• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@kubkovka a nepozerala si magáče (megamarkety) tam majú už dlho výpredaje - 40%....síce neviem, či aj na jarný kabát :unamused: ale kožáčiky áno :confused: Mňa vyšiel na 13eur...
4. mar 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no kiez by si mala pravdu, ale u mna skôr plati, ze zas par rokov nic .....no co uz, ludia sa maju aj horsie....a ty dnes ako? dcera uz doma z intraku?
4. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana tam su same s opakom, fuj.........
4. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka uvidis, ze natrafis...ved budeme tensie a aj väcsi vyber budeme mat :slight_smile: . dcera doma, dnes bola u zubara na preventivke a na zubnej hygiene ...43e :unamused: . maly sa tu jeduje s legom a uz mi riadne lezie na nervy, asi schytim kocky a bucnem do kosa a bude pokoj :angry:
4. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala dnes banan na ranajky a kavu, na obed som si langose spravila tak som 2zjedla s cesnakom a na veceru 2trojuholnicky tej musli dobrotky :wink: ...takze dnes vsetko na 100% :wink:
4. mar 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja som platila v stredu u zubára 49 - ale je to súkromník, zlatý, šikovný,...robil mi kameň, 1mikrotrhlinku na prednom zube a preventívku a ešte asi 6 zubov zbrusoval, že zarovnáme :fearful: :grinning: Ale bol bohovský - aspoň 10x povedal mikrotrhlinku - a že 49eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. mar 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 mne uz obaja vyse hodiny spia, sme ich zmorili...........no ja mam vzdy problem s prsiami, aby som to zapla, plecia mam jak rambo a ked dobre v pleciach, nezapnem :angry: :angry: :angry:
@mimika4408 šikovnica :dizzy_face: odteraz sa len takto chválime :wink:
@kubkovka to ja sedím číňanom aspoň prsiami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana toto vsetko len za 49???? :astonished: :astonished: aj my chodime obe k sukromnemu , on nie je ani zmluvny ale sme spokojne...akurat je drahy :unamused:
oblečenie mám na mysli :zipper_mouth: :sweat_smile:
@kubkovka to poznam....tiez vsetko kupujem väcsie kvôli prsiam a potom vyzeram ako do stanu zabalena :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 krásne, gratulujem
4. mar 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 aj my - nespolupracuje s poisťovňami - tiež som s ním veľmi spokojná - lebo keby nie jeho, tak neviem ako som na tom so zubami - úplne ma zbavil strachu :dizzy_face:
A keby vedel, koľko pacientov som mu dohodila.... on je úžasný - prístup má super....a má okolo 50rokov.
4. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no to ma vie nasrat..........tak preto uz roky nemam jarnu bundu, teda iba sportovu a do kostola idem bud v kabate alebo ked je teplo, v dlhom svetri
4. mar 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana presne, ja som niekedy mala panicky strach zo zubara...dnes tam chodim ako ku kozmeticke :wink: ked mi ma robit aj hocaky zakrok tak vsetko s anesteziou :wink: , prijemnu hudbicku vzdy pusti a pohodicka. on je rovnako stary ako ja, spolu sme na zakladku chodili len on rocnik dole :wink:
4. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka vsak vies, ze jar a jesen je uz totalne vymazana ako rocne obdobie....bud ideme zo zimy rovno do leta alebo opacne
4. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no kiez by, inak som stale hrozne tucna..........najradsej by som sa zobudila stihla, ale tak do leta to musim dat dole.........
4. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka nemozes byt stale hrozne tucna ked si uz 8kg zhodila!!!...ja sa tiez necitim jak modelka ale vzdy jak moletka ale hovorim si, ze na sebe pracujem a zmenila som nieco :wink:
4. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi idem spat, nejako zacinam zas depkovat..........
4. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tak si mala jednať :unamused: v akom obchode si to skúšala? Škoda...keď máš takýto problém....to mi je ľúto...peniaze sú svine :zipper_mouth:
4. mar 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no ano, ale ked si vidim stehno, ked sa obliekam, viete co mi to pripomina? ked v masiarstve maju zavesene napr. celu nohu z prasata.......
4. mar 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka ha ha ha :grinning: :grinning: :grinning: to je ako moje a este aj celulitida jak svina :unamused:
4. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no praveze to bol nejaky dobry obchod.........ani sa mi to nevidelo vela, ked som inde pozerala, boli aj drahsie.........no co uz
4. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka my so segrou sme mamine kúpili na 50.tku kožák - vždy o ňom snívala.... tak si pýtaj....ak ti budú chcieť kúpiť darček :sweat_smile:
4. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no fuj, hnusne mam nohy.........ale tak ako pises, pracujem na tom........dnes mi volala svokra, aby som jej doniesla tu diety, no chapete???
@kubkovka a ja mam tak silne lytka, ze som nikdy nemohla nosit tie krasne vysoke cizmy lebo som nikdy nic nezapla :confounded:
@suezana ved premyslam..........ale tak chcela by som aj kuchynsky robot........
4. mar 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka co uz svokra zacina zavidiet? :wink: ved dones, nech vidi a vyskusa a vie ze to tak lahko nejde
@kubkovka obávam sa, že také pocity budeš mať ešte dlho :sweat_smile: lebo aj moja noha tak vyzerá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moja 50kilová kamoška mi hovorí ako vyzerá nechutne, keď sedí na WC, že fúj tie stehná a brucho :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok