• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@kubkovka my sme mamke na 60-tku minuly rok kupili kuchynsky robot...predtym sa stazovala , ze jej uz vyprdne jej stara eta a novy este ani nevyskusala :unamused:
4. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 len aby tak nebolo, že svokruša ešte aj nás predbehne :sweat_smile: :grinning: a chudiatko kubi :zipper_mouth: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcete sa niekto zbaviť starého vysávača???funkčného :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ved ona bude vo vyhode ta svokrusa lebo nemusi aj dvom deckam vyvarat...
4. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som vysavac menila minuly rok, na jeziska som si poziadala :wink:
4. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no veď ja starý potrebujem, aby mi niekto daroval :wink:
4. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no bola u nejakej lekarky alebo koho, ze by mala 40 kilov schudnut, co jasne, ze sa nestane.........
4. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 akoze nie? ved ma dve dcery.....a vari ona :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka čooo???? :confused: to ona je taká silná? veď ty si potom herečka pri nej :wink: koľko má rokov?
@suezana naco? ja asi nemam..........mam sa popytat?
@kubkovka este ma 2decka doma???? ved urcite to nie su babatka
@suezana no ona ma asi 63 a je silna........a najlepsie je, ze mi stokilova zena ponuka veci, ze jej su uzke, ale jej dcere velke, pritom moja svagrina je minimalne ako ja, len ma mensie prsia :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no babatka nie su, ale vari svokra.....
4. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka chcem vidiet ako bude tvoja svekra dietu drzat...a ze 40kg :wink:
4. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka tak hold dievcata sa aspon naucia samostatnosti :wink: , to su stare dievky???
4. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 jasne, ze nebude..........ved to je velmi narocne takto delit a hlavne, ked svokor hocico do ust neda a ona nebude vyvarat na niekolko krat, ale tak jej to vytlacim, nech studuje
@kubkovka inak, ja pozerám tvoje fotky, veď ty hrozne preháňaš! Vôbec nie si hrozne tučná, dokonca nie si ani tučná. Prsia máš veľké a k tomu máš telo akurát. Nohy a ruky máš chudé podľa mňa - čo máš s tým stehnom stále? :confused:
@suezana ze chude........ja mam ruky a nohy fuj tucne, ja mam aj v lete problem dat si tricko s kratkym rukavom......inak aj na ostatnych zenach mi vadia tucne ruky, asi som sibnuta, ale dufam, ze len tak spravne :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana a inak vdaka za kompliment :wink: :wink:
4. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vysávač potrebujem ocinovi na dom - on nemá peniaze a keď tam idem, platím benzín, jedlo, stále mu čosi kupujem, peniaze mi dá občas :zipper_mouth: nemá :frowning2: a súrne by potreboval vysávač...
4. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana skusim sa spytat toho mojho stryca vedla, ten mava hocico doma...... :wink:
4. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana skoda ze sme sa skor nepoznali...ja som ten svoj ku kontajneru polozila :unamused: este fungoval len ten spongiovy filter sa uz trhal
4. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana nie je zaco, popytam sa
4. mar 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja zajtra vitaminy :unamused: fuj tie neznaaaasam :frowning2:
4. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 mňa preháňa :rolling_eyes:
4. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka prosim ta a nevies u akeho dr. bola ked jej kazali schudnut?diabetolog??
lebo toto by mi veeelmi pomohlo,keby mi to dal niekto rozkazom :wink: :wink: cakala som ked obvodnej diktujem vahu ze ta mi nieco povie a ona niiiiiiic :angry:
4. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, sorry, že vás zanedbávam :pensive: ale aj keď nepíšem, myslím na vás :wink: mala som nejaké fofry, nemala som čas a hlavne kľud sadnúť si k pc :rolling_eyes: ako tak čítam, riešite tu kadečo :fearful: @kubkovka, @mimika4408, pridávam sa k vám do klubu, aj mňa štvú moje stehná (nenavlečiem gate v obchode), aj lýtka (nezapnem vysoké čižmy), aj horný obvod (nezapnem košele, bundy, kabáty) a keď si idem niečo na seba kúpiť, zvyčajne prídem domov s prázdnou taškou a depkou, že aká som nemožná :frowning2: ale nekazme si večer :wink: zajtra vitamíny, najradšej by som nejedla nič, dnes som zožrala 3 zákusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: v nedeľu ideme k svokre na oslavu, ešteže máme bielkoviny, snáď to zvládnem, hoci aj koláče budú, aj kadejaké dobrotky :zipper_mouth: ale nesmiem :zipper_mouth: len mäso :grinning:
4. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok