90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
4. mar 2011

@kubkovka a nepozerala si magáče (megamarkety) tam majú už dlho výpredaje - 40%....síce neviem, či aj na jarný kabát 😒 ale kožáčiky áno 😕 Mňa vyšiel na 13eur...

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no kiez by si mala pravdu, ale u mna skôr plati, ze zas par rokov nic .....no co uz, ludia sa maju aj horsie....a ty dnes ako? dcera uz doma z intraku?

kubkovka
4. mar 2011

@suezana tam su same s opakom, fuj.........

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka uvidis, ze natrafis...ved budeme tensie a aj väcsi vyber budeme mat 🙂 . dcera doma, dnes bola u zubara na preventivke a na zubnej hygiene ...43e 😒 . maly sa tu jeduje s legom a uz mi riadne lezie na nervy, asi schytim kocky a bucnem do kosa a bude pokoj 😠

mimika4408
4. mar 2011

ja som si dala dnes banan na ranajky a kavu, na obed som si langose spravila tak som 2zjedla s cesnakom a na veceru 2trojuholnicky tej musli dobrotky 😉 ...takze dnes vsetko na 100% 😉

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 ja som platila v stredu u zubára 49 - ale je to súkromník, zlatý, šikovný,...robil mi kameň, 1mikrotrhlinku na prednom zube a preventívku a ešte asi 6 zubov zbrusoval, že zarovnáme 😨 😀 Ale bol bohovský - aspoň 10x povedal mikrotrhlinku - a že 49eur 😝 😀

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 mne uz obaja vyse hodiny spia, sme ich zmorili...........no ja mam vzdy problem s prsiami, aby som to zapla, plecia mam jak rambo a ked dobre v pleciach, nezapnem 😠 😠 😠

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 šikovnica 😵 odteraz sa len takto chválime 😉

suezana
4. mar 2011

@kubkovka to ja sedím číňanom aspoň prsiami 😝

mimika4408
4. mar 2011

@suezana toto vsetko len za 49???? 😲 😲 aj my chodime obe k sukromnemu , on nie je ani zmluvny ale sme spokojne...akurat je drahy 😒

suezana
4. mar 2011

oblečenie mám na mysli 🤐 😅

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka to poznam....tiez vsetko kupujem väcsie kvôli prsiam a potom vyzeram ako do stanu zabalena 😀 😀 😀

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 krásne, gratulujem

suezana
4. mar 2011

@mimika4408 aj my - nespolupracuje s poisťovňami - tiež som s ním veľmi spokojná - lebo keby nie jeho, tak neviem ako som na tom so zubami - úplne ma zbavil strachu 😵
A keby vedel, koľko pacientov som mu dohodila.... on je úžasný - prístup má super....a má okolo 50rokov.

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no to ma vie nasrat..........tak preto uz roky nemam jarnu bundu, teda iba sportovu a do kostola idem bud v kabate alebo ked je teplo, v dlhom svetri

mimika4408
4. mar 2011

@suezana presne, ja som niekedy mala panicky strach zo zubara...dnes tam chodim ako ku kozmeticke 😉 ked mi ma robit aj hocaky zakrok tak vsetko s anesteziou 😉 , prijemnu hudbicku vzdy pusti a pohodicka. on je rovnako stary ako ja, spolu sme na zakladku chodili len on rocnik dole 😉

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka vsak vies, ze jar a jesen je uz totalne vymazana ako rocne obdobie....bud ideme zo zimy rovno do leta alebo opacne

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no kiez by, inak som stale hrozne tucna..........najradsej by som sa zobudila stihla, ale tak do leta to musim dat dole.........

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka nemozes byt stale hrozne tucna ked si uz 8kg zhodila!!!...ja sa tiez necitim jak modelka ale vzdy jak moletka ale hovorim si, ze na sebe pracujem a zmenila som nieco 😉

kubkovka
4. mar 2011

asi idem spat, nejako zacinam zas depkovat..........

suezana
4. mar 2011

@kubkovka tak si mala jednať 😒 v akom obchode si to skúšala? Škoda...keď máš takýto problém....to mi je ľúto...peniaze sú svine 🤐

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no ano, ale ked si vidim stehno, ked sa obliekam, viete co mi to pripomina? ked v masiarstve maju zavesene napr. celu nohu z prasata.......

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka ha ha ha 😀 😀 😀 to je ako moje a este aj celulitida jak svina 😒

kubkovka
4. mar 2011

@suezana no praveze to bol nejaky dobry obchod.........ani sa mi to nevidelo vela, ked som inde pozerala, boli aj drahsie.........no co uz

suezana
4. mar 2011

@kubkovka my so segrou sme mamine kúpili na 50.tku kožák - vždy o ňom snívala.... tak si pýtaj....ak ti budú chcieť kúpiť darček 😅

kubkovka
4. mar 2011

@mimika4408 no fuj, hnusne mam nohy.........ale tak ako pises, pracujem na tom........dnes mi volala svokra, aby som jej doniesla tu diety, no chapete???

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka a ja mam tak silne lytka, ze som nikdy nemohla nosit tie krasne vysoke cizmy lebo som nikdy nic nezapla 😖

kubkovka
4. mar 2011

@suezana ved premyslam..........ale tak chcela by som aj kuchynsky robot........

mimika4408
4. mar 2011

@kubkovka co uz svokra zacina zavidiet? 😉 ved dones, nech vidi a vyskusa a vie ze to tak lahko nejde

suezana
4. mar 2011

@kubkovka obávam sa, že také pocity budeš mať ešte dlho 😅 lebo aj moja noha tak vyzerá 😝 a moja 50kilová kamoška mi hovorí ako vyzerá nechutne, keď sedí na WC, že fúj tie stehná a brucho 🙄 😝 😖 😀 😀 😀 😀