• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
dievcence lucim sa do konca vikendu,,,,odchadzam s uspesne zakoncenou vodou,citim sa skvele,ani hlad nikde,,,to mam doma 160 zmrzliniek kornutkovych a 80 parizskych rozkov...no a co,nech ich pozerie niekto iny,aby nas potom bolo v teme viacej :grinning: :grinning:
este vam chcem nieco posepkat,,,kubkovka ma zajtra narodeniny,ale odomna to neviete,ok? :wink:
drzkajte sa ,,ak sa mi bude rano dat,napisem ubytok po 2mesiacoch :dizzy_face:
10. mar 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivella Šťastnú cestu a kubi to samozrejme nepovieme, že to máme od teba :wink: :zipper_mouth: papa
@kubkovka všetko najlepšieeeeeeeeeeeeeeeee k narodeninám - všetko zlé nech ťa obchádza a nech si vždy plná energie, slnka a dobrej nálady a veľa peňazííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: (cmuk)
11. mar 2011 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: po druhej vode 12.3kg dole,som stastna :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 ocista v pohode, crievka vymastene a zachodova misa tiez :grinning:
11. mar 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubkovka vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile: , vela zdravicka, lasky, stastia a ubudnutych kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, prave som sa odvazila a vaha ukazuje 80kg po 1.vode :wink: ...takze mam ubytok -7kg :dizzy_face: :dizzy_face:
uvarila som si rannu kavicku a idem si ju vychutnat :wink:
11. mar 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no aj teraz si davam fit drink...ale predstava ,ze zasa cistit odstavovac ma hrozi :angry:
11. mar 2011 o 07:53  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 wau a zachvíľú nastane prelom a na začiatku čísla bude 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásny pocit, ja som sa neskutočne vytešovala, keď som zo 7 klesla na 6 :slight_smile:
@ivella wau - ja len 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi treba, keď sa nesnažím :astonished:
11. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana uz sa neviem dockat toho pocitu :wink: hned bude ciel blizsie :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, začnem gratuláciou: @kubkovka, všetko naj naj naj k dnešným "tajným" narodeninám, veľa zdravia, lásky, optimizmu a radosti doma aj tu medzi nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @mimika4408, waaauuu, aj ja chcem :grinning: super, šikovná, krásne ti to ide :slight_smile: a @ivella, obdiv, fantastický výsledok :slight_smile: baby, vám to tak krásne ide :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 dakujem pekne...dufam , ze aj tie nasledujuce 2mesiace pojdu tak dobre :wink:
11. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, pôjdu, som si istá :wink: lebo teraz si povzbudená úspechom a ten ťa bude hnať ďalej, uvidíš :wink: si správne namotivovaná a to je super :dizzy_face: ja sa pod tú 80 neviem dostať, šlak ma ide trafiť :angry: a to mám dole len polovicu z tvojho úbytku :frowning2: :angry:
11. mar 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 raz sa to musi zlomit :wink: nezufaj! mozno aj ja tu budem takto smutit :unamused: budem ujujukat az pod tou 80-tkou :confused:
11. mar 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408, tak dúfam, že budeme čoskoro ujujúkať obidve :wink: držme si palce :wink: :slight_smile:
11. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 aj ja som nabrala nejakú novú energiu asi zo slnka tusím:slight_smile:
kubkovka - vsetko lent o najlepsie..... hlavne vela vela zhodených kg dole:slight_smile:))

11. mar 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200, veru, už nech len slniečko svieti :dizzy_face: pozerala som do rozpisu od kubkovky, druhú vodu máme 30.3. a vtedy má tuším narodeniny "mimikin" drobec :grinning: a moja segra tiež :grinning: tak si na ich zdravie na diaľku pripijeme vodou :sunglasses: :grinning:
11. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 tesím sa velice....to už budem chodit do roboty tak to budem asi aj dost tazko znasat....
11. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200, možno budeš prekvapená, že ti to pôjde ľahšie :wink: budeš veľa makať a zabudneš, že si hladná :dizzy_face: som zvedavá, daj potom vedieť, ako ti to v práci ide... a teraz na to nemysli, relaxuj a naberaj sily :wink:
11. mar 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 no este mam 1,5 týždna teda už len 10 dní.....som zvedavá ale v Blave nastastie je celkom dobrý výber jedál tak budem kombinovat....
11. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 voda je zdrava, tak co uz moze byt lepsi pripitok :wink: :grinning:
11. mar 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingridka22 aj ja chcem s vami ujukat :grinning:
11. mar 2011 o 14:23  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova vsak v pohode :wink: , berieme ta..len aby sme spravny motiv mali :grinning:
11. mar 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata co ste sa stratili????? :cry: :cry: v poslednej dobe to tu vaaaaazne :frowning2:
11. mar 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som zobem semena ako drozd :grinning:
11. mar 2011 o 17:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova to je dobreeeee, aspon si zamestnas usta a pritom velmi nezaplnia zaludok :wink:
11. mar 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ze nazaplnim zaludok...hladna som jak bengalsky tiger :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa tesim na vecer...mam hrozno cervene kupene a k tomu si dam pohar cerveneho vinka...trochu hriechu neuskodi :grinning:
11. mar 2011 o 18:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova ved hrozno jak hrozno :wink: ci tuhe alebo tekute stale vitaminy :grinning:
11. mar 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja si myslim...mensi hriech dnes ako pri bielkovinach... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 18:07  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2011 o 18:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok