• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@ozujskova ale aspon to sklbis vsetko do jedneho :wink: , mozes sa venovat prvacke lebo si doma na materskej. ja ked si predstavim, ze ten moj zbojnik teraz od aprila do skolky nastupuje a za 3roky ked bude on do skoly nastupovat mne bude dcera maturovat :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana to beriem ako poklonu a predovsetkym ked je to od zeny :wink:
21. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky obéééééééééééééd :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: už sa tešííííím - idem si urobiť hrianky s cesnakom a syrom - mám bielkoviny som sa rozhodla :grinning: ale až o 12.15 lebo som si dávala liek a 30minút nesmiem jesť ani piť.
21. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je dobré mať prváka a bábätko?
21. mar 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 zena je ako vino...cim starsia ...tym krajsia... :grinning: vyzeras velmi mlado :slight_smile:
21. mar 2011 o 11:57  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana presne aj ja tak...cely zivot bojujem so slaninou a obzerstvom...a vzdy ma to sere rovnako :confounded:
21. mar 2011 o 11:59  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova dakujem pekne :wink: len niektori muzi nie su obcas znalcami dobreho vina :wink: (moj byvaly ma vymenil za o 11rokov mladsiu.....no ale nelutujem , tak mu treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ja som uz obed mala, maly pytal uz o 11-tej pastu :grinning: tak som jednym supom spravila cestoviny aj s paradajkovou omackou pre oboch. ranajky som dnes vynechala kvoli odberom len kavu som si dala s mliekom ked som domov dosla. tak dobruuuu chut ti prajem! :slight_smile:
21. mar 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no je to vec pohladu...dobre v tom,ze si doma a mozes sa venovat v uceni...kedze je prvy rocnik zaklad...ale na prd s tym,ze ak nemas pomoc od manzela ako ja...tak sa z toho ides ustvat...rano s kociarom odniest malu...navar,uprac a zlosti sa s krpcom..potom po malu do skoly a zer sa s ucenim a malym co beha kade tade...no fakt je to o drzku :grinning:
21. mar 2011 o 12:01  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!
Tak prvy tyzden mam celkom uspesne za sebou aj ked s malym prehreskom :sweat_smile: No ale nevadi aj tak citim na nohaviciach, ze trosku povolili :grinning:
Dnes mam vitamin.den tak som si urobila azijsku zeleninu , ktora este skor ako som ju zjedla skoncila v kosi :unamused: :angry: Takze druha alternativa je zeleninovy salat ktory ma uz caka v miske.este dam maleho spat a potom sa v klude najem

Moj problem je , ze nepijem dost vela tekutin ale ked ja potom stale chodim na vecko :pensive:
Dnes ma caka este vecer bodyforming a na veceru dva krasne pomarance :grinning:

Ozaj dodrziavate presne cas medzi jedlami? myslim ked su bielkoviny tak 3hod medzi obedom a vecerou?Lebo sak to kedy by som jedla naposledy o 15tej ? :confused: a potom uz nic ? :zipper_mouth:
21. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 to si este dobra...moj harasil so 7-rokov starsou :frowning2: ..ale uz prebolelo :grinning:
21. mar 2011 o 12:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova ale mas podareneho drobca a aj krasnu princeznu :wink: po kom ma take kucery?
21. mar 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 kucierky su po manzelovi... :grinning: a drobec ten je take sidlo,ze som uz nestastna z neho :confounded:
21. mar 2011 o 12:06  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko ahoj, ja obycajne jedavam 8 -12 -18.30 a to nerozlisujem ci bielkoviny alebo vitaminy
21. mar 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova ja mam tiez takeho certa , ze mam dost :unamused: aj teraz mi tu papuce pcha pod nos a vraj buon apettito-dobru chut :wink:
21. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olianko ja nedodrziavam...jem ked som uz poriadne hladna :slight_smile: ..ale rano priblizen o 8h potom o 12 a vecera okolo 17h :slight_smile:
21. mar 2011 o 12:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 ja som dala maleho do postielky spat a vykrikuje ze čau,čau,čau :grinning:
21. mar 2011 o 12:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam zajtra ovocko a to je moje najneoblubenejsie :frowning2: najviac prehreskov obycajne tento den (aj ked posledne som zvladla na 100¨%, mala som len detsku vyzivu a troska susenych brusnic za cely den :slight_smile:
21. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova zlatyyyyy ale aspon ho mas kam odlozit a moze kricat kolko chce....moj v zivote v postielke nespal , spi so mnou v posteli a to aj teraz sme sa premiestnili do spalne a on si tu beha, lozi , skace a ani napad aby oci zavrel :frowning2:
21. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 aj ja celkom dobre zvladam ovocie...aj ked jem vecsinou zeleninu ale v pohode...len sa bojim vody..to umrem od hladu
akurat si chlipkam vyvar :grinning:
21. mar 2011 o 12:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 on nespi inde len v postielke...nezaspi inde...od mala tak nauceny,ze ho tam polozim a zavrem dvere a hotovo...pokrici tak pohundre 10-15 min a chaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2011 o 12:14  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova dobru chut :wink: , ja tie vyvary dost malo dodrziavam, vacsinou uz som tak plna ze nasilu ho nechcem do seba liat nech sa mi zbytocne bachor nenatahuje :wink:
21. mar 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no mne chuti tak si chlipkam...na obed som mala zemiaky varene 2ks s cibulkou poprazenou a teraz vyvar...a vecer uz neviem co bude :angry:
21. mar 2011 o 12:15  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova kraaaaaasa aj ja by som tak chcela, ked bol malicky tak som tiez skusala ale on tolko vrestal az z toho modrel tak napokon som to vzdala a doteraz zaspava len so mnou :frowning2: , este ked je u mojej mamy sem-tam tak poobede zaspi aj s nou ale inak s nikym inym. preto som zvedava ake hysaky ho budu v skolke chytat
21. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no moj partizan uz odtal :sunglasses: uz je klud...mozme makat :grinning: no a neboj..v skolke je autorita u ucitelky...nebude cirkus... :dizzy_face:
21. mar 2011 o 12:19  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova ty sa mas, ja tu len vykrikujem, vyhrazam sa a nic...mina sa to nejak ucinkom :angry: . dufam, ze niekto bude pre neho autorita pretoze doteraz sme na nikoho takeho nenatrafili...
21. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 mi zasa riesime malej predcastnu puberttu :angry: soplava nejako strajkuje,...nepocuva,papuluje,robi co chce,je bordelarka...nechcem ju bit,ale na krik uz nereaguje..ma ma uplne na haku :angry: neviem co s nou... :rolling_eyes:
21. mar 2011 o 12:27  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova to je moj 2.pripad....ja mam dceru taku istu. teraz je nastastie na intraku cez tyzden ale neexistuje vikend kedy by sme sa nechytili my 2
21. mar 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika4408 no puberta aj jej hlavu rozbija? :confounded: no ja uz neviem...kricim uuz nonstop...a nejako to nefunguje...nechcem sa znizit k bitke, ale uz niekedy aj dostane na rit :confounded:
21. mar 2011 o 12:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozujskova no ja ich tiez netlcem ale niekedy by si velu zasluzili obaja...ja ked si predstavim kolko mna dral moj otec a to som sa zdaleka nemohla tak k nemu spravat ako sa moje decka niekedy spravaju ku mne....proste dnes autorita neexistuje a decka su drze jak opice a leniveeeeeee
21. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok