzove mlieko je dobry napad
2. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka ja som pisala, ale baby ma presvedcili, ze je to skrob...........tak bude skrob
2. mar 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som toto http://referaty-seminarky.sk/soja/
a myslim ze je to bielkovina
2. mar 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sója má najvyššiu výživnú hodnotu, keď sa 500 g sóje rovná asi 2 kg mäsa,
5 litrom mlieka alebo 28 vajíčkam.

2. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@llumka no aj zlozenie na tych vyrobkoch je vacsie percento bielkovina.......ale v knihe je pisana soja na skroby :unamused:
2. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tazko s tou sojou..... sosove boby su na 100 skroby, lebo je to strukovina ale tie platky a drt na obale je napisane ze je to bielkovina tak ja nevie co tam este pridavaju :slight_smile:
2. mar 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....ja práve robím sóju, ryžu a zemiaky dokopy :confused:
2. mar 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja tú drť pražím na cibuľke (najskôr, som zaliala vriacou vodou s bujónom a precedila)
2. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Práve som počítala, ktorý som deň, no a 45. , tak to rýchlo beží, už som si aj voľajako zvykla....No a dole mám 5 kg, dnes som sa vážila... :slight_smile: .
Takže ešte dve kilečka a som happy :wink: :slight_smile: .
Nestíham vás veľmi čítať, občas sa k vám chodím inšpirovať a vidím, že je tu kopec nových dievčat, z mojej partie asi nikto?? :confused: :confused: , no a stálice @kubkovka a borabora a @suezana, super baby, len sa držte ! :wink:
2. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaanna vdaka, drzime sa.........ja este zhodit 12 kilov a som spokojna :wink: :slight_smile:
2. mar 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka my sme tak asi rovnako s tou spokojnostou :wink:
2. mar 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no veru, len aby sme uz boli spokojne :grinning:
2. mar 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka no vies ako je to so zenami....zena otravuje kym nieco nedosiahne a potom otravuje zase pre nieco ine... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz by nam stacilo aj 70 a potom zase budeme chciet 60 :wink:
2. mar 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok