90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova ale aspon to sklbis vsetko do jedneho 😉 , mozes sa venovat prvacke lebo si doma na materskej. ja ked si predstavim, ze ten moj zbojnik teraz od aprila do skolky nastupuje a za 3roky ked bude on do skoly nastupovat mne bude dcera maturovat 😀 😀 😀

mimika4408
21. mar 2011

@suezana to beriem ako poklonu a predovsetkym ked je to od zeny 😉

suezana
21. mar 2011

Babuľky obéééééééééééééd 😎 😎 😎 😎 už sa tešííííím - idem si urobiť hrianky s cesnakom a syrom - mám bielkoviny som sa rozhodla 😀 ale až o 12.15 lebo som si dávala liek a 30minút nesmiem jesť ani piť.

suezana
21. mar 2011

A je dobré mať prváka a bábätko?

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 zena je ako vino...cim starsia ...tym krajsia... 😀 vyzeras velmi mlado 🙂

ozujskova
21. mar 2011

@suezana presne aj ja tak...cely zivot bojujem so slaninou a obzerstvom...a vzdy ma to sere rovnako 😖

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova dakujem pekne 😉 len niektori muzi nie su obcas znalcami dobreho vina 😉 (moj byvaly ma vymenil za o 11rokov mladsiu.....no ale nelutujem , tak mu treba 😀 😀 😀 😀

mimika4408
21. mar 2011

@suezana ja som uz obed mala, maly pytal uz o 11-tej pastu 😀 tak som jednym supom spravila cestoviny aj s paradajkovou omackou pre oboch. ranajky som dnes vynechala kvoli odberom len kavu som si dala s mliekom ked som domov dosla. tak dobruuuu chut ti prajem! 🙂

ozujskova
21. mar 2011

@suezana no je to vec pohladu...dobre v tom,ze si doma a mozes sa venovat v uceni...kedze je prvy rocnik zaklad...ale na prd s tym,ze ak nemas pomoc od manzela ako ja...tak sa z toho ides ustvat...rano s kociarom odniest malu...navar,uprac a zlosti sa s krpcom..potom po malu do skoly a zer sa s ucenim a malym co beha kade tade...no fakt je to o drzku 😀

olianko
21. mar 2011

Ahojky!
Tak prvy tyzden mam celkom uspesne za sebou aj ked s malym prehreskom 😅 No ale nevadi aj tak citim na nohaviciach, ze trosku povolili 😀
Dnes mam vitamin.den tak som si urobila azijsku zeleninu , ktora este skor ako som ju zjedla skoncila v kosi 😒 😠 Takze druha alternativa je zeleninovy salat ktory ma uz caka v miske.este dam maleho spat a potom sa v klude najem

Moj problem je , ze nepijem dost vela tekutin ale ked ja potom stale chodim na vecko 😔
Dnes ma caka este vecer bodyforming a na veceru dva krasne pomarance 😀

Ozaj dodrziavate presne cas medzi jedlami? myslim ked su bielkoviny tak 3hod medzi obedom a vecerou?Lebo sak to kedy by som jedla naposledy o 15tej ? 😕 a potom uz nic ? 🤐

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 to si este dobra...moj harasil so 7-rokov starsou ☹ ..ale uz prebolelo 😀

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova ale mas podareneho drobca a aj krasnu princeznu 😉 po kom ma take kucery?

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 kucierky su po manzelovi... 😀 a drobec ten je take sidlo,ze som uz nestastna z neho 😖

mimika4408
21. mar 2011

@olianko ahoj, ja obycajne jedavam 8 -12 -18.30 a to nerozlisujem ci bielkoviny alebo vitaminy

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova ja mam tiez takeho certa , ze mam dost 😒 aj teraz mi tu papuce pcha pod nos a vraj buon apettito-dobru chut 😉

ozujskova
21. mar 2011

@olianko ja nedodrziavam...jem ked som uz poriadne hladna 🙂 ..ale rano priblizen o 8h potom o 12 a vecera okolo 17h 🙂

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 ja som dala maleho do postielky spat a vykrikuje ze čau,čau,čau 😀

mimika4408
21. mar 2011

ja mam zajtra ovocko a to je moje najneoblubenejsie ☹ najviac prehreskov obycajne tento den (aj ked posledne som zvladla na 100¨%, mala som len detsku vyzivu a troska susenych brusnic za cely den 🙂

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova zlatyyyyy ale aspon ho mas kam odlozit a moze kricat kolko chce....moj v zivote v postielke nespal , spi so mnou v posteli a to aj teraz sme sa premiestnili do spalne a on si tu beha, lozi , skace a ani napad aby oci zavrel ☹

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 aj ja celkom dobre zvladam ovocie...aj ked jem vecsinou zeleninu ale v pohode...len sa bojim vody..to umrem od hladu
akurat si chlipkam vyvar 😀

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 on nespi inde len v postielke...nezaspi inde...od mala tak nauceny,ze ho tam polozim a zavrem dvere a hotovo...pokrici tak pohundre 10-15 min a chaaaa 😝

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova dobru chut 😉 , ja tie vyvary dost malo dodrziavam, vacsinou uz som tak plna ze nasilu ho nechcem do seba liat nech sa mi zbytocne bachor nenatahuje 😉

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 no mne chuti tak si chlipkam...na obed som mala zemiaky varene 2ks s cibulkou poprazenou a teraz vyvar...a vecer uz neviem co bude 😠

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova kraaaaaasa aj ja by som tak chcela, ked bol malicky tak som tiez skusala ale on tolko vrestal az z toho modrel tak napokon som to vzdala a doteraz zaspava len so mnou ☹ , este ked je u mojej mamy sem-tam tak poobede zaspi aj s nou ale inak s nikym inym. preto som zvedava ake hysaky ho budu v skolke chytat

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 no moj partizan uz odtal 😎 uz je klud...mozme makat 😀 no a neboj..v skolke je autorita u ucitelky...nebude cirkus... 😵

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova ty sa mas, ja tu len vykrikujem, vyhrazam sa a nic...mina sa to nejak ucinkom 😠 . dufam, ze niekto bude pre neho autorita pretoze doteraz sme na nikoho takeho nenatrafili...

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 mi zasa riesime malej predcastnu puberttu 😠 soplava nejako strajkuje,...nepocuva,papuluje,robi co chce,je bordelarka...nechcem ju bit,ale na krik uz nereaguje..ma ma uplne na haku 😠 neviem co s nou... 🙄

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova to je moj 2.pripad....ja mam dceru taku istu. teraz je nastastie na intraku cez tyzden ale neexistuje vikend kedy by sme sa nechytili my 2

ozujskova
21. mar 2011

@mimika4408 no puberta aj jej hlavu rozbija? 😖 no ja uz neviem...kricim uuz nonstop...a nejako to nefunguje...nechcem sa znizit k bitke, ale uz niekedy aj dostane na rit 😖

mimika4408
21. mar 2011

@ozujskova no ja ich tiez netlcem ale niekedy by si velu zasluzili obaja...ja ked si predstavim kolko mna dral moj otec a to som sa zdaleka nemohla tak k nemu spravat ako sa moje decka niekedy spravaju ku mne....proste dnes autorita neexistuje a decka su drze jak opice a leniveeeeeee