• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@suezana no ja by som to do seba nepchala.......to radsej fakt menej zrat
3. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka priznávam, že všetky tabletky, čo som kedy na chudnutie kúpila boli vystavené pri okienku - končila im záruka - tak boli za zlomok ceny - ale vôbec to nebol dobrý pocit hltať ich :zipper_mouth: ale viem, že tieto som jedla okolo veľkej noci a veľa som jedla a nič som nepribrala....až neskôr....inak ja som to zabudla užívať - väčšinou sa to je polhodinu pred jedlom - ja som jedla neustále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana vieme o com hovorime :wink:
3. mar 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som uzivala adipex :wink:
3. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila ale ty si dobrá, že 10kg :confused: ja toľko nemám a nedodržala si vodu? ja áno, ale na druhý deň som mala pocit, že všetko musím dobehnúť :rolling_eyes: z toho som nemala dobrý pocit :zipper_mouth: a teraz mi to veľmi nevychádza - lebo mám prehodené dni....tak neviem, čo urobím :unamused:
3. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 a aké mal vedľajšie účinky? :confused: :grinning:
ja by som chcela tabletky na chudnutie, ktoré podporujú chuť na sex :sunglasses: :grinning:
3. mar 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana sucho v ustach, busenie srdca, nespavost....ale tie kila dole mi za to stali :wink: omladla som, schudla a bola som proste baba jak lusk :wink: :wink:
3. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja som hrozná - raz som našla výživový doplnok z nejakej rastliny, ktorá podporuje rast pŕs a zvyšuje chuť na sex :sweat_smile: a .... no ja každé pirule jem tak 2 dni a potom zabudnem.... :zipper_mouth: mala by som ich pohľadať, lebo teda prsia zachvíľu nenájdem :frowning2:
3. mar 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja ti vdacne dam nieco zo svojich :slight_smile:
3. mar 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 presne ako tie moje :confused: najprv to bolo super - kopa energie :dizzy_face: ale potom sa to nedalo - noci boli dlhé a ja som bola vyčerpaná z nespatia :frowning2: a nejdeš už do toho?
3. mar 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 fakt? tak ja ti dám z brucha :sweat_smile:
3. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a co sa toho sexu tyka, ver mi ze ked schudnes a si si sebou vedoma tak aj na sex je chut :wink: ...ale ked pozriem na seba v zrkadle a hnusim sa sama sebe tak este to tak vyzliekat sa pred chlapom (ani pred vlastnym )
3. mar 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana teraz som sa rozhodla zdravo....3mesiace vydrzim a uvidim aky bude vysledok :wink: ..no a ked to nebude podla mojho ocakavania tak sa aj certovi upisem len aby som bola na leto "kocka" :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 keď mi zliezlo dole prvých 4-6 kíl - tak áno potvrdzujem tvoje slová - bolo to super :dizzy_face: ale neskôr....zasa nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sme sa s mm tešili, že ako super :unamused:
3. mar 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ..nemal nás jeden tatko???? :grinning: ...ja som prave kukala ten decolen na prsia len váham ći to má naozaj taký účinok...a vodu som nedodržala a ani ovocné nedodržiavam na 100% lebo potom zjem aj čo nemám...ale mám malé porcie,bez tuku a po 17h už nejem,pečivo som vynechala úplne a každý večer pomaranč alebo jabko s tabl.jablćného octu na ranné prečistenie...
3. mar 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja sa zatial tesim sama :wink: tiez som sa tesila na zaciatku velmi lebo tie kila isli naozaj pekne dole kazdy tyzden 1-1,5kg ale teraz v podstate uz tiez stojim na jednom bode a nic :cry: :cry: :cry:
@mimika4408 veď si kočka :slight_smile:
@suezana no ved som takaaaa velkaaaa tigrica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila :grinning: moje sa volajú stimulen - žere sa 2-3 tablety denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: dám si? ale ja teraz nechcem nič - lebo verím, že táto diéta má NAšTARTOVAť METABOLIZMUS a to je dôležité - myslím si, že nejakými tabletami by som to mohla negatívne ovplyvniť....veď ja som mala roky nadváhu a potom som schudla, keď som prestala držať diéty a zaľúbila som sa a roky som si držala 60kg a jedla som všetko aj sladkosti - tak musí byť v tom niečo - v tom metabolizme :unamused: veď ja som zjedla celú pizzu obrovskú na posedenie :sunglasses:
3. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som druhe tehotenstvo zacinala na 74kg a skoncila 86.....po pôrode som zhodila na 80kg a za 3roky som sa "vypracovala " na 87!!!!!!
3. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja dva mesiace po pôrode neskutočných 59 :dizzy_face:
3. mar 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky a nezabudnite - ak niekedy v budúcnosti priberieme, nesmieme to nechať zájsť priďaleko!!!! Čím skôr to treba riešieť :wink:
3. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana boooze 59 som mala ked som zacinala 1.tehotenstvo pred 18rokmi :wink: ale tam som sa vypracovala na 82!!!
3. mar 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ...keby nám tak aj to "spracovanie" išlo tak dobre ako to "vypracovanie" :grinning: ...ja som sa v tehotenstve vypracovala na 103kg ked som išla rodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale to mali asi vahu dodžubkanu...ak stihnem tak cez týžden sem hodím foto :grinning:
3. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumelila ved ano, my sa s kamoskou stale smejeme , ze sme sa takto rokmi "vyzrali" ale schudnut by sme chceli za tyzden :wink:
3. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php?f=12&t=59992&st=0&sk=t&sd=a&start=795#p318523
pozrite sem, aký pekný bicykel tam má tá jolanka - aj ja chcem taký - pôvodná váha, cieľ...a momentálne umiestnenie - neviete to niekto? :dizzy_face:
3. mar 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, klobúk dole, aj tie idú s tou váhou super dolu :confused:
3. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja som mala 59 na prvom stupni v základnej škole a potom po pôrode :dizzy_face: a ešte aj prsia som mala plnéééééé :sweat_smile:
3. mar 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takto asi uz v zivote vyzerat nebudem...to je zo sept.2001 (Lucka mala 7rokov)
3. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 čo sa bojíš? zachvíľu ... s nami :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses:
3. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok