• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
no idem si dať tú zmrzku, je s ovocnou príchuťou, tak uvidím aká bude (ja som skôr na čokoládovú, stračatelu a vanilku)
11. júl 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola fajná. Kde ste všetky? :frowning2:
11. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme asi prácu, tak preto tu nie sme...
11. júl 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ja vobec nemam xut na zmryku ale mam ju rada
:wink:
11. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko....tak moj ovocny dopadol totalne neovocno :frowning2: ...sakra

a erikas.....u nas nema byt tak teplo ,aj teraz sa tu prehnala hrozna burka, ale dufam ze zajtra fakt nezliham :angry:
11. júl 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada take ovocne drene len som to uz davno nevidela v obxodox take ako kedysi :slight_smile:
11. júl 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babenky ,ja som sa dostala k počítaču až teraz .Je nás na jeden veľa,ale nevadí.Chvíľu som si čítala čo som zameškala.AJ ja som dnes mohla mať zmrzku ,zbožňujem ju ,ale som na ňu nejak zabudla a vôbec ,že dnes môžeme sladké, tak som si dala aspoň melón :wink:
11. júl 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chudulky aj vam prajem krasny den :slight_smile: uz mam skoro dopitu kavu a idem riadit

dneska idem uvarit privarok tekv. s vajickom /a ostatnym aj zemiacky/
12. júl 2008 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky :wink: pračka peria a ja popíjam kávičku a idem upratať.Rodinke upečiem pizzu a sebe cesnakové zemiačky

kenan držím Ti palce :wink:
12. júl 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauko aj my sme hore, síce už dávnejšie, ale len teraz sme sa sem dostali. Ja mám dnes ovocko, raňajkovala som 11 lieskových orieškov a pôjdem si spraviť kafe. Poobede ideme k svokrovcom, bude oslava, svokra má narodky, o chvíľu aj malá. Tak dúfam, že to dnes zvládnem bez prehreškov. A keď nie, tak čouž. Ale chcela by som odolať :slight_smile:
12. júl 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky spíme? aniel, twins už oslavujete? :slight_smile:
12. júl 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chuduľky...naše prvé stretko bolo super...deti sa vybláznili...

podťe na stretko do blavy...23.8.....
12. júl 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestri ahooj,to je fajn,že ste sa stretli ja 23.8. budem na dovolenke :sweat_smile:
12. júl 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí...vymyslíme aj iné stretká...preto sme založili tému na stretnutiach a čakáme každý návrh a nápad...
12. júl 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je nanič, mám teplotu, bolí ma hrdlo a uzliny a aj celý človek...zajtra idem robiť karfiol, zemiačiky a zeleninovú polievočku...
12. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zlé,byť v lete chorá....rýchlo sa uzdrav...
12. júl 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, som rada, že ste si dnešný deň užili...
12. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko babule, tak som dnešný deň zhrešila ako som mohla. Mala som kúsok torty, a večer sa grilovalo, dala som si kuriatkové prsko a zeleninový šalátik. Bolo to moc mňam.
Ale zasa pozitívna správa je, že som dnes na seba natiahla trojštvrťové rifle spred dvoch rokov a boli mi dobré!!!!! :slight_smile:
12. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz...to je super...takto som sa aj ja vytešovala... :sweat_smile:
12. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kura sa mi pomstilo, preletelo mojim tráviacim traktom ako divé, aj tak dobre :grinning:

ešte na jar som tie rifle chcela vyhodiť, keďže mi boli malé. Aj som dosť vecí vyhodila, ale nevadí, aspoň mám zámienku si kúpiť nové :slight_smile:
12. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zas dala malé veci neteri a teraz nemám čo na seba...
12. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som reálnu fotku z dnešného dňa, som tam aj s malou a tortou, tak kuk. Pre porovnanie s tou, kde som s anielom a Milkou a detičkami, tam som nalavo :slight_smile:
12. júl 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz ja som obliekla rifle,ktoré som asi 4-5 rokov nemohla zapnúť,nechala som si ich ,lebo majú perfiš strih a tak som si vravela čo ak možno .. a už ich oblečiem v pohode :wink:
12. júl 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parádička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , takže snaha sa oplatí
12. júl 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz pozrela som fotečky a teda už je riadne vidieť v tvári,že si schudla :dizzy_face:
12. júl 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: , moc mi to tak ale nepripadá, keď sa vidím v zrkadle každý deň. Ale pochvala potešila :slight_smile:
12. júl 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz ja som tiež na sebe nevidela topiace sa kilečká,ale priateľ to mal v merku :wink: a v rukách samozrejme :grinning:

je vážne vidno zmenu :slight_smile:
12. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
MM to zatiaľ nejak nezaregistroval, ale je rád, mám lepšiu náladu. Akurát som mu hovorila, že si musím kúpiť aspoň nejaké nové trička a súhlasil so mnou, tak som rada, zajtra asi pôjdeme po nákupoch.
Budem končiť, lebo ráno skoro vstávam. Dobrú nocku chuduľky
12. júl 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda možno aj zaregistroval, ale ešte ma nechváli, asi aby som nebola namyslená :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucz dobrú noc a zajtra dobre nakúp :sweat_smile:
12. júl 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok